Maj 08, 2024, 07:45:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Nesto o Whey-u  (Pročitano 24212 puta)

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #30 poslato: Decembar 07, 2006, 04:55:07 posle podne »
Jedno pitanjce. Zar nije fora da se i od suvise proteina goji? Na koju foru u toku dana unesete 400g? Zar ne bi trebalo 2g po kg koj imamo? Ja imam 80kg, kolko ja mogu dnevno da unosim a da to ne izazove... kako da kazem... "gojaznost" :)
Odakle ti da se od proteina goji????? :? :?: :?
Liberte toujours

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #31 poslato: Decembar 07, 2006, 05:01:25 posle podne »
najbolje pit samo vode
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #32 poslato: Decembar 07, 2006, 05:14:53 posle podne »
Jedno pitanjce. Zar nije fora da se i od suvise proteina goji? Na koju foru u toku dana unesete 400g? Zar ne bi trebalo 2g po kg koj imamo? Ja imam 80kg, kolko ja mogu dnevno da unosim a da to ne izazove... kako da kazem... "gojaznost" :)
Odakle ti da se od proteina goji????? :? :?: :?

Da od viska proteina se goji, pise u jedno 5000 clanaka.
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #33 poslato: Decembar 07, 2006, 07:02:25 posle podne »
Jedno pitanjce. Zar nije fora da se i od suvise proteina goji? Na koju foru u toku dana unesete 400g? Zar ne bi trebalo 2g po kg koj imamo? Ja imam 80kg, kolko ja mogu dnevno da unosim a da to ne izazove... kako da kazem... "gojaznost" :)
Odakle ti da se od proteina goji????? :? :?: :?

Da od viska proteina se goji, pise u jedno 5000 clanaka.
Pa pitanje je na sta si mislio? pozitivno ili negativno?
p.s. koji su to clanci?
Liberte toujours

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #34 poslato: Decembar 07, 2006, 07:10:46 posle podne »
Poslao sam ti na pm koji clanak. Pa od svega suivisnog se goji majku mu! A ja pitam kolko onda dodje suvisno. Kontas??? Posto znam iz nekih clanaka da je neki prosek kao 2g na kg tezine, pa pitam do koje granice sme da se uzima. Kontas!?????
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #35 poslato: Decembar 07, 2006, 08:49:57 posle podne »
Ako lepo treniraš, mišiće će to sve da iskoriste za oporavak i za rast, brini ti za količinu UH ako paziš da se ne zamastiš previše.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #36 poslato: Decembar 08, 2006, 07:11:08 pre podne »
 A STA KAZETE VAS DVA DA PRIVATE CHAT RADITE NA MSNG I NE KVARITE OVD SVE I JEDNU TEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #37 poslato: Decembar 08, 2006, 03:23:18 posle podne »
El zna neko telefon Extreme nutritiona u cumicevom?
Liberte toujours

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #38 poslato: Decembar 08, 2006, 03:28:55 posle podne »
 :lol:

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #39 poslato: Decembar 08, 2006, 04:47:11 posle podne »
Jedno pitanjce. Zar nije fora da se i od suvise proteina goji? Na koju foru u toku dana unesete 400g? Zar ne bi trebalo 2g po kg koj imamo? Ja imam 80kg, kolko ja mogu dnevno da unosim a da to ne izazove... kako da kazem... "gojaznost" :)

bolje ti je citaj forum nego sto pises takve gluposti,proteini su gradivne materije neophodne za sam rast(od kose,noktiju,kostiju,pa do misica.... itd) i ne birni se ti dal ces se ugojit.... ,nego samo nemoj unositi dovoljno proteina misleci da ces se udebljati, a nastavi trenirati pa ces vidjeti na cemu ce to zavrsiti,izgubices i to misica sto imas

nego trebas znati jesi li endo,ekto ili mezo pa da znas otprilike koji bi ti trebao iti dnevni unos UH,da ne bi doslo do slaufa i sl...

i ako neces da se udebljas,tj da ti se poveca %bf nemoj  jesti sav taj junk food,a jedi ono sto treba ako ti je cilj misicni masa(a znas se koja je to hrana),jebiga treba znati kad treba sta jesti(kada koje UH,kada proste,kada slozene,kada brze apsorbujuce proteine a kada sporo apsorbujuce proteine i sl.)


za te clanke ti vjerujem jer se dosta pise o tome,prevelik unos proteina ostecuje bubrege,prevelik unos proteina ovo,prevelik unos proteina ono...ali zato ima pametnih ljudi na ovom forumu poput moderatora,Pedje i ostalih,kao i drugi iskusnih vjezbaca kao i pocasnih clanova ovog foruma poput Milosa S. i jos mnogih drugih za razbiju te tvrdnje  kako ne bi bili u zabludi,i mislim da treba vise da vjerujes njima koji su dugi i dugi niz godina u ovom sportu i koji su napredovali i nesto postigli,nego tim clancima i doktorima koji samo laprdaju....

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #40 poslato: Januar 09, 2007, 04:50:26 posle podne »
Jednom prilikom kada sam bio u prodavnici hteo sam da kupim ISO100 izolat, posto ga tog dana nije bilo on mi je rekao da nema potrebe da ga uzimam jer je to bacanje para. Da je razlika izmedju njega i nekog drugog u tome sto ovaj deluje za 12min a ovaj "normalan" za 18min. Malo me zbunio sa tom njegovom konstatacijom... Mislim, necu da kazem da je sranje i da cu ga poslusati nego mi u sustini sada nije jasno bas razlika izmedju isolate proteina i tog obicnog (kako ga vec zovete).

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #41 poslato: Januar 09, 2007, 04:52:22 posle podne »
Jednom prilikom kada sam bio u prodavnici hteo sam da kupim ISO100 izolat, posto ga tog dana nije bilo on mi je rekao da nema potrebe da ga uzimam jer je to bacanje para. Da je razlika izmedju njega i nekog drugog u tome sto ovaj deluje za 12min a ovaj "normalan" za 18min. Malo me zbunio sa tom njegovom konstatacijom... Mislim, necu da kazem da je sranje i da cu ga poslusati nego mi u sustini sada nije jasno bas razlika izmedju isolate proteina i tog obicnog (kako ga vec zovete).
..

KO TI JE TO REKAO I KADA>???? I GDE??

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #42 poslato: Januar 09, 2007, 05:22:28 posle podne »
U jednoj prodavnici u NS-u. Ne bi da je imenujem. Noviji je radnik pa sam ga razumeo...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #43 poslato: Januar 09, 2007, 05:36:22 posle podne »
U jednoj prodavnici u NS-u. Ne bi da je imenujem. Noviji je radnik pa sam ga razumeo...
..

SAMO TI IMENUJ../ZA TO JE OVAJ FORUM

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: Nesto o Whey-u
« Odgovor #44 poslato: Januar 10, 2007, 10:26:46 pre podne »
U jednoj prodavnici u NS-u. Ne bi da je imenujem. Noviji je radnik pa sam ga razumeo...
..

SAMO TI IMENUJ../ZA TO JE OVAJ FORUM

sad ga je taj nejebo,ha pedja,hahaha.....