Maj 14, 2024, 12:43:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop razmontirao Mizunu  (Pročitano 15551 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #30 poslato: Mart 17, 2008, 03:28:56 posle podne »
Cikatic je dirty fighter, neznam je li neko gledao njegov mech protiv mark kerr-a?ako nije odgledajte i sve ce vam bit jasno, sto je covjek spreman da ucini kad mu je stiska?
sto se mirka tice,ovako uvjek ide,posle poraza malo blazi mechevi,pa onda jaci protivnici.Vjerujem da ce ih sad redom gaziti

GLEDO SAM JA DRZANJE ZA KONOPE ALI MISLIM DA BRANKO NIJE BIO TADA SPREMAN NA ULTIMATE FIGHT NIJE DA MISLIM NEGO TO ZNAM!!!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #31 poslato: Mart 17, 2008, 04:15:37 posle podne »
ja se izvinjavam sto sam ubacio Cikatica u ovu pricu, samo sam malo zezao mog druga Neznalicu, sto se Branka tice ja ga smatram velikim borcem i cast mi je poznavati ga i cast mi jeda mogu reci da sam ucestvovao u seminarima koje je on drzao davnih godina i uz svo postovanje prema Mirku Filipovicu tvrdim da su Cikatic i pokojni Samir Usenagic najveci borci sa ovih prostora


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #32 poslato: Mart 17, 2008, 06:09:50 posle podne »
SLAZEM SE S VLADAROM BRANKO JE PRICA ZA SEBE TO STO SE ON I MIRKO NEMOGU PODNIT ZBOG BRANKOVE LJUBOMORE TO JE  NJIHOVA STVAR NE TREBA PRENOSITI TO NETRPELJIVOST NA FANOVE
Pa čekaj kako sad ovo???

Vladar Brankeca dize u nebesa u Mirkecovoj temi, doduše nije uopće bitno samo diskutiramo, ali ajde kad smo već oko toga malo da polemiziramo, pa ček jel normalno da čovjek nekoga blati okolo, smicalice mu lansira na svim poljima i segmentima sporta i života (nadam se da znaš priču...o čemu ja tupim ovde) zbog toga jer je bolji sportaš i čovjek po svemu što sam iz Mirkovih ozjava zakljucio???!!!

Branko se meni ne dopada kao čovjek istina je, a uz to Mirko mi je jako privržen srcu  :mrgreen: , ali i dalje poštujem Branka kao ikonu, ne znam zašto se u temema kao ova ne smije napisat da je netko ŠUPAK*????
Ne u smislu vezanom za sport i rezultate, pa LEE PRIEST je legenda ovog sporta medju top 20 bildera ove decenije, a opet smatram da je lud ko kupus i što sad???!!!

Branko je legenda svog sporta to stoji i stajat ce. Ali vremena idu novi klinci dolaze, ne moraš ih gazit i omalovažavat jer su u usponu slave i snage (tad bili), doduše ti komentiraš sportske trenutke kao da osim sporta nema života, hm... čudno...ja sam mislio da prvo treba bit čovjek, onda doktor, odvjetnik, sportaš, pjevač itd...

Ajde da čujem kolegu sad razmišljanje na temu sport - ljudski odnosi = ?
Ako sam pogriješio rado ću prihvatit drugo mišljenje, nemojte brisat...please
« Poslednja izmena: Mart 17, 2008, 06:25:36 posle podne N_E_Z_N_A_L_I_C_A »

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #33 poslato: Mart 17, 2008, 08:14:03 posle podne »
varas se ako mislis da ne volim filipovica naprotiv on je nas i volio bi da bude broj 1 ali ne na ovakav nacin.sto se tice dreama mislim da je JAAAKOOO neprofesionalno ispalo sve oko ovog meca.pogledaj komentare na sherdogu,mmatko,mmaweeklyu,subfighteru i ostalim stranicama svi misle da se mirko zeli vratiti preko slabijih boraca

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #34 poslato: Mart 17, 2008, 08:28:30 posle podne »
varas se ako mislis da ne volim filipovica naprotiv on je nas i volio bi da bude broj 1 ali ne na ovakav nacin.sto se tice dreama mislim da je JAAAKOOO neprofesionalno ispalo sve oko ovog meca.pogledaj komentare na sherdogu,mmatko,mmaweeklyu,subfighteru i ostalim stranicama svi misle da se mirko zeli vratiti preko slabijih boraca

Ma daleko od toga, ma jebemu miša vi mene ne kužite prvo sam Mirkov Fan Ako to nekome nešto znaci hahahah, a prvi sam pisao da je Mirko pao, da je fizički najgori ikada, da je izgubio stand up borbu, zelju i pasivnost, pogledaj stare postove pa ćeš da vidiš da sam najveći kritičar bio kad je uistinu padao i kiksao...
A Branko je što se tiče sporta autoritet i pravi borac, ostalo je već rečeno. A istina je da je komično da mu daju ovakvog jadu da mu se suprostavi još kad je sad navodno u usponu motiva, snage i povratak želje da rastrga nekoga.
Smatram da je loše što je išao u ovom momentu, ali opet kad pogledaš kako drugačije da ovo napravi??? Mislim nije moga ić na nego u top 10 kad je i sam izletio iz tog društva a i sami znate da ga Japanci favoriziraju i glorificiraju do nebesa, a i lova je tamo (Zelg je pričao koji su sponzori i da su lipe pare u igri...) uglavnom slazem se da je nekako jeftin način i uistinu loš borac mogu reć jadnik, ali svi puno veći su Mirka odbili jer znaju kakav je kad je samouvjeren i agresivan, po meni nepobjediv.
A to da je on kukavica pa se zeli vratit preko slabića ne stoji jer on je tu zato što je tukao najagresivnije, najveće, najsnaznije pa i prvaka UFC-a, tako da ima tu dosta nebuloza, i sam pomalo pratim par tih foruma tako da je istina što veliš i ne čudim se jer ljudi su ga s pravom kritizirali nakon zadnje dvije, tri borbe jer je ispao kao da je zaboravio da se tuče i netko u ringu sa teškom gripom i flegmom, pa čak i malenom prepotencijom.
Povratkom Žiže ja vam garantiram da je Mirko dobri stari vidi mu se to u očima. Dobio je autoritet a ne da mu treneri budu momci kojima je i sam uzor to ne vodi nigdje, a i sama ta operacija lijeve nozdrve mogla bi puno toga otvorit i pokazat, a i sam je rekao da to nije izgovor za ništa ali da puno znači u fizičkom smislu i kondiciji koja je bila katastrofalna nakon prvih 5 min svake borbe.

Eto toliko!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #35 poslato: Mart 17, 2008, 08:33:11 posle podne »
varas se ako mislis da ne volim filipovica naprotiv on je nas i volio bi da bude broj 1 ali ne na ovakav nacin.sto se tice dreama mislim da je JAAAKOOO neprofesionalno ispalo sve oko ovog meca.pogledaj komentare na sherdogu,mmatko,mmaweeklyu,subfighteru i ostalim stranicama svi misle da se mirko zeli vratiti preko slabijih boraca



pusti sta drugi misle... ja mislim d on nije biro borce ako je netko mogo da bira s kim ce se boriti onda su to ljudi iz DREMA

a to sto je borac otkazo u zadnji tren to je stvar u DRRIMU i slazem se da je kroz neprofesionalno... pitam se bi li i fedor uso u borbu protiv nepoznatog protivnika i riskiro iako je oaj borac sto se mirko s njim borio 10 klasa od nekih top boraca....


a i ima jos borba do kraja pa cemo vidit preko kojih ce boraca ici u vrh...
« Poslednja izmena: Mart 17, 2008, 08:36:45 posle podne ATJ LUCKO™ »

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #36 poslato: Mart 17, 2008, 08:35:38 posle podne »
@neznalica & vladar & ted arcidi

mirko i branko to su para dva ljubili se grlili sve do pola dva...

ljubomora ih  razdvoji...

mislim da ni u ovoj temi  nemogu zajedno... :mrgreen: :mrgreen:

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #37 poslato: Mart 17, 2008, 09:49:06 posle podne »
Mizuno bi sa mnom imao problema ;rolf;

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #38 poslato: Mart 17, 2008, 09:52:38 posle podne »
Mizuno bi sa mnom imao problema ;rolf;
imao bi on problema i sa Neznalicom ,samo da je rekao nesto protiv Mirka ili ne daj boze da je uspeo da ga udari  ;tsak;


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #39 poslato: Mart 17, 2008, 09:53:33 posle podne »
@neznalica & vladar & ted arcidi

mirko i branko to su para dva ljubili se grlili sve do pola dva...

ljubomora ih  razdvoji...

mislim da ni u ovoj temi  nemogu zajedno... :mrgreen: :mrgreen:
ma oni se mozda i izmire ,ali ja i Neznalica...  vilonet003


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #40 poslato: Mart 17, 2008, 10:02:02 posle podne »
@Sale

Dolazim ja na jedan vikend čim se ovo ljeto uspostave letovi HR-BG, pa ćemo da vidimo tko je jači....  :mrgreen: ;rolf; ;rolf; ;rolf;

Pitao sam na Resniku, rekli mi da predsezonski kreću...otvara se puno čarter letova privatnih tako da bolje da šutiš da ne udjemo ja i ti u klinč  'DRIVINV' "SLINAVKO" :lol: :lol:

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #41 poslato: Mart 17, 2008, 10:04:44 posle podne »
@Sale

Dolazim ja na jedan vikend čim se ovo ljeto uspostave letovi HR-BG, pa ćemo da vidimo tko je jači....  :mrgreen: ;rolf; ;rolf; ;rolf;

Pitao sam na Resniku, rekli mi da predsezonski kreću...otvara se puno čarter letova privatnih tako da bolje da šutiš da ne udjemo ja i ti u klinč  'DRIVINV' "SLINAVKO" :lol: :lol:
jes da nismo ista kategorija ,ali... evo pristajem ali da se snima taj mec


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #42 poslato: Mart 17, 2008, 10:07:42 posle podne »
@Ted Arcidi

Jel mogu grist???  ;rolf; ;rolf; ;rolf;

A bit ćemo kategorija tu negdi ja cu do tad past ispod 115kg...

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #43 poslato: Mart 17, 2008, 10:10:12 posle podne »
vidi se da si Mirkova skola,cuj da grize..o boze


Uploaded with ImageShack.us

Spartak

  • Gost
Odg: Cro Cop razmontirao Mizunu
« Odgovor #44 poslato: Mart 18, 2008, 12:01:06 pre podne »
a sherdog i njemu slicni forumi su bas mjerilo, gomila keyboard warriora i glupandera koji veze s mozgom nemaju.Zaboravili smo da je velik dio ovog show-a i njemu slicnih eventa, biznis.Kenjaju kako je Mirko kukavica,a naprdjeo je noga Silvu i Barneta u istu noc.
« Poslednja izmena: Mart 18, 2008, 12:03:14 pre podne Spartak »