Maj 15, 2024, 06:21:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: ja nov moj trening nov:)  (Pročitano 2832 puta)

Van mreže ZeXnS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
ja nov moj trening nov:)
« poslato: Mart 26, 2006, 04:07:24 posle podne »
1. DAN:
    Chest:
           Barbell Bench Press                                                                   4
           Dumbbell Incline Bench Press                                                   4
           Dumbbell Fly                                                                             3
    Triceps:
           W Barbell Lying Triceps Extension Skull Crusher                   3
           Cable Pushdown                                                                        3
           Dumbbell Triceps Extension                                                     2
    Abs:
           Weighted Crunch                                                                       2
           Cable Kneeling Crunch                                                             2
           Weighted Lying Leg Raise                                                        2
    Cardio:
           Bicycle                                                                                      10km
2. DAN:
    Back:
           Weighted Close Grip Chin-up                                                  4
           Barbell Bent-over Row                                                             4
           Cable Front Pulldown                                                               3
    Biceps:
           W Wide grip standing Barbell Curl                                          3
           Hammer Curl                                                                            3
           Dumbbell Preacher Curl                                                           2
    Forearm:
           Barbell Reverse Wrist Curl                                                       2
           Dumbbell Wrist Curl                                                                 2
    Cardio:
           Bicycle                                                                      10km
3. DAN:
    Legs:
           Barbell Squat                                                                              4
           Barbell Straight-back Straight-leg Deadlift                                4
           Lever Leg Extension                                                                   3
           Sled 45° Calf Press                                                                     3
    Shoulders:
           Seated Barbell Military Press                                                     3
           Dumbbell Shoulder Press                                                           2
           Dumbbell Lateral Raise                                                              3
           Dumbbell Seated Rear Lateral Raise                                          2
    Trapezius:
           Barbell Shrug Behind The Back                                                 3
    Abs:
           Weighted Crunch                                                                        2
           Cable Kneeling Crunch                                                               2
           Weighted Lying Leg Raise                                                         2
4. DAN:
    Rest
5. DAN:
    Chest:
           Barbell Incline Bench Press                                                        4
           Dumbbell Bench Press                                                                4
           Dumbbell Pullover                                                                      3
    Triceps:
           Weighted Triceps Dip                                                                 3
           W Barbell Close Grip Bench Press                                             3
           Dumbbell One Arm Triceps Extension                                       2
    Abs:
           Weighted Crunch                                                                        2
           Cable Kneeling Crunch                                                               2
           Weighted Lying Leg Raise                                                         2
    Cardio:
           Bicycle                                                                                        10km
6. DAN:
    Back:
           Weighted Underhand Chin-up                                                     4
           Cable Seated Row                                                                        4
           Cable Rear Pulldown                                                                   3            
    Biceps:
           W Barbell Close grip Preacher Curl                                            3
           Dumbbell Curl                                                                             3
           Dumbbell Concentration Curl                                                      2
    Forearm:
           Barbell Reverse Curl                                                                    2
           Barbell Wrist Curl                                                                        2
    Cardio:
           Bicycle                                                                      10km
7. DAN:
    Legs:
           Sled 45° Leg Press                                                                        4
           Dumbbell Lunge                                                                            4
           Lever Lying Leg Curl                                                                    3
           Lever Seated Calf Raise                                                                 3
    Shoulders:
           Barbell Behind Neck Press                                                             3
           Dumbbell Front Raise                                                                     2
           Barbell Upright Row                                                                       3
           Dumbbell Seated Rear Lateral Raise                                              2
    Trapezius:
           Barbell Shrug                                                                                  3
    Abs:
           Weighted Crunch                                                                            2
           Cable Kneeling Crunch                                                                  2
           Weighted Lying Leg Raise                                                             2
8. DAN:
    Rest
i tako u krug pa vi komentarisete:)

Van mreže SoberEgg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Re: ja nov moj trening nov:)
« Odgovor #1 poslato: Mart 26, 2006, 06:15:37 posle podne »
uh...decko...koliko godina imas...koje su ti predispozicije...daj nam koju info hoces li?

Prvenstveno...Mrzelo te je i da prevedes trening program koji si negde nasao (o tome dal' ces ga raditi i da ne govorim),iskreno neverujem da su ti kao pocetniku poznate ni 1/2 ovih vezbi koje si naveo...

Sto se tice samog treninga...onaj kardio 2x ne znam da li ti je potreban...(jer kao sto rekoh nisi nam bas opisao sebe),nije preterivanje sto se tice sadrzaja po treningu,ali zato 6 dana vezbanja,i to dve partije ces ponoviti u jednoj nedelji...videh tamo grudi i 3ceps, kao i nogei ramena ces raditi 2x nedeljno...Ziv nisam za tvoj 3ceps prvenstveno...Neces ti raditi ovo znam to...a ako budes radio,tim gore,samo ces videti premorenost....

Naravno nista od ovog ne vazi ako nisam ja lepo shvatio naslov tvoje teme...Nov u teretani ili samo na forumu???

PLZ ne shvati ovo pogresno,vec prolistaj po forumu i zaista ces naci nesto sto odgovara tebi...

Poz
I Would fuck myself if I could

Van mreže ZeXnS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Re: ja nov moj trening nov:)
« Odgovor #2 poslato: Mart 27, 2006, 05:34:15 pre podne »
ju ja zaboravio sorry nisam nasao trening ja sam ga sastavio treniram nekih 6 meseci znam sve vezbe cesto menjam trenera u teretani pa moram da znam da pokazem :)jadni ti ljudi kojima ja pokazujem vezbe salim se:)
17 god ciljevi pa dosta toga snaga kompletna definicija masa...znam da je mozda bolje jedno po jedno ali ja cu sve pa polako to sto trniram svaku grupu 2 puta nedeljno odgovara kolkosam skontao mi danas sam krenuo sa dymnatizeovim kreatinom...jednom sa se bio pretrenirqo u pocetku kad sam dodavao svaku vezbu koju sam video(posto sam radio celo telu u jednom danu svaki drugi dan)ovako slicno nesto sam radio mesec dana i lepo mi ide zadnje 2 nedelje sam radio intenzivan dosta dug kardio svaki dan oko pola sata
e da visina 185-188 a tezina mi varira stalno 83-88 a procenat masti neznam 17 god e sad saveti :)ako treba jos nesto reci

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: ja nov moj trening nov:)
« Odgovor #3 poslato: Mart 27, 2006, 06:47:22 pre podne »
17 god ciljevi pa dosta toga snaga kompletna definicija masa


UFFFFFF..MOMCINO...TOTALNO SI POBRKAO SVE..I NISI NI JEDAN JEDINI MOEMNAT PROVEO OVDE DA NAJDES MOZDA NESTO STO BI BILO I PRBLIZNO NECEMU STA TI HOCES NEGO SI OMDAH RASPALIO SA TOLIKOM GOMILO PITANJA KOJA SE GRANICE DA TI NE AKZEM SA CIM....

Van mreže ZeXnS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Re: ja nov moj trening nov:)
« Odgovor #4 poslato: Mart 27, 2006, 08:10:15 pre podne »
pa dobro eto kreatin ce da mi da malo snagu:) masu cu valjda odrzati bar mi je dosad lepo islo odrzavanje a kardiom cu valjda izgubiti salo pa cu doci do defa aj prokomentarisi trening sta kontas da nevalja:)bas sam ga dugo sastavljao uzeo savete od dosta ljudi i to je to zgibove siroke neradim posto nemam snage :( i to je to:)...proveo sam dosta vremena citajuci ovde i ne samo na ovom forumu...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: ja nov moj trening nov:)
« Odgovor #5 poslato: Mart 27, 2006, 08:13:28 pre podne »
Citat: ZeXnS
pa dobro eto kreatin ce da mi da malo snagu:) masu cu valjda odrzati bar mi je dosad lepo islo odrzavanje a kardiom cu valjda izgubiti salo pa cu doci do defa aj prokomentarisi trening sta kontas da nevalja:)bas sam ga dugo sastavljao uzeo savete od dosta ljudi i to je to zgibove siroke neradim posto nemam snage :( i to je to:)...proveo sam dosta vremena citajuci ovde i ne samo na ovom forumu...
......imas masum a nema snage da radis siroke zgibove 8O  8O  8O

2 puta nedljeno svaki misic??....

necu vise ni da trazim greske...

Van mreže ZeXnS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Re: ja nov moj trening nov:)
« Odgovor #6 poslato: Mart 27, 2006, 08:18:50 pre podne »
nije da nemam snage obicnih mogu desetak a to je dosta na 85 kila a ovi mi nekako zastanu kad mi podlaktica na nadlakticom bude pod 90stepeni i nece dalje :( pa ih neradim a 2 treninga nedeljno po grupi misica mnogi kazu da je previse ali meni to dobro radi kolko sam primetio i dosad se nisam pretrenirao stalno imam blage upale...jedino sto razmisljam da ramena podelim prednje i srednje sa grudima i tricepsima a zadnje sa ledjima i da noge radim same... ako imas jos neku zamerku...