Maj 09, 2024, 01:50:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Rekordi  (Pročitano 52620 puta)

Van mreže Gvozden

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: Rekordi
« Odgovor #90 poslato: Mart 23, 2007, 06:04:27 posle podne »
Mrtvo dizanje- odlicna vezba!

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: Rekordi
« Odgovor #91 poslato: Mart 23, 2007, 06:40:50 posle podne »
Ja uradio tacno 20 sirokih zgibova ispred glave... nije rekord niti bilo sta samo sam probao :)
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Rekordi
« Odgovor #92 poslato: Mart 24, 2007, 12:27:20 pre podne »
E da ja radio serije ''sirokih zgibova ispred glave''12pon sa tegom medju nogama od 15kg!!:-) :D

Spartak

  • Gost
Odg: Rekordi
« Odgovor #93 poslato: Mart 26, 2007, 12:45:05 pre podne »
eto da i ja postujem moja glupiranja:
mrtvo 190kg 2x
cucanj suvi ass to the grass 140kg 1x
bench ravni 140kg 1x ili bucicama 40kg 12x
veslanje u pretklonu bez momentuma 90kg 7x

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Rekordi
« Odgovor #94 poslato: Mart 26, 2007, 01:34:33 posle podne »
eto da i ja postujem moja glupiranja:
mrtvo 190kg 2x
cucanj suvi ass to the grass 140kg 1x
bench ravni 140kg 1x ili bucicama 40kg 12x
veslanje u pretklonu bez momentuma 90kg 7x
Nek ti je sa srecom....

Spartak

  • Gost
Odg: Rekordi
« Odgovor #95 poslato: Mart 26, 2007, 03:20:20 posle podne »
hehe,to se radilo prosle godine,i bilo mi je sa nesrecom.Sad radim bez mrtvog,bez suvog cucnja i bez veslanja jer sam imao bolove u ledjima,srecom bolovi su se skoro povukli,radim vec duze vrijeme Sarcev style.
Ovaj moj post ce valjda uticat na ove snagatore od 17godina sto dizu vozove isto ko sto sam se i ja qrcio

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Rekordi
« Odgovor #96 poslato: Mart 26, 2007, 03:48:41 posle podne »
Da snagatori od 17-20 godina su posebna prica... Nazalost mozemo ih upozoravati koliko god hoces, poenta im je uvijek da je presudan broj ploca a ne forma izvodjenja odredjenog pokreta, i sjete se savjeta Sarceva, Pedje i drugih tek kada se dobro povrijede...

Svaka od ovih vjezbi se moze izvoditi relativno bezbjedno, ali nazalost pravilnu tehniku zna ne vise od 5% ljudi koji odlaze u teretanu, a onda ukomponovano to sa gledanjem Ronnia & co koji sa njihovim liftovima (koji uzgred budi receno imaju po 25-30 godina iskustva u dizanjima) stavi se na sipku mnogo vise nego sto je potrebno i bam! A kad se jednom desi BAM na deadliftu ili cucnju mnogo toga postaje drugacije, zato je bolje malo vise koristiti mozak a malo manje ego...

Ne zelim ikog da odvracem od bilo koje vjezbe, ali forma i adekvatna kilaza (koja je u 99% slucajeva manja od one koju mislimo da je potrebna) su kljuc da neko ostane zdrav, a to je mislim mnogo vaznije od toga sto cu nekog klinca u gymu impresionirati sa brojem ploca na sipci...

Kad nesto citam ovu temu i vidim neke momke i njihova dizanja pa poslije vidim iste te u podforumu slike clanova mnogo toga mi se ne slaze... pogotovo kad je deadlift i cucanj u pitanju... Ili lazu o tezinam koje dizu (sto je mnogo bolja varijanta u ovom slucaju) ili pak dizu mnogo vise nego sto im konstrukcija dozvoljava, vjerujem u mnogo losijoj formi od potrebne tako da su teske povrede vrlo blizu njima...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Rekordi
« Odgovor #97 poslato: Mart 26, 2007, 09:19:17 posle podne »
Citat
veslanje u pretklonu bez momentuma

Sta znaci bez momentuma?

Spartak

  • Gost
Odg: Rekordi
« Odgovor #98 poslato: Mart 26, 2007, 09:57:13 posle podne »
laicki znaci "bez cimanja"

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: Rekordi
« Odgovor #99 poslato: Mart 29, 2007, 10:33:26 posle podne »
Evo ja danas uradio siroke zgibove ispred glave sa 25kg bucicom izmedju nogu 5x... ono kao ulazim u formu :)
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Rekordi
« Odgovor #100 poslato: April 15, 2007, 01:45:16 posle podne »
Evo jedan novi rekord 86kg iz bench pulla...
Liberte toujours

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Rekordi
« Odgovor #101 poslato: April 16, 2007, 12:38:18 pre podne »
sta je bench pull? mislis bench press? ako je tako svaka cast.
btw nice haircut

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Rekordi
« Odgovor #102 poslato: April 16, 2007, 12:58:06 pre podne »
Evo, prvi put vidim temu pa da i ja nesto napisem.....

Da pocnemo sa GYM-om......

Sto se tice bencha tu sam najtanji jer sa poceo kasno da ga radim i to mi je bila ogromna greska...
Nisam ga radio jer sam mislio da ne trebam,a radio sam Peck Deck......... haha, kakva sam bio dileja.....
Ali sta je tu je..... Sada 90 kg 8 puta..... Sledeci trening radim sa 100 kg da probam 7 puta mada mislim da cu moci.... E sada, nisam od onih sto jure tezine (nisam vise) i ne volim da radim ono po 1-2 ponavljanja i nikad to nisam radio...... Ne volim da radim manje od 8 puta.....
Noge : nozna extenzija (shut) tu dizem celu spravu u teretani kod mene (80 kg) 8 puta, cucanj 130 kg 8 puta, a sada razmisljam da li da u cetvrtak probam sa 140.... Bojim se malo zbog ledja jer sam pre imao problema, ali najverovatnije necu...... Leg press sam mogao 300 kg 8 puta, ali vise ne radim toliko jer me onda ledja otkidaju i jednom sam se bas nezgodno povredio tako da vise na radim sa tolikim tezinama tu vezbu......

Toliko za pocetak.......

E da.......... 185 cm, 88 kg......
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Rekordi
« Odgovor #103 poslato: April 21, 2007, 04:45:33 posle podne »
sta je bench pull? mislis bench press? ako je tako svaka cast.
btw nice haircut
au ja malo sa zakasnjenjem, bench pull ti je kad legnes na klupu, na stomak, klupa je dosta odignuta od zemlje, i treba da privuces sipku di klupe, znaci da podignes teg skroz gore...
Liberte toujours

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Rekordi
« Odgovor #104 poslato: April 21, 2007, 05:18:26 posle podne »
I ta vezba nije za grudi...
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic