Maj 04, 2024, 07:47:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: POJAS  (Pročitano 29868 puta)

Van mreže *Robert*

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
    • Pansport
Odg: POJAS
« Odgovor #15 poslato: Januar 08, 2008, 06:05:20 posle podne »
Moze li neko da mi nabavi taj pojas iz Metroa? Ne znam je li cena ostala ista. U Pansportu je nepromenjena(1.400 din). Nisam uspeo doci do kartice pa zato pitam za pomoc. Mozemo o ovome na pm kako ne bismo skretali sa kursa.

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: POJAS
« Odgovor #16 poslato: Januar 12, 2008, 06:05:36 posle podne »
Sta ima jos u Metrou a da je zanimljivo za ovaj sport-suplementi i slicno?

ma koji crni suplementi, tesko da ces to naci u Metrou, skokni ti lepo do Cumicevog, tamo ti je Ultimate Nutrition Shop, sve sto ti treba na jednom mestu ;-) ... e da, sto se tice pojasa, jel si to kupio bas pojas ili mislis na kais ? ja sam uzeo za 1490 din. u Djaku kozni kais Relaxov i bas se pokazao ok, znaci nista te ne sece i ne zulja ...
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: POJAS
« Odgovor #17 poslato: Januar 12, 2008, 06:08:05 posle podne »
Zanima me posto NIKAD nisam koristio pojas,zanima me kod kojih vezbi se koristi ili ako je nesto drugo u pitanju molim recite mi??
ja ga koristim za bench, kod vecih kilaza znaci od 90 kg pa navise, i za veslanje, znaci od 80 kg pa navise, u principu tebi ni ne treba pojas ako ne planiras da radis sa nekim vecim tezinama.
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: POJAS
« Odgovor #18 poslato: Januar 12, 2008, 07:10:47 posle podne »
Zanima me posto NIKAD nisam koristio pojas,zanima me kod kojih vezbi se koristi ili ako je nesto drugo u pitanju molim recite mi??
ja ga koristim za bench, kod vecih kilaza znaci od 90 kg pa navise, i za veslanje, znaci od 80 kg pa navise, u principu tebi ni ne treba pojas ako ne planiras da radis sa nekim vecim tezinama.

pa od kad su 90kg za bench i 80kg za veslanje velike kilaze??? ;rolf; ;rolf; ;rolf;

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: POJAS
« Odgovor #19 poslato: Januar 12, 2008, 07:15:40 posle podne »
Hvala na odgovorima...Samo jos jedno pitanje-kako se pije whey,sa mlekom ili sa vodom,jel treba da stavim onaj secer,kako se zove...e da,dekstroza???Hvala unapred...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: POJAS
« Odgovor #20 poslato: Januar 12, 2008, 07:19:15 posle podne »
dobar si sale...ako te toliko zanima kontaktiraj ga ili je na PM.... :lol: :lol: :lol:

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: POJAS
« Odgovor #21 poslato: Januar 13, 2008, 12:19:01 pre podne »
Zanima me posto NIKAD nisam koristio pojas,zanima me kod kojih vezbi se koristi ili ako je nesto drugo u pitanju molim recite mi??
ja ga koristim za bench, kod vecih kilaza znaci od 90 kg pa navise, i za veslanje, znaci od 80 kg pa navise, u principu tebi ni ne treba pojas ako ne planiras da radis sa nekim vecim tezinama.
[/quote
Zanima me posto NIKAD nisam koristio pojas,zanima me kod kojih vezbi se koristi ili ako je nesto drugo u pitanju molim recite mi??
ja ga koristim za bench, kod vecih kilaza znaci od 90 kg pa navise, i za veslanje, znaci od 80 kg pa navise, u principu tebi ni ne treba pojas ako ne planiras da radis sa nekim vecim tezinama.

pa od kad su 90kg za bench i 80kg za veslanje velike kilaze??? ;rolf; ;rolf; ;rolf
;



pa pretpostavio sam da je decko pocetnik, s obzirom da se raspituje za pojas ... tako da bi to za njega ipak predstavljalo prilicno veliku kilazu ...
« Poslednja izmena: Januar 13, 2008, 12:25:46 pre podne Leonida »
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: POJAS
« Odgovor #22 poslato: Januar 13, 2008, 12:22:43 pre podne »
Hvala na odgovorima...Samo jos jedno pitanje-kako se pije whey,sa mlekom ili sa vodom,jel treba da stavim onaj secer,kako se zove...e da,dekstroza???Hvala unapred...

ja ga pijem sa vodom, preferiram prostarov, probao sam i neke dr, ali ovaj mi je nekako najprakticniji posto se lako muti i ne lepi se za zidove
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: POJAS
« Odgovor #23 poslato: Januar 13, 2008, 02:21:27 pre podne »
Hvala na odgovorima...Samo jos jedno pitanje-kako se pije whey,sa mlekom ili sa vodom,jel treba da stavim onaj secer,kako se zove...e da,dekstroza???Hvala unapred...

ja ga pijem sa vodom, preferiram prostarov, probao sam i neke dr, ali ovaj mi je nekako najprakticniji posto se lako muti i ne lepi se za zidove

OK,a koliko dugo treba da mutim taj protein i koliko kasika da stavim?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: POJAS
« Odgovor #24 poslato: Januar 13, 2008, 03:57:25 posle podne »
pa mutis ga dok se ne razmuti  ;rolf; ;rolf; , imas merice u kutiji pa sipas, uostalom pitaj prodavca kad budes kupovao sve sto te zanima, tebi je u principu potrebno da uneses dnevno proteina u kolicini 1:3, znaci recimo da imas 80 kg, tebi je dnevno potrebno oko 240 g proteina, pa ti onda sracunaj koliko unosis proteina obicnom ishranom i tako ces doci do kolicine koja ti je potrebna da uneses da bi zadovoljio dnevnu dozu  :lol:.
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: POJAS
« Odgovor #25 poslato: Januar 13, 2008, 03:58:41 posle podne »
pa mutis ga dok se ne razmuti  ;rolf; ;rolf; , imas merice u kutiji pa sipas, uostalom pitaj prodavca kad budes kupovao sve sto te zanima, tebi je u principu potrebno da uneses dnevno proteina u kolicini 1:3, znaci recimo da imas 80 kg, tebi je dnevno potrebno oko 240 g proteina, pa ti onda sracunaj koliko unosis proteina obicnom ishranom i tako ces doci do kolicine koja ti je potrebna da uneses da bi zadovoljio dnevnu dozu  :lol:.

ovaj odlepio skroz...
 ;rolf; ;rolf; ;rolf; ;rolf; ;rolf;

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: POJAS
« Odgovor #26 poslato: Januar 13, 2008, 04:01:02 posle podne »
pa mutis ga dok se ne razmuti  ;rolf; ;rolf; , imas merice u kutiji pa sipas, uostalom pitaj prodavca kad budes kupovao sve sto te zanima, tebi je u principu potrebno da uneses dnevno proteina u kolicini 1:3, znaci recimo da imas 80 kg, tebi je dnevno potrebno oko 240 g proteina, pa ti onda sracunaj koliko unosis proteina obicnom ishranom i tako ces doci do kolicine koja ti je potrebna da uneses da bi zadovoljio dnevnu dozu  :lol:.

ovaj odlepio skroz...
 ;rolf; ;rolf; ;rolf; ;rolf; ;rolf;

jbg-a, skupi su lekovi, sta da radim ;-)))
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: POJAS
« Odgovor #27 poslato: Januar 13, 2008, 06:15:47 posle podne »
Znaci na mojih 65 kg da uzmem oko 200g proteina?A koliko da uzmem onih ugljevih,ugljenicnih hirdrata ili kako se vec zovu???Hvala ti puno...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: POJAS
« Odgovor #28 poslato: Januar 13, 2008, 06:17:16 posle podne »
I jos nesto da te pitam,onaj creatin,jel to hemija ili ne...Drug mi je rekao da moze da mi strada jetra i bubrezi od toga,pa mi je malo frka da li da uzimam...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: POJAS
« Odgovor #29 poslato: Januar 13, 2008, 06:20:51 posle podne »
I jos nesto da te pitam,onaj creatin,jel to hemija ili ne...Drug mi je rekao da moze da mi strada jetra i bubrezi od toga,pa mi je malo frka da li da uzimam...

pa pazi uvek imas neke nezeljene posledice, ali opet ako uzimas od proverenih proizvodjaca, znaci ne uzimas neko sranje samo zato sto je manja cena, onda nemas cega da se brines, pogledaj na www.ultimatenutrition.com sve sto te zanima.
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-