Maj 16, 2024, 06:32:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.140 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Affliction: Banned  (Pročitano 10822 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Affliction: Banned
« poslato: Maj 14, 2008, 11:58:46 pre podne »
Američka tvrtka Affliction službeno je objavila detalje vezane za njihovu prvu MMA priredbu "Banned", koja će se održati 19. srpnja (19. jula p.p.) u Kaliforniji. A ako je suditi po imenima sudionika, event bi zaista trebao biti spektakularan.

Mjesto radnje je dvorana "Honda Center" u Anaheimu, uz glavnu borbu večeri između najboljeg svjetskog teškaša Fedora Emelianenka i bivšeg UFC prvaka Tima Sylvie.

Osim njih na eventu će nastupiti i drugi PRIDE/UFC veterani, poput Josha Barnetta, Pedra Rizza, Aleksa  Emelianenka, Matta Lindlanda i Renata Sobrala. Moguć je i nastup bivšeg UFC prvaka Andreja Arlovskog!

Affliction je poznati američki proizvođač odjeće za borilačke sportove. Vodeće američke MMA organizacije UFC i EliteXC nedavno su zabranile svojim borcima nošenje Affliction opreme, stoga je Affliction odlučio nazvati ovu priredbu "Banned".

Glavne borbe:

Fedor Emelianenko - Tim Sylvia
Josh Barnett - Pedro Rizzo
Aleksander Emelianenko - Paul Buentello
Matt Lindland - Fabio Negao
Renato "Babalu" Sobral - Mike Whitehead
Ben Rothwell - TBA

Uvodne borbe:

Mark Hominick - Savant Young
Justin Levens - Ray Lazama
J.J. Ambrose - Patrick Speight
Mike Pyle - Brett Cooper

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Affliction: Banned
« Odgovor #1 poslato: Maj 19, 2008, 09:30:09 posle podne »
dobar hw card

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Affliction: Banned
« Odgovor #2 poslato: Maj 20, 2008, 01:16:09 pre podne »
dobar hw card

slazem se!
nesjecam se bas kad je bilo vako dosta vrhunskih boraca...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Affliction: Banned
« Odgovor #3 poslato: Maj 23, 2008, 09:53:35 pre podne »
Affliction: "Banned" press konferencija

Na velikoj presici u Los Angelesu američka kompanija Affliction prekjučer je službeno najavila svoju prvu MMA prirerbu "Banned".

Prvo ime presice bio je naravno Rus Fedor Emeliananko, koji će u glavnoj borbi večeri odmjeriti snage s bivšim UFC prvakom Timom Sylviom. Osim novinara, u Los Angelesu dočekao ga je i velik broj fanova.

- Ovo me podsjeća na Vegas uoči prvog PRIDE eventa u Americi, kada su fanovi uzvikivali moje ime. Jako sam dirnut njihovom potporom. - Izjavio je Fedor.

Tim Sylvia je imao samo riječi hvale za Emelianenka. - Ovo je pomalo ludo, sišao sam iz aviona i uskočio u limuzinu, a u njoj moj protivnik, gleda u mene (smijeh). Ali o njemu ne mogu reći ništa loše. Odličan momak, za kojeg svi znaju da je izvanredan borac.

Fedor mu je uzvratio na komplimentima: - Znam Tima jako dobro i jako ga poštujem. Radujem se našem susretu u ringu.

Affliction: "Banned"
19. srpnja/jula
Honda Center
Anaheim, California

Glavne borbe:
 
Fedor Emelianenko - Tim Sylvia
Ben Rothwell - ???
Josh Barnett - Pedro Rizzo
Matt Lindland - Fabio "Negao" Nascimento
Renato "Babalu" Sobral - Mike Whitehead

Uvodne borbe:

Aleksander Emelianenko - Paul Buentello
Mark Hominick - Savant Young
Justin Levens - Ray Lazama
J.J. Ambrose - Patrick Speight
Mike Pyle - Brett Cooper

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Spartak

  • Gost
Odg: Affliction: Banned
« Odgovor #4 poslato: Maj 23, 2008, 12:49:17 posle podne »
A FALA BOGU JEDAN KRSTEN FIGHTCARD

Van mreže Losh

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Affliction: Banned
« Odgovor #5 poslato: Maj 23, 2008, 03:37:14 posle podne »
Mnogooooo dobroooo......
Pride for life

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Affliction: Banned
« Odgovor #6 poslato: Maj 23, 2008, 11:27:41 posle podne »
Mnogooooo dobroooo......
oouuu yeah

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
"Posljednji car" Fedor u spektakularnu borbu protiv Sylvije ulazi ozlijeđen
« Odgovor #7 poslato: Jul 10, 2008, 11:38:15 pre podne »
LJUBITELJI mješovitih borilački sportova napokon će 19. ovog mjeseca doći na svoje. Najbolji svjetski borac Rus Fedor Emelianenko nakon dugo vremena pojavit će se u ringu, a nasuprot njega stajat će ozbiljan borac, bivši svjetski UFC prvak Tim Sylvia. Tako nešto se nije dogodilo još od 2006. kada se na Staru godinu pobijedio Novozelanđanina Marka Hunta.

Nakon što se cijelu 2007. "skrivao" prihvativši samo dvije borbe, protiv Matta Lidlanda i Hong Man Choija, tridesetjednogodišnji Emelianenko napustio je promocijsku kuću M-1 Global i dogovorio borbu na eventu pod nazivom Affliction. Manijak, kako nazivaju Sylviju, ima impresivan omjer pobjeda i poraza od 24-4, a u posljednjoj borbi, u veljači 2008, izgubio je od Brazilca Minotaura koji je postao novi UFC prvak.


No, osim što se dugo vremena nije borio protiv kvalitetnog borca, britanski mediji pišu da Emelianenko skriva ozljedu. The Sun iz pouzdanih izvora saznaje da ruski borac već duže vrijeme vuče ozljedu zbog koje ipak ne planira odgoditi ili otkazati borbu. Jedini poraz u njegovoj karijeri doživio je davne 2000. od Japanca Tsuyoshija Kohsake, no i tada je sudac prekinuo borbu samo zbog posjekotine na njegovoj glavi.


Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: "Posljednji car" Fedor u spektakularnu borbu protiv Sylvije ulazi ozlijeđen
« Odgovor #8 poslato: Jul 10, 2008, 12:36:53 posle podne »
ozljeda palca???

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: "Posljednji car" Fedor u spektakularnu borbu protiv Sylvije ulazi ozlijeđen
« Odgovor #9 poslato: Jul 10, 2008, 01:03:57 posle podne »
Sylvia bi trebao da je vrlo ozbiljan test za Fedora. Vidjecemo.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: "Posljednji car" Fedor u spektakularnu borbu protiv Sylvije ulazi ozlijeđen
« Odgovor #10 poslato: Jul 10, 2008, 01:25:48 posle podne »
Bice jako zanimljivo...

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: "Posljednji car" Fedor u spektakularnu borbu protiv Sylvije ulazi ozlijeđen
« Odgovor #11 poslato: Jul 10, 2008, 07:47:36 posle podne »
Bice jako zanimljivo...
mislim da ce bit body slam i ground and pound te eventualno submission

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: "Posljednji car" Fedor u spektakularnu borbu protiv Sylvije ulazi ozlijeđen
« Odgovor #12 poslato: Jul 10, 2008, 10:43:05 posle podne »
Bice jako zanimljivo...
mislim da ce bit body slam i ground and pound te eventualno submission

Pusticu mozak na "otavu" i uzivati u borbi....

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Affliction: Banned
« Odgovor #13 poslato: Jul 15, 2008, 01:56:24 posle podne »
Sylvia spreman za Fedora

Tim Sylvia je najavio spektakl na priredbi koja će se održati u subotu pod okriljem Afflictiona. Sylvia je spreman pobjediti najboljeg svjetskog MMA borca, ruskog kiborga, zadnjeg kralja, Fedora Emelianenka.

Dok su već mnogi proglasili Fedora kao pobjednika u glavnom meču subotnjeg Affliction Banned događaja, Tim Sylvia misli drugačije. Sylvia je na domaćem terenu a dvojica boraca će se boriti po ujedinjenim pravilima. Amerikanac ne misli da će pravila puno utjecati na njihovu borbu.

- Mislim da ništa od spomenutog ne može utjecati na borbu. Fedor je profesionalac, može se prilagoditi pravilima. Jedino što bi moglo utjecati na njega je razina kvalitete borca s kojim će se boriti. U zadnje tri godine ja sam se borio s top borcima a on nije dostojnog protivnika - izjavio je Sylvia za MMAWeekley.

Ukoliko Sylvia pobjedi vjerojatno će napraviti kaos u teškoj kategoriji - piše novinar MMAWeekleya. Zaista, ako Sylvia pobjedi napravit će kaos u MMA svijetu, nitko ne vjeruje da može pobjediti Fedora.

Izvor: www.croring.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Affliction: Banned
« Odgovor #14 poslato: Jul 16, 2008, 12:48:49 pre podne »
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde