Maj 16, 2024, 08:07:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.140 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Usain Bolt 100m za 9.69s  (Pročitano 7449 puta)

Van mreže Jovancg

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Usain Bolt 100m za 9.69s
« Odgovor #15 poslato: Avgust 20, 2008, 05:41:58 posle podne »
Ovo je jedna od najboljih sprinterskih trka koje sam gledao u zivotu... :o :o :o

Decko je u poslednjih 15-20 metara trke slavio sireci ruke u drasticno usporavajuci,a trcao je cak 9.69-novi svetski i olimpijski rekord!!!!
Sta bi se desilo da je do kraja forsirao?Cini mi se da bi preskocio granicu od 9.50...jbt,a tek mu je 21 godina...NEVEROVATNO


..

pa morao je da ukoci,....da je tracao kako treba skontali bi da nesto nije u redu....hahahhahahhaha
ovo bi dobro :D
Stazom pobjede

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Usain Bolt 100m za 9.69s
« Odgovor #16 poslato: Avgust 20, 2008, 07:23:18 posle podne »
Tek sada vidim kakav je rezultat ostvario Majkl Dzonson. Mislio sam da ce Bolt na kraju da uspori i da obori rekord, ali je morao da trci punom snagom. Kako sam se radovao kada je oborio rekord kao da trci za Srbiju.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Usain Bolt 100m za 9.69s
« Odgovor #17 poslato: Avgust 20, 2008, 08:25:07 posle podne »
Strasno je trcao, zaista je nevjerovatan!

Negdje sam procitao skoru izjavu Johnsona da li Bolt moze da obori njegov rekord, koji je zaista bio strasan, i on je odgovorio da nema sanse... Tako da mi je jos draze sto je Jamajcanin odradio svaki metar staze i oborio rekord i na 200 m... Kada malo sazrene za koju godinu, mozda ga vidimo i na 400m! Ima gradju za to i vjerujem da moze da bude sampion i rekorder na sve tri dionice!

Sada cekamo da vidimo sta ce da urade ovi ludaci na 4x100, hehehe!  8)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Usain Bolt 100m za 9.69s
« Odgovor #18 poslato: Avgust 20, 2008, 08:39:00 posle podne »
pa usa.....zna se...hahahhahhaha

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Usain Bolt 100m za 9.69s
« Odgovor #19 poslato: Avgust 20, 2008, 09:30:39 posle podne »
Strasno je trcao, zaista je nevjerovatan!

Negdje sam procitao skoru izjavu Johnsona da li Bolt moze da obori njegov rekord, koji je zaista bio strasan, i on je odgovorio da nema sanse... Tako da mi je jos draze sto je Jamajcanin odradio svaki metar staze i oborio rekord i na 200 m... Kada malo sazrene za koju godinu, mozda ga vidimo i na 400m! Ima gradju za to i vjerujem da moze da bude sampion i rekorder na sve tri dionice!

Sada cekamo da vidimo sta ce da urade ovi ludaci na 4x100, hehehe!  8)

Ocekujem da ce i tu da pane svjetski rekord, naravno Jamajka !

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Usain Bolt 100m za 9.69s
« Odgovor #20 poslato: Avgust 20, 2008, 09:34:32 posle podne »
Bolt rules...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Usain Bolt 100m za 9.69s
« Odgovor #21 poslato: Avgust 20, 2008, 11:04:30 posle podne »
Strasno je trcao, zaista je nevjerovatan!

Negdje sam procitao skoru izjavu Johnsona da li Bolt moze da obori njegov rekord, koji je zaista bio strasan, i on je odgovorio da nema sanse... Tako da mi je jos draze sto je Jamajcanin odradio svaki metar staze i oborio rekord i na 200 m... Kada malo sazrene za koju godinu, mozda ga vidimo i na 400m! Ima gradju za to i vjerujem da moze da bude sampion i rekorder na sve tri dionice!

Sada cekamo da vidimo sta ce da urade ovi ludaci na 4x100, hehehe!  8)

jbg kaze da za 400m treba puno da se trenira ;D Mrzi coveka,dosta mu je i ovo :wink:

A bio sam pomalo i tuzan kad je oborio rekord Michaela Johnsona,mislio sam da je to nedostizno...I biolo je za sve druge,ali Bolt je vanzemaljac jbt,momak je cudo...Niko tokom 12 godina nije bio ni blizu 19.32,svi su se zaustavljali na 19.50 i sporije,ali...Svaka mu cast
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Usain Bolt 100m za 9.69s
« Odgovor #22 poslato: Avgust 20, 2008, 11:33:36 posle podne »
Kakva trka, navijao sam za njega kao da trci za Srbiju :)

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Usain Bolt 100m za 9.69s
« Odgovor #23 poslato: Avgust 21, 2008, 11:58:09 pre podne »
Strasno je trcao, zaista je nevjerovatan!

Negdje sam procitao skoru izjavu Johnsona da li Bolt moze da obori njegov rekord, koji je zaista bio strasan, i on je odgovorio da nema sanse... Tako da mi je jos draze sto je Jamajcanin odradio svaki metar staze i oborio rekord i na 200 m... Kada malo sazrene za koju godinu, mozda ga vidimo i na 400m! Ima gradju za to i vjerujem da moze da bude sampion i rekorder na sve tri dionice!

Sada cekamo da vidimo sta ce da urade ovi ludaci na 4x100, hehehe!  8)

jbg kaze da za 400m treba puno da se trenira ;D Mrzi coveka,dosta mu je i ovo :wink:

A bio sam pomalo i tuzan kad je oborio rekord Michaela Johnsona,mislio sam da je to nedostizno...I biolo je za sve druge,ali Bolt je vanzemaljac jbt,momak je cudo...Niko tokom 12 godina nije bio ni blizu 19.32,svi su se zaustavljali na 19.50 i sporije,ali...Svaka mu cast


  Ja isto a ne znam ni sam zasto , valjda zato sto mi je  Michael bio mnogo gotivan , a tu trku sam gledao jedno 100 puta ,
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Usain Bolt 100m za 9.69s
« Odgovor #24 poslato: Avgust 21, 2008, 08:41:12 posle podne »
Nesto mi govori da se Bolt sprema da u Londonu 2012. osvoji 8 medalja: 100, 200, 4x100, 400, 4x400, skok u dalj... a za ostalo ne znam  ;D Nego, ovih dana razmisljam da se organizuje trka izmedju njega i Mihaela Sumahera. Bas me zanima ko je brzi. Sumaher naravno u formuli  8)

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Usain Bolt 100m za 9.69s
« Odgovor #25 poslato: Avgust 22, 2008, 01:59:08 posle podne »
Kakva trka, navijao sam za njega kao da trci za Srbiju :)

HA HA TACNO I JA, KAD SAM VIDEO DA JE ONE DEBILE AMERE ONAKO DOBRO PRESISO.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Usain Bolt 100m za 9.69s
« Odgovor #26 poslato: Avgust 22, 2008, 08:03:06 posle podne »
Ovo je bilo ocekivano. Zlato za Jamajku na 4x100 metara i svetski rekord  :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Usain Bolt 100m za 9.69s
« Odgovor #27 poslato: Avgust 24, 2008, 10:24:50 pre podne »
evp upravo slusam kako su usiana optuzili da je koristi doping i to pretpostavite sa cije strane je dosla ova zalba..hahahahhahahah

onda je on izasao na koferenciju i lagano rekao
da su ga 4 puta testirali pred svaku trku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i da je posle svake trke jos jednom testiran i on i svi takmicari sa jamajke..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i najbolji je onaj kubanac sto je malo nerovzan bio pa je nasutao dvojicu sudija.
hahahah

alki je malo nerovzan bio