Maj 04, 2024, 02:59:35 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: AMINO FUEL-BIOTECH USA  (Pročitano 20764 puta)

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: AMINO FUEL-BIOTECH USA
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 02, 2008, 07:14:44 posle podne »
Mada ni ove biotechove nisu lose. Uostalom, cini mi se da biotech sada izbacuje kvalitetnije proizvode nego ranijih godina. Valjda su se malo uozbiljili pa su poceli da rade na kvalitetu, ali su im zato sada i cene jace. Jbg, koliko para, toliko muzike.
Nisu im cene jace zbog toga a kvalitet im je ostao potpuno isti!!!!!Zakljucak u vezi biotecha za iste pare mozes uzeti mnogo kvalitetniji proizvod od mnogo jacih firmi veruj mi,biotech je bio dobar kad su imali povoljne cene ali samo zbog toga a sad bolje kupiti pravu stvar nego to!!!
zanimljivo :D
Ti kao sportista,takmicar, bi trebao da se uzdrzis takvih, hmm, neproverenih izjava, nikada ne znas ko ce da te sutra kupi i finasira ;)
Ispada da si milioner i da si pored svih"pravih stvari" , koje trenutno koristis, uspeo da pazaris i isprobas tu novu celu liniju biotecha..
Mislim, briga me za biotech..ali pricaj samo onoliko koliko znas.
Samo da mi je znati sta su za tebe prave stvari?
Ako pogledam realno, ko koristi "prave stvari"?
Malo pitaj ostale sampione ko sta koristi..pedja- nutrition, hans-biotech, marko d.sta dohvati..itd itd..
Ja cu da ti dovedem, momke koji su prezadovoljni time..a veruj da su impresivno gradjeni..npr nas prvak mediterana je osvajao titule sa biotechom i universalom..itd..znaci ,to nije merilo uspeha..
Prema tome, moramo da budemo realni..marketing je cudo..kada bi krenuli unazad ko je pokrenuo pricu da je nesto dobro ili lose niko ne bi ni znao, kako je,ko je to pokrenu, ni zasto je krenulo..ali je bitno da ponavljamo kao papagaji da je nesto dobro ili lose..a niko da ispoba..
Da ne ispadne da napadam neki brend a branim ovo..Ovako reagujem i kada neko napada svaki brend..


Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: AMINO FUEL-BIOTECH USA
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 02, 2008, 07:25:23 posle podne »
Lazicu tih stvari sam se nagutao dosta u zivotu pogotovo biotecha i znam razliku izmedju njega i jacih firmi tj oseti se razlika ;) , ali jedan biotech ne moze da se poredi sa optimumom ili universalom a pogotovo sad kad su napumpali cene!!!!Biotech-ov whey sam i ja koristio dok je bio povoljan a sto bi ga sad koristio kad za iste pare kupim mnogo kvalitetniji whey tipa champion nutritiona koji je jaci i po sastavu i mnogo ukusniji ili ON ili dymatize ili ultimate!!!I jos jedna stvar MENE NIKO NE MOZE DA KUPI ;) pogotovo ne Biotech

Prema tome, moramo da budemo realni..marketing je cudo..kada bi krenuli unazad ko je pokrenuo pricu da je nesto dobro ili lose niko ne bi ni znao, kako je,ko je to pokrenu, ni zasto je krenulo..ali je bitno da ponavljamo kao papagaji da je nesto dobro ili lose..a niko da ispoba..
Da ne ispadne da napadam neki brend a branim ovo..Ovako reagujem i kada neko napada svaki brend..

Pa nesto mi ti cesto branis taj biotech bas me zanima zasto??????Ja nisam rekao da je los ali za te pare cu radije kupiti nesto drugo!!!!

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: AMINO FUEL-BIOTECH USA
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 02, 2008, 08:03:52 posle podne »
Citat
Lazicu tih stvari sam se nagutao dosta u zivotu pogotovo biotecha i znam razliku izmedju njega i jacih firmi tj oseti se razlika
koja bre razlika..glutamin je glutamin , bcaa je bcaa, vit c je vit c..o cemu pricas..aminokiselina je amino kiselina..

Citat
ali jedan biotech ne moze da se poredi sa optimumom ili universalom a pogotovo sad kad su napumpali cene
naravno da ne moze da se poredi sa optimumom , nisam ni poredio..ali mogu da ti nabrojim bar po 5 losih proizvoda koji ima svaki brend..

Citat
Biotech-ov whey sam i ja koristio dok je bio povoljan a sto bi ga sad koristio kad za iste pare kupim mnogo kvalitetniji whey tipa champion nutritiona koji je jaci i po sastavu i mnogo ukusniji ili ON ili dymatize ili ultimate
e whey je druga prica..biotechov whey je koncentrat a ti ovde nabrajas mesavine izolata i ostalih vrsta  itd..mislim poredis babe i zabe..
mozes da poredis biotechov whey sa ultra pro wheyom ista je klasa..kapiras..nadam se da si to znao..
e tu se jedino slazem..whey proteini se razlikuju, od cene pa do toga kako peni i muti..
moze i da se kaze da se po neki kreatin razlikuje, ne zato sto nekoga radi..haha radi..nego po cistoci..

Citat
Pa nesto mi ti cesto branis taj biotech bas me zanima zasto???Ja nisam rekao da je los ali za te pare cu radije kupiti nesto drugo!!!!
pa branim ga kao sto branim i optimum na nekim forumima.ili dymatize kod bosanaca, sada su krenuli i na the nutrition i labradu..
 ja imam sve te brendove..a zivim od nekih koje nisam ni pomenuo..kapiras...tako da ja sam rodjeni kontras.. ;D


a to da ne moze niko da te kupi..iha..niko nije nedodirljiv..zivot je kurva...samo nemoj da se nerviras..utice na masu  8)

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: AMINO FUEL-BIOTECH USA
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 02, 2008, 08:58:39 posle podne »
a to da ne moze niko da te kupi..iha..niko nije nedodirljiv..zivot je kurva..ono sto ne moze da se kupi parama./...moze da se kupi sa mnogo para ;D
al se nekad dobro jelo

Van mreže MARE 85

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: AMINO FUEL-BIOTECH USA
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 02, 2008, 10:33:47 posle podne »
Ljudi cemu rasprava,samo sam trazio vase misljenje u vezi ovih aminokiselina.
WHERE THE MIND GOES,THE BODY WILL FOLLOW

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: AMINO FUEL-BIOTECH USA
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 03, 2008, 01:42:21 pre podne »
Ma nije rasprava, samo konstruktivna razmena misljenja. ;)

Citat
mozes da poredis biotechov whey sa ultra pro wheyom ista je klasa..kapiras..nadam se da si to znao..

Cak je po sastavu (amino-profilu) Biotech dosta bolji, ako se grdno ne varam.

Citat
Biotech-ov whey sam i ja koristio dok je bio povoljan a sto bi ga sad koristio kad za iste pare kupim mnogo kvalitetniji whey tipa champion nutritiona koji je jaci i po sastavu i mnogo ukusniji ili ON ili dymatize ili ultimate!!!

Slazem se sa tobom po pitanju ukusa - Champion je definitivno najbolji koji sam ikad probao, a probao sam sigurno 15 razlicitih proteina (sto izolata, sto koncentrata). Takodje je svaki od navedenih superiorniji od Biotecha u gotovo svim segmentima medjutim, ako gledamo amino-profil Biotech je jaci od Championa za nijansu, a dosta je ispred Ultimate-ovog koncentrata. Tako da ga ne bih otpisao kao totalno djubre, za sta ga mnogi smatraju. Ipak bih se uvek pre odlucio za Champion, imajuci u vidu ovo podizanje cena.

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: AMINO FUEL-BIOTECH USA
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 03, 2008, 12:53:11 posle podne »
Ljudi cemu rasprava,samo sam trazio vase misljenje u vezi ovih aminokiselina.
Eto moje misljene da  kupis dymatize jer su po meni kvalitetnije i imaju veci procenat

Van mreže MARE 85

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: AMINO FUEL-BIOTECH USA
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 03, 2008, 12:57:47 posle podne »
Hvala Milovane na savetu.    8)
WHERE THE MIND GOES,THE BODY WILL FOLLOW

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: AMINO FUEL-BIOTECH USA
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 03, 2008, 01:00:04 posle podne »
PROCENAT !!!!!!!!!  :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AMINO FUEL-BIOTECH USA
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 03, 2008, 01:38:19 posle podne »
Hvala Milovane na savetu.    8)

ma kupi THE AMINO LIQ i resio si problem

groarrrrr

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: AMINO FUEL-BIOTECH USA
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 03, 2008, 05:23:35 posle podne »
Hvala Milovane na savetu.    8)

ma kupi THE AMINO LIQ i resio si problem

groarrrrr

koliko sam ja racuno koliko para toliko muzike izracuno sam da je all-stars 2500 najisplativiji... ;D
 za 25 000 mg dnevno treba ti 1.7€

Van mreže MARE 85

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: AMINO FUEL-BIOTECH USA
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 04, 2008, 12:25:46 pre podne »
Hvala Milovane na savetu.    8)

ma kupi THE AMINO LIQ i resio si problem

groarrrrr

koliko sam ja racuno koliko para toliko muzike izracuno sam da je all-stars 2500 najisplativiji... ;D
 za 25 000 mg dnevno treba ti 1.7€
  Ma opusteno!
WHERE THE MIND GOES,THE BODY WILL FOLLOW

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: AMINO FUEL-BIOTECH USA
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 05, 2008, 07:03:56 posle podne »
To je sranje,da izvinete...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: AMINO FUEL-BIOTECH USA
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 05, 2008, 11:18:45 posle podne »
ma californija je inace krsh.ne znam jel neko spomenuo dymataza one tecne SUPER AMINO 23 000 .vrh stvar a cena smesna,oko 1600 cini mi se skoro litar
« Poslednja izmena: Oktobar 05, 2008, 11:20:49 posle podne cartell »
Jedi Master

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: AMINO FUEL-BIOTECH USA
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 06, 2008, 12:21:43 posle podne »
ma californija je inace krsh.ne znam jel neko spomenuo dymataza one tecne SUPER AMINO 23 000 .vrh stvar a cena smesna,oko 1600 cini mi se skoro litar
a koliko je to porcija potrebno uzet za 23000???