Maj 14, 2024, 01:16:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: PROFESIONALNI CIKLUS  (Pročitano 25294 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 14, 2008, 06:11:38 pre podne »
Citat
U zadnje vrijeme primjecujem da su amateri oni koji koriste puno ljekova...

ovo je ono o cemu sam pricao..na zalsot...deca misle STO VISE jer su im takvi na slaikma..i zbog toga je onaj text gore recimo
inae.bravo vlad za opis..
i jos samo da dodam....izlgeda dexa,phila i ekipe..sada vise nema ama basnikakve veze sa upotrebom emga doza aas kako neki misle..korsite se tu dosta toga..aali na prvom emstu su IGF,MGFMGH,INUSLIN.....kada uspes da pokopis ove stavke da rade i sinergiji i imas dovljno novca da ipostujes celu pricu do kraja...matemtika je vrlo prosta

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 14, 2008, 06:14:12 pre podne »
Slazem se, ali ne verujem da uzimaju nesto mnogo manje nego sto je navedeno, pa jbt, od cega su onoliki, nije valjda od kelerabe :)

Ko zna sta i koliko je Arnold uzimao, a generalno nije bio nista posebno po pitanju velicine u odnosu na danasnje bildere, jednostavno je odlicno izgledao. Koliko znam imao je oko 107kg na njegovih 187cm visine sto je za danasnje pojmove atletska gradja :) I sam je priznao da je uzimao hemiju, ali ne verujem da su to bile kolicine ni blizu ovim koje se danas koriste. Mozda gresim, ali tako mi se cini :)

Pozzz

arnold ne bi bio ziv sada da nije to sto jeste i da nije imao toliko love..koliko je imao komplikacija sa srcem svi znamo..sto se tice doza 20 godina se nije skidao sa metana i ne bi bio najbolji da je uzimao najmanje svejedno kakvu genetiku imao - logicno.

pobogu covece..dali si ti svestan sta ti lupredas.....????

TI znas da se arnold nije skidao i to bas sa METANA....da slucjano neznas i dilera koji mu ga valjao??
i ti znas da je on preziveo jer je imao love..

kakve love..o kakvoj lovi ti pricas...???/

i kakve veze njegovi problemi sa srcem imaju sa ovom temom...?

ili ti hoces da kazes..da je njega srce prasnula od hemije tj 20 godina nakon prestanka uzimanja hemije da mu je srce onda setilo se da je malo optereceno pa ajde da prasne jedan lagani infarktic..??

malo obuzdaj konje prilikom davanja ovakvih izjava jbt

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 14, 2008, 09:42:17 pre podne »
Tu pricu sam i ja cuo (za Metan i Arnolda) :):):), a i za onu da nije mogao da nabaci listove pa je ubacio silikone :):):) Mislim daaaj....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 14, 2008, 10:10:41 pre podne »
Tu pricu sam i ja cuo (za Metan i Arnolda) :):):), a i za onu da nije mogao da nabaci listove pa je ubacio silikone :):):) Mislim daaaj....

pa jbt...i na tarabi je pisalo da je perica kresao maricu...a ko zna jel jeste ili nje..
covece..pa normlano da su oni svi uzmali hemiju...tada..i da u to vreme nije bilo soficticiranih stvari kao sada,UG labova i sveg cuda..
ali kada dete sa 18 godina kaze da je arnold na metanu 20 godina...aman...pa on se nije ni rodio kada je arnold osvojio prvi olipmp jbt...i on sada zna nesto o tome sta je arnold uzimao...

i ta prica o listovima i cuda....pa i ja sam cuo svasta....ali verujem samo u ono st sam video svojim ocima

Spartak

  • Gost
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 14, 2008, 04:51:12 posle podne »
a i za onu da nije mogao da nabaci listove pa je ubacio silikone :):):) Mislim daaaj....
ta prica se odmosila na Lou Ferigno-a!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 14, 2008, 05:08:53 posle podne »
Citat
ta prica se odmosila na Lou Ferigno-a!

ma isti q..c brate

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 15, 2008, 11:24:44 pre podne »
Vladar,ocekujemo nastavak price...naravno kada vreme dozvoli....

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 15, 2008, 11:38:35 pre podne »
Nesto malo spremam na jednu drugu tematiku, a nesto imam u planu, od istog covjeka - malo vise pocetnicku, mada da je insulin pocetnicka stvar i nebih rekao... Ali ubacicemo i ovdje jos neke stvari.... Realno mnogo po netu ima price o dozama i pristupu pro buildera, ali cesto je to rekla-kazala i izvor nije pouzdan, pa zbog toga i ne prenosim sve sto procitam... A i da nasi drugari na forumu ne gube volju, ili pak da dobiju "volju" za necim naopakim. U svakom slucaju bice materijala, samo da se sastavim sa vremenom!  ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Jkano

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 15, 2008, 08:41:02 posle podne »
ja sam samo rekao za ono sto sam procitao a nije osporavano..zao mi je sto sam nekome digao pritisak..

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 15, 2008, 11:31:14 posle podne »
Postavio sam Milosev ciklus koji vec imamo na nasem forumu, tj ono sto on predlaze za IFBB Pro MR.O takmicarske pripreme na jednom americkom forumu...
I evo sta je jedan Kanadski TOP 3 amater iz 2008. godine predlozio kao, po njemu, bolju i jednostavniju alternativu...

P>>>>>>

Kao takmicar na nacionalnom/amaterskom nivou ljekovi koji su vam potrebni za ciklus pred takmicenje su...
Test enanthate/propionat
Deca
Winny orals
Masteron
Tren
Halo


Podrazumjevaju se.... GH+T3+Clen+aromasin

16 weeks out...
Pocnite sa Enanthatom i Decom - Aromasin 12.5mg ED prvih 8 nedjelja...
Zadnjih 8 nedjelja predjite na Propionat i Tren Ace...
Na 6 nedjelja do takmicnja dodajte Masteron 100 mg EOD i Winny 50mg ED...
12.5mg Aromasin ED se dodaje na 4 weeks out...
Halo 30mg ED se dodaje na 3 weeks out...
50mg ED Winny se dodaje 2 weeks out...
....Takmicenje.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 16, 2008, 07:21:37 pre podne »
ja sam samo rekao za ono sto sam procitao a nije osporavano..zao mi je sto sam nekome digao pritisak..

ako mislis na mene..meni nisi digao nikakv pritisak..
to sto si citao mogao si da procitas samo u knjigoma kao sto su mikijev almanah tj stiva koja vise niko ne uzima zaozbiljno VEC ODAVNo.
ali ti si mlad pa si nasao da je to zanimljivo.
a da njije osprovano..JESTE...ali neznam koliko svrhu ima osporavanje bilo cega i dokazavainje bilo cega bilom kome..

pogtovo da ARNOLD dokaze nekome ko se nije ni rodio ili rekao bih BUDUCEM POKOLJENU kao sto si ti..da on nije nikada stavio implante u listove ili dali je 20 godina bio na metnu ili nije....

veoma smesno imas razmisljanje

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 16, 2008, 09:06:20 pre podne »
Postavio sam Milosev ciklus koji vec imamo na nasem forumu, tj ono sto on predlaze za IFBB Pro MR.O takmicarske pripreme na jednom americkom forumu...
I evo sta je jedan Kanadski TOP 3 amater iz 2008. godine predlozio kao, po njemu, bolju i jednostavniju alternativu...

P>>>>>>

Kao takmicar na nacionalnom/amaterskom nivou ljekovi koji su vam potrebni za ciklus pred takmicenje su...
Test enanthate/propionat
Deca
Winny orals
Masteron
Tren
Halo



Podrazumjevaju se.... GH+T3+Clen+aromasin

16 weeks out...
Pocnite sa Enanthatom i Decom - Aromasin 12.5mg ED prvih 8 nedjelja...
Zadnjih 8 nedjelja predjite na Propionat i Tren Ace...
Na 6 nedjelja do takmicnja dodajte Masteron 100 mg EOD i Winny 50mg ED...
12.5mg Aromasin ED se dodaje na 4 weeks out...
Halo 30mg ED se dodaje na 3 weeks out...
50mg ED Winny se dodaje 2 weeks out...
....Takmicenje.

Odlicno Vlade.I ovaj prilozeni ciklus kao i Milosev ciklus su skroz normalni za momke te velicine.
Problem je u tome sto mnogi ne krecu tim normalnijim putem,nego idu brzo na pomenute varijante
sto brze,sto vise..Pa kada zaustave napredak zbog niza posledica koje nosi neznanje,neumerenost,
krecu u varijante jos,jos...nazalost masovna i strasna istina..

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 16, 2008, 02:05:39 posle podne »
Iz nekih kontakata koje imam cini mi se da mnogi posezu upravo za naprednim ciklusima a da pod 1. nijesu uopste na tom nivou i pod 2. da nijesu u svemu ostalom potrebnom na odgovarajucem nivou (trening, prehrana, ambicije) - a koliko ja znam od solo steroida tesko da ce se bas toliko nabildovati...

E sad, cak sam se i razmisljao da li uopste da postavim neke ovakve stvari - na ovom forumu su velika vecina ljudi rekreativci, i iako zele da koriste ove ljekove, skromni ciljevi koje imaju - su ostvarivi sa zategnutom prehranom, postenim treningom, saplementacijom i evntualno malim dozama ljekova.

Zato sam i naglasio da je Milosev ciklus onaj koji on predlaze za IFBB MR.O takmicara! Ovaj gore momak je Top Kanadski amater i ovo je ciklus za neki taj nivo - A ne za Mogren beach...

Ipak i pored svega i dalje cu priredjivati neke hardcore materijale, ipak vjerujem da je i ta prica zanimljiva a da ce nase kolege - tj vecina njih koji nijesu TOP takmicari to uzeti informativno, a ne odmah probati na sebi neku naprednu varijantu koja ukljucuje 10 supstanci u periodu od 16 nedjelja, ako im za ostvarenje njihovih ciljeva ne treba vise od 2-3-4...

 ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 16, 2008, 02:18:12 posle podne »
a ja cu samo da dodam..
da je milos jedan od retkih koji zagovra ovakve cikluse sa vrlo malo hemije u odnosu na to sta drugi rade..
to znam tj siguran sam u to

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: PROFESIONALNI CIKLUS
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 16, 2008, 03:35:45 posle podne »
Upravo ono sto Vlad rece dobar izgled koji dosta njih zeli,koji je za plazu,naravno ne za binu,moze se postici sa doslednom ishranom i pravilnom suplementacijom(odlican primer su Pedjini argumentovani textovi).Problem je sto mnogi nemaju veru prvenstveno u sebe,pa traze koje kakve precice,a neobracaju paznju na osnovno.