Jun 06, 2024, 03:32:07 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.164 poruka u 18.754 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoć!!!!  (Pročitano 32007 puta)

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 25, 2008, 09:56:20 posle podne »
Pedja je ziva enciklopedija sto toga tice, siguran sam da ti moze pomoci oko sledece kure.
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže Dioniza

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 24
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 25, 2008, 10:01:40 posle podne »
Ne nije dovoljan razlog da zbog toga odem kod doktora jer bi me tamo endokrinolozi razapeli...i mislim da ja očigledno bolje znam šta treba da uradim,htela sam da čujem šta mi vi preporučujete da bih dobila menstruaciju...ali loši ste skroz...i jako ljubomorni na ženski rod koji koristi steroide.
jer da ste toliko stručni pa barem jedan od vas bi mi pomenuo Orgametril.... 8)

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 25, 2008, 10:02:58 posle podne »
Ajs neka ona zaboravi kure. Sta ce joj steroidi ako nema takmicarskih ambicija. Probala jednom zjebala se vise nece (nadam se) i to je to

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 25, 2008, 10:07:49 posle podne »
Ajs neka ona zaboravi kure. Sta ce joj steroidi ako nema takmicarskih ambicija. Probala jednom zjebala se vise nece (nadam se) i to je to
Ne uzimaju samo takmicari steroide, vec i zahtevni rekreativci :D to je sasvim ok, ne vidim zasto ne bi uzimo ko hoce, samo treba da se informise sta i kako a ne samo da se roka sta stigne i kolko stigne.

Ne nije dovoljan razlog da zbog toga odem kod doktora jer bi me tamo endokrinolozi razapeli...i mislim da ja očigledno bolje znam šta treba da uradim,htela sam da čujem šta mi vi preporučujete da bih dobila menstruaciju...ali loši ste skroz...i jako ljubomorni na ženski rod koji koristi steroide.
jer da ste toliko stručni pa barem jedan od vas bi mi pomenuo Orgametril.... 8)

Otkud ti ideja da su ovde svi strucni? Ovo je javni forum- mesto na kojem se okupljaju ljubitelji bb-a koji nisu obavezno strucnjaci. Rekao sam ti ko je strucnjak, a pored njega ima jos nekoliko na ovom forumu sto se aas tice i to je to.
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 25, 2008, 10:08:40 posle podne »
Ne nije dovoljan razlog da zbog toga odem kod doktora jer bi me tamo endokrinolozi razapeli...i mislim da ja očigledno bolje znam šta treba da uradim,htela sam da čujem šta mi vi preporučujete da bih dobila menstruaciju...ali loši ste skroz...i jako ljubomorni na ženski rod koji koristi steroide.
jer da ste toliko stručni pa barem jedan od vas bi mi pomenuo Orgametril.... 8)

pa da...ljubomorni koliko su i zene ljubomorne na muskarce koji uzimaju estrogen ;D
niko nije ni rekao da smo strucni,ali posto ni ti nisi neznam zasto si se igrala sa HORMONIMA suprotnog pola...
Ides kod sportskog lekara barem,on ce te uputiti na "razumnije" lekare jer veruj mi gomila ljudi koristi aas a sad ispada da niko lekaru to ne govori...imas lekare koji nisu kompletne neznalice,zato probaj ovako-sportski lekar=>preporucice ti sta dalje...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Dioniza

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 24
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 25, 2008, 10:10:15 posle podne »
A ne proleće počinjem ponovo...znaš kako se kaže na greškama se uči

Van mreže Dioniza

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 24
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 25, 2008, 10:20:40 posle podne »
Ne nije dovoljan razlog da zbog toga odem kod doktora jer bi me tamo endokrinolozi razapeli...i mislim da ja očigledno bolje znam šta treba da uradim,htela sam da čujem šta mi vi preporučujete da bih dobila menstruaciju...ali loši ste skroz...i jako ljubomorni na ženski rod koji koristi steroide.
jer da ste toliko stručni pa barem jedan od vas bi mi pomenuo Orgametril.... 8)

pa da...ljubomorni koliko su i zene ljubomorne na muskarce koji uzimaju estrogen ;D
niko nije ni rekao da smo strucni,ali posto ni ti nisi neznam zasto si se igrala sa HORMONIMA suprotnog pola...
Ides kod sportskog lekara barem,on ce te uputiti na "razumnije" lekare jer veruj mi gomila ljudi koristi aas a sad ispada da niko lekaru to ne govori...imas lekare koji nisu kompletne neznalice,zato probaj ovako-sportski lekar=>preporucice ti sta dalje...
Ne nisam ja ljubomorna na nikoga,naprotiv meni je drago kada vidim da je neki muškarac izgleda dobro...ali žalim one koji preteraju u uzimanju estrogena,ili ih jednostavno neko ko se pravi pametan namerno(takvih slučajeva znam dosta) roka estrogenom,pa postanu ono što postanu

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 25, 2008, 10:24:41 posle podne »
zar se neko roka estrogenom.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Dioniza

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 24
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 25, 2008, 10:43:20 posle podne »
A ti kao ne znaš,pogotovo u današnje vreme,kakvi su ljudi zavidni,pogotovo kad vide momčinu,onda namerno streme da ga skenjaju

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 25, 2008, 10:48:21 posle podne »
cek cek,muskarci uzimaju ESTROGEN? wtf?? mozda oni sto menjaju pol al ne kontam sta ce ovako ikome estrogen??
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 25, 2008, 11:10:22 posle podne »
lapsus lingva
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Dioniza

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 24
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 25, 2008, 11:14:59 posle podne »
ček ček zeznula sam se,muškarci posle svake kure(u kojoj je testosteron) treba da uzmu HCG,klomifen ili neznam ima još nekih preparata koji obnavlja pokretljivost njihovih prirodnih spermatozoida,koji testosteron unet u većim količinama smanjije ili čak uopšte zaustavlja njihovu proizvodnju,jer je logično da kada unosiš više testosterona organizam više nema potrebe da ih sam proizvodi...e stoga se uzima pregnil.međutim ljudi koji nisu upućeni lako ih je zeznuti i dati im čist estrogen

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 25, 2008, 11:17:56 posle podne »
to je druga stvar,kad kupujem whey mogu mi uvaliti secer...nego je stvar o tome da neko SVESNO uzima nesto...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Dioniza

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 24
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 25, 2008, 11:38:58 posle podne »
Aha,nisam te razumela,pa neznam,recimo da se muškarac jednostavno ne oseća kao muško već kao žensko pa zato svesno uzima estrogen...ne znam koji bi druga solucija bila osim da nije baš pri čistoj svesti...jer ne znam šta estrogen može pomoći muškoj osobi ako se uzima bez neke potrebe

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pomoć!!!!
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 25, 2008, 11:45:23 posle podne »
pa o tome pricam :D skrenuli smo sa teme...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure