Maj 03, 2024, 01:03:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008  (Pročitano 24410 puta)

Van mreže DIKOBRAZ

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #45 poslato: Novembar 07, 2008, 11:39:10 pre podne »
Ovo je do jaja!

IFBB Men's world Bodybuilding and Classic Bodybuilding Championships in Ostrava, Czech Republic, October 26-30, 2006

kat.-80 kg - Mustafa NASIM - Egypat (3rd place)


IFBB  Men's world  Bodybuilding Championships, Manama, Bahrain, 02-07.11. 2008

kat.-100kg - Elaasr Moustafa Nassim --Egypat (2nd place)

U 2 GODINE PRESKOČITI 2 KATEGORIJE!!!! :o

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #46 poslato: Novembar 07, 2008, 11:40:03 pre podne »
mozda mu je brat blizanac..

Van mreže Robert Međugorac

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 31
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #47 poslato: Novembar 07, 2008, 11:40:17 pre podne »
"IFBB ARABIAN WORLD CHAMPIONSHIP"

Slazem se... i sam sam primjetio "egzoticnost" mjesta odrzavanja zadnjih nekoliko IFBB SP-a...
...money, money, money...
DREAM BELIEVE BECOME

Van mreže DIKOBRAZ

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #48 poslato: Novembar 07, 2008, 11:42:25 pre podne »

Van mreže DIKOBRAZ

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #49 poslato: Novembar 07, 2008, 12:10:39 posle podne »
kat. + 100 kg

po meni 3. Slodkiewicz Radoslaw --Poland bolji i od 1. Hamouda Ahmed --Egypt i 2. Piortkowicz Robert --Poland (osim "klempavih" ušiju  ;D), ali postoji jedna "zanimljiva priča" o njegovom neslaganju prije 2-3 god. s Poljskim IFBB savezom i izborom trenera reprezentacije koje je završilo njegovim odlaskom u dr. federaciju pa je to rezultiralo vjerojatno i suspenzijom, a ovo mu je 1. sezona nakon što mu je "dopušten" povratak u IFBB  i 1veliko .internacionalno natjecanje pa ipak ga se treba "naučiti pameti" da se slijedeći put nesjeti raditi  "probleme" kod kuće! >:( , dobro treba se uzeti u obzir i da je ovo bilo IFBB ARABIAN WORLD CHAMPIONSHIP pa dalje od 2. mjesta ne bi išlo! ;D

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #50 poslato: Novembar 07, 2008, 12:37:25 posle podne »
Evo i mene, direktno iz Bahraina. Rano ujutro imamo let za za Istanbul, pa cu ceo dan da provedem ovde.
Teska, ili super teska. Radoslav je bio u zivotnoj formi. U polufinalu je bio prvi, svi se cude kako su sudije bodovali finale. Cak se i sam Radoslav zbunio. Necu da pricam da je i Robert bio iznenadjen, jer je znao da je u veoma losu formu i vec se predao. Bio je na merenje 103 kg. Super teska jednostavno nije njegova i neznam sto on tamo trazi.
Hamuda, smesno. On je trebao da bude po meni naksimum 4 ili da mu eto, na poklon daju 3 mesto. Covek jednostavno nema pola tela. HOGE!!!!.
Dimitar je trebao biti bar drugi, iako je na polufinale bio na trecu poziciju.
Bilo je jos nekih smesnih odluka, ali definitvno da predlog koji je dao predsednik sudijdke komisije,  i koji se usvojio na kongres od strane svih dekegata drzi. A to je da se na svaka dva ili tri godine vrsi TESTIRANJE SIV SUDIJA, kako bi oni osvezili svoje znanje, a onaj koji ne polozi, gubi licencu.
U svakom slucaju sce sto se ovde odrzava, u arapski deo, dominiraju arapi. Ali razlog je sto ostatak sveta nesto tesko dolazi ovamo na internacionalno takmicenje.
Sledece svetsko je, U KOMSILUKU, ponovo ovde. UAE, Dubai.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #51 poslato: Novembar 07, 2008, 12:43:57 posle podne »
Evo i mene, direktno iz Bahraina. Rano ujutro imamo let za za Istanbul, pa cu ceo dan da provedem ovde.
Teska, ili super teska. Radoslav je bio u zivotnoj formi. U polufinalu je bio prvi, svi se cude kako su sudije bodovali finale. Cak se i sam Radoslav zbunio. Necu da pricam da je i Robert bio iznenadjen, jer je znao da je u veoma losu formu i vec se predao. Bio je na merenje 103 kg. Super teska jednostavno nije njegova i neznam sto on tamo trazi.
Hamuda, smesno. On je trebao da bude po meni naksimum 4 ili da mu eto, na poklon daju 3 mesto. Covek jednostavno nema pola tela. HOGE!!!!.
Dimitar je trebao biti bar drugi, iako je na polufinale bio na trecu poziciju.
Bilo je jos nekih smesnih odluka, ali definitvno da predlog koji je dao predsednik sudijdke komisije,  i koji se usvojio na kongres od strane svih dekegata drzi. A to je da se na svaka dva ili tri godine vrsi TESTIRANJE SIV SUDIJA, kako bi oni osvezili svoje znanje, a onaj koji ne polozi, gubi licencu.
U svakom slucaju sce sto se ovde odrzava, u arapski deo, dominiraju arapi. Ali razlog je sto ostatak sveta nesto tesko dolazi ovamo na internacionalno takmicenje.
Sledece svetsko je, U KOMSILUKU, ponovo ovde. UAE, Dubai.

pa ovo i nije nista novo..tj ovo se znalio te se ponavlja iz takmicenja u takmicenj dok god je MONEY TALK...
od tih sudjskih srnaja nema nista...
inace..boabne..odlican report..hvala ti mnogo.....poptuno objetkivno sagledavanje stvari...relano....sto se cak i po slikma da zakljuciti,mada slike nikda nisu merilo..ali ajde...

i bas me cudi da je NEXT U DUBAI....hahhahahahhahahhahahahahaha

jao

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #52 poslato: Novembar 07, 2008, 01:02:23 posle podne »
Pedja, ineteresantno je to sto su i sami takmicari bili svesni vec na polufinale kako bi plasman trebao biti. Tako da se i Robert vec predao. ALI... svi smo se iznenadili. Pa cak i akteri na sceni. Tako da, sto se odnos takmicara tice, tu je veoma visoko sportski, prijateljski i profi.

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #53 poslato: Novembar 07, 2008, 01:41:55 posle podne »
Pozdrav iz Bahrain mall. Stefan je bio prvi oficijalni MKD prestavnik na jedno svetsko prvenstvo.

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #54 poslato: Novembar 07, 2008, 07:19:41 posle podne »
Kad sam već počeo ajde i da završim...

MEDALJE U KATEGORIJAMA
-60KG
-65KG
-70KG
-75KG


Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #55 poslato: Novembar 07, 2008, 07:23:28 posle podne »
-80KG
-85KG
-90KG


Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #56 poslato: Novembar 07, 2008, 07:26:06 posle podne »
-100KG
+100KG

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #57 poslato: Novembar 07, 2008, 07:27:54 posle podne »
APSOLUTNI ŠAMPION ALI TABRIZI

Van mreže Vladimir Milosavljevic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #58 poslato: Novembar 07, 2008, 09:52:52 posle podne »
Pozdrav iz Bahrain mall. Stefan je bio prvi oficijalni MKD prestavnik na jedno svetsko prvenstvo.

Koliki ljudi.... :o

Mmmmmm...BURGER KING!!!! Smrc,smrc
Every Time My Phone Ring Dog it's 18-5
Only Problem Dat I Have Is What Car I'm Gone Drive
I'm A Real Street Nigga I Aint Never Had Shit
Man This Chain Roun My Neck Cost 4 Or 5 Bricks

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Odg: IFBB SVETSKO PRVENSTVO 2008
« Odgovor #59 poslato: Novembar 08, 2008, 04:08:38 pre podne »
ovo je totalna katastrofa pa tu sami arapi,a kao svijetsko prvenstvo,ma di? ovo su arapske igre!!!
jos nesto uz doping kontrole,moze li mi neko pojasniti kako to da samo na europskom i svijetskom prvenstvu postoje doping kontrole,zasto swe to ne ne odnosi i na npc nationals u americi,gotova sva ifbb natjecanja nemaju doping kontroli osim ova dva,nek me neko ispavi ako ima vise,ovo govorim jer sam se i ja trebao takmiciti na juniorskom ali eto sam sam si kriv jer sam uzimao gluposti kojim treba dosta dugo da izadju van,i na kraju krajeva u principu se ni nemoze na takmicenjima takvima pokazati naj forma bas iz ovog razloga kojeg sam naveo
moze neko pomoc?