Maj 17, 2024, 08:36:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Protein ili Amino  (Pročitano 10323 puta)

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: Protein ili Amino
« Odgovor #30 poslato: April 15, 2006, 09:03:20 posle podne »
Citat: MotornaTestera
Citat: sasacg
Stavi prah u sejker i samo kad bude bilo potrebno dodaj vodu,jel to toliko komplikovano?



Komplikovano je. U sejkeru se nikad nista lepo ne razmuti kao u blenderu gde dobijem lepu kremastu tecnost. Ovde mi sve ostanu gromuljice. A i zanima me zasto treba WHEY da se razmucuje sa vodom a ne sa mlekom ? jel to da bi se brze svario ili zbog mozda masnoca iz mleka ???


To neces dobiti odgovor jer je pisano bar 10 puta na forumu...

Drugo, zapitaj se kakvog je taj whey kvaliteta kad ne mozes da ga razmutis u sejkeru...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Protein ili Amino
« Odgovor #31 poslato: April 15, 2006, 09:25:01 posle podne »
Citat: Mladen
Citat: MotornaTestera
Citat: sasacg
Stavi prah u sejker i samo kad bude bilo potrebno dodaj vodu,jel to toliko komplikovano?



Komplikovano je. U sejkeru se nikad nista lepo ne razmuti kao u blenderu gde dobijem lepu kremastu tecnost. Ovde mi sve ostanu gromuljice. A i zanima me zasto treba WHEY da se razmucuje sa vodom a ne sa mlekom ? jel to da bi se brze svario ili zbog mozda masnoca iz mleka ???


To neces dobiti odgovor jer je pisano bar 10 puta na forumu...

Drugo, zapitaj se kakvog je taj whey kvaliteta kad ne mozes da ga razmutis u sejkeru...
...bravo mladene

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Protein ili Amino
« Odgovor #32 poslato: April 16, 2006, 11:03:44 pre podne »
Citat: MotornaTestera
Citat: sasacg
Stavi prah u sejker i samo kad bude bilo potrebno dodaj vodu,jel to toliko komplikovano?



Komplikovano je. U sejkeru se nikad nista lepo ne razmuti kao u blenderu gde dobijem lepu kremastu tecnost. Ovde mi sve ostanu gromuljice. A i zanima me zasto treba WHEY da se razmucuje sa vodom a ne sa mlekom ? jel to da bi se brze svario ili zbog mozda masnoca iz mleka ???


Prvo sipaj vodu a onda praak ako se ne razmucuje lepo .A sa mlekom ce ti se uvek jos losije razmucivati+sporija absoprcija+uvlacis masti i uh pa to vise nije onaj whey koji smo uzeli nego neki obicni vise manje sporo delujuci protein sa dobrim procentom uh i masti.:)Eto i ja nesto shvatih:)
PS. bez potpisa:)

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Protein ili Amino
« Odgovor #33 poslato: April 28, 2006, 12:35:53 posle podne »
uh, ja onda vise necu sa mlekom...samo kad cu zeleti neku dobru slatkishhu >))