Maj 02, 2024, 11:59:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: previse trcanja?  (Pročitano 3186 puta)

Van mreže rookie1332

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
previse trcanja?
« poslato: Mart 03, 2009, 09:51:52 posle podne »
Ajde da cujem misljenje onako cisto iz radoznalosti i puke ljudske zelje za informisanjem, dakle
trcim vec unazad 5 mjeseci svaki radni dan u teretani poslje treninga sa utezima tocno 60 min laganim intenzitetom na
nekih 8.0-12.0 km/h  i pravo sam se istrosio jer sam dosao sa 117 kg na 92 kg a visina je nekih 185 cm.

E sad cuejm razne savjete da je to mozda malo previse trcanja da cu unistit misice da ovo ono.... e tu me zanima sta raja ovdje misli
a sto se mene tiče ja se osjecam lose na dane kad ne trcim fali mi to i super mi je nista me ne boli i super mi je jer sam stekao pravo dobru formu i kondiciju.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: previse trcanja?
« Odgovor #1 poslato: Mart 03, 2009, 10:35:53 posle podne »
Moje je misljenje da si pored sala 'spalio' i dobar deo misica. Probaj HIIT pola sata do 40 minuta,videces da ces imati bolje rezultate i efekat ces primetiti na samom treningu.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: previse trcanja?
« Odgovor #2 poslato: Mart 03, 2009, 11:15:08 posle podne »
Treba samo paziti da ne optereti koljena ili ligamente ako je pretezak josh...mene koljeno zeza kada radim HIIT, valjda sam ranije negdje zeznuo koljeno...

Van mreže rookie1332

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: previse trcanja?
« Odgovor #3 poslato: Mart 03, 2009, 11:53:15 posle podne »
koljena su super oba ;D i zglobovi, bivsi profi sportas jbg znam se cuvat, ;)
e sad sto se tiče HIIT-a  a meni je hiit basket partija ili 1 ili 3 ali hiit se ne bi trebao provoditi vise od 3 put sedmicno a ovako puno vise topim masti s tim da sam dosao na zeljenu kilazu cak sta vise i spustio se ispod a zelim ostati u formi sto vise i bolje, mislim ipak da nisam spalio toliko misica jer vidi se to a i prehrana i suplementi su tu samo zbog misica.
a trcanje na duze staze i duze vremena volim jer imam tzv. sportsko srce iliti ga LHR srce.
mozda cu ipak ostati na trcanju svaki dan ali mozda 50 min ili 45. a malo pojacat trening sa utezima.


Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: previse trcanja?
« Odgovor #4 poslato: Mart 04, 2009, 02:00:54 pre podne »
Nisi napisao koje suplemente uzimas...ako pazis na njih...ne brini za misice...

Van mreže lucky_LI

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: previse trcanja?
« Odgovor #5 poslato: Mart 04, 2009, 05:45:25 posle podne »
ej frendu, znas i sam da nisam neki strucnjak, a nisam ni neuk, znaci znam neke stvari, vidis da ti ljudi govore da je to previse trcanja stai  sam ti i ja govorio...
znaci, smanji trcanja i zdravo
brate moraju i one mace malo skakat po traci  ;D
Smrt je kao točka na kraju rečenice. Nije važno koliko je duga već je li imala smisla !

Van mreže rookie1332

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: previse trcanja?
« Odgovor #6 poslato: Mart 04, 2009, 08:26:20 posle podne »
ej frendu, znas i sam da nisam neki strucnjak, a nisam ni neuk, znaci znam neke stvari, vidis da ti ljudi govore da je to previse trcanja stai  sam ti i ja govorio...
znaci, smanji trcanja i zdravo
brate moraju i one mace malo skakat po traci  ;D

imam ja spravu za mace nije problem :)
a sto se tiče trcanja mozes malo na traku eto sutra cu na bike  vjeruj mi eto kad kazem:)