Maj 03, 2024, 08:48:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: DORIAN YATES U SRBIJI  (Pročitano 18747 puta)

Van mreže atpsport

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: DORIAN YATES U SRBIJI
« Odgovor #30 poslato: Decembar 02, 2008, 05:50:44 posle podne »
da odrzi seminar

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: DORIAN YATES U SRBIJI
« Odgovor #31 poslato: Decembar 02, 2008, 06:42:24 posle podne »
ULTIMATE PROTEIN FORMULA  1.5kg  6970din?!?! LOL
Covece koliko ovo kosta,zju!!! ???

ma jejtsova specijalna formula :D 100% opravdava cenu :D


salu na stranu,normalna marka supsa,ali su cene preterane za taj rang

Cena jeste visoka ali treba uzeti u obzir  sastav jedinstven na trzistu !!!!

Procitaj sastav dobro ....

Ovo ukratko obrazlozenje :  Proteini su neuporedivo kvalitetniji  na trzistu ( niko ne sma da napise u specifikaciji sastava da su proteini nedenaturisani ) sadrzi ne denaturisani micelarni kazein , a ne kazeinat, whey je takodje ne denaturisan dobijen postupkom ultra mikrofiltracije, kao i Belance jajeta tekodje ne denaturisan protein ...
Ugljeni hidrati su kompleksni sa visokim sadrzajem vlakana (inulina koji u kombinaciji sa pozitivnim crevnim bakterijama koje se takodje nalaze u sastavu proteina predstavlja podrsku varenja proteina i pravilne apsorbcije proteina) .....
Zatim velika koncentracija CLA , MCT i omega tri masne kiseline 1500 mg , nije u koncentraciji od 150 mg sto obicno biva!
Ugljeni hidrati su kompleksni ...
Neophodni vitamini i minerali  za pravilan metabolizam sastojaka...npr Vit C je u obliku Ester c  , Hrom je u obliku pikolinata   u principu najbolji oblici vitamina...
Nema vestackih boja , aspartama , vestackog ukusa ( ja sam probao ukus jagode , u prahu su sitne cestice dehidrisanih  jagoda ) sigurno najukusniji na trzistu , prirodan ukus i nije presladak kao sto je slucaj sa nikim ...
Ja sam ga tek uzeo pa ce mo videti , mada s' obzirom da je u pitanju protein a ne hemija ne ocekujem da za mesec dana napredujem ne znam kako ...

Zakljucak je sastav jedinstven na trzistu , prosto se oseca da je u pozadini preparat  jednog vrhunskog profi bildera...a sigurno da Dorian nije toliki zbog njegovog proteina , ali isto tako je sigurno da je covek napravio formulu koja je daleko iznad ostalih ....

Ko moze da priusti sebi NECE POGRESITI!

Vladimir V -nutricionista

ok super fino,a ja tebe da pitam

hocu li recimo kad bih 2 godine koristio denaturisan whey i ovaj naturisan,primetio razliku u smislu 3kg misica ili slicno??

ne pljujem proizvod opet kazem :D :D nego pitam zasto bi neko kupio nesto sto kosta ovoliko a moze kolko kila THE da kupi,ili cak dymatize il nesto trece?? Meni licno koji dosta koristim suplemente je bitnije da imam stalno u velikoj kolicini,a ne da stalno gledam u novcanik kada hocu da popijem mericu nekog preskupog proteina...slicno misljenje imam i o Nutrabolics firmi,prenapuhane cene za ok kvalitet...

svi Nutricionisti i treneri se slazu-Kvantitet prelazi u kvalitet(kao sto je stvar i u mnogim drugim stvarima)

moje misljenje,ok protein ali nije nista svemirsko sto ce naciniti razliku pogotovo nekom rekreativcu....ako imate para,samo navalite...


znaci moje pitanje je : zasto je formula iznad ostalih?jel dole pise FDA has not evaluated these statements ili?ko moze da mi tvrdi da je unutra mic kazein a ne kalc kazein i u kom je procentu koji?Niko jer takve analize kostaju gro para(ne analize o procentu proteina,vec o AK profilu),tako da ne vidim razliku izmedju doriana,muscletecha,optimuma itd itd,jer su sve sigurno dosta kvalitetni proteini,ali opet kazem NIKOM ne odgovaraju(kao i sve suplement firme) ako "statements" na kutiji nisu tacne

Filip J -  ne-nutricionista kome ni iz dzepa ni u dzep stagod da napise :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže vlada-nutrition

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
  • www.mojnutricionista.com
    • Moj nutricionista
Odg: DORIAN YATES U SRBIJI
« Odgovor #32 poslato: Decembar 02, 2008, 09:38:54 posle podne »
Filipe formu la je iznad ostalih zato sto sadrzi sve sastojke koji su neophodni da bi bolje napredovao  ( ESENCIJALNE MASNE KISELINE , VLAKAN , KVALITETAN PROTEIN , VITAMINE ,)  zatim ono sto tebe ne zanima a to nema vestacke boje , vestacke arome , apspartam .... u ogromnim kolicinama ih ima u nekim drugim proteinima( i naravno da ce taj protein biti jeftiniji )  .
Sa nedenaturisanim proteinom imao bih za 30 % bolje efekte sigurno ...
Kapiram da je cena problem narucito ako koristis  suplemente u vecoj kolicini ... medjutim ne bih trebao da preterujes sa proteinima jer greska je preterivati i ici samo na kvantitet ...

Kao drugo ovo je idealna varijanta za nocnu varijantu  .... pred spavanje ...

Probaj protein odusevices se samo ti to mogu reci !

Ovaj protein uzmes kao nocnu varijantu , a whey nakon treninga na taj nacin ce ti duze trajati ...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: DORIAN YATES U SRBIJI
« Odgovor #33 poslato: Decembar 02, 2008, 09:59:26 posle podne »
ma ja opet kazem,nije los aman :) nego sad tvrditi 30% bolje rezultate eh pa sad bas...da ne pricam sto je razlika izmedju BELANCETA i 100% hidrolizovanog wheya za NATURAL rekreativce isto jako mala,a kamoli razlika izmedju pojedinih wheyova....odnos cena-kvalitet se trazi kada smo u pitanju mi obicni smrtnici
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: DORIAN YATES U SRBIJI
« Odgovor #34 poslato: Decembar 03, 2008, 12:54:46 pre podne »
Jednostavno ovaj protein se nikada nece prodavati kod nas masovno ma koliko bio dobar jer velikoj vecini nas standard ne dozvoljava da koristimo i proteine prosecnog kvaliteta i cene u vecim kolicinama a za ovaj protein pa tek. Tako da ce dorijanov protein imati mnogo malo uspeha kod ne naravno zbog kvaliteta nego cene koja nama nije ni malo pristupacna. Poz

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: DORIAN YATES U SRBIJI
« Odgovor #35 poslato: Decembar 03, 2008, 01:17:43 pre podne »
Stvarno mi neće nikada biti jasni svi ti ljudi koji uvoze tako skupe proteine...da li oni ikada razmišljaju kakvo je ovo tržište...
Mislim,nije moja stvar ali...

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: DORIAN YATES U SRBIJI
« Odgovor #36 poslato: Decembar 03, 2008, 04:19:15 posle podne »
Mogu samo reci da sam pio i NOX i protein i odusevio sam se. Ko moze da priusti neka proba, siguran sam da se nece pokajati. Jedini protein koji me zasiti - sto je, priznacete jako bitno, narocito kada ste na striktnoj dijeti, lako se muti, ne nadima, ukus fenomenalan, o sastavu da ne pricam.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DORIAN YATES U SRBIJI
« Odgovor #37 poslato: Decembar 03, 2008, 05:45:34 posle podne »
al je ovo blizu da sve obrisem u tri lepe PM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: DORIAN YATES U SRBIJI
« Odgovor #38 poslato: Decembar 03, 2008, 07:58:23 posle podne »
Mogu samo reci da sam pio i NOX i protein i odusevio sam se. Ko moze da priusti neka proba, siguran sam da se nece pokajati. Jedini protein koji me zasiti - sto je, priznacete jako bitno, narocito kada ste na striktnoj dijeti, lako se muti, ne nadima, ukus fenomenalan, o sastavu da ne pricam.


zasiti te protein?sto ne probas sa hranom,mena ona zasiti fino ;D nije poenta da na dijeti eto recimo ne jedes,vec da jedes prave stvari.Evo aj sad na ketogenoj unosim vise proteina nego na masi


OPET EXTRA KVALITET,al ako imate para da ne morate da brinete da kao rekreativac da mesecno trosite 300 evra na hranu,neznam kolko na supse i ostale zivotne potrebe,samo navalite...ja za te pare mogu da uzmem fish oil,multi,whey i zma... eto tolko...

How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže energie

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
  • FITNESS CENTAR"ENERGIE"
Odg: DORIAN YATES U SRBIJI
« Odgovor #39 poslato: Decembar 03, 2008, 08:33:10 posle podne »
Potpuno se slazem sa Filipom bolje uzimati suplemente tokom cjele konstantno jeftinije nego,neke skupe i gledas da to razgodis sto duze traje.To bas gledam ove klince sto se loze na nutrabolics uzmu protein dva puta godisnje i razvuku ga po sest mjeseci da im traje.Al nek svak radi kako misli da je dobro,rezultati ce pokazati tko je bio u prvu,a i dep.

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: DORIAN YATES U SRBIJI
« Odgovor #40 poslato: Decembar 03, 2008, 09:03:40 posle podne »
Potpuno se slazem sa Filipom bolje uzimati suplemente tokom cjele konstantno jeftinije nego,neke skupe i gledas da to razgodis sto duze traje.To bas gledam ove klince sto se loze na nutrabolics uzmu protein dva puta godisnje i razvuku ga po sest mjeseci da im traje.Al nek svak radi kako misli da je dobro,rezultati ce pokazati tko je bio u prvu,a i dep.
Tacno tako...

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: DORIAN YATES U SRBIJI
« Odgovor #41 poslato: Decembar 03, 2008, 11:35:44 posle podne »
Citat
zasiti te protein?sto ne probas sa hranom,mena ona zasiti fino Zelenko nije poenta da na dijeti eto recimo ne jedes,vec da jedes prave stvari.Evo aj sad na ketogenoj unosim vise proteina nego na masi
Ma sve se to podrazumeva, ali bas da bi uneo vecu kolicinu proteina, imam 6-7 obroka dnevno, a desi mi se da nemam vremena da stignem da napravim toliki broj obroka u cvrstom stanju, ili mi je nezgodno da ih nosim sa sobom ako nisam kod kuce, pa onda napravim sejk i popijem ga kao jednu od uzina i stvarno mi je bitno da me drzi sitim bar neko vreme.

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: DORIAN YATES U SRBIJI
« Odgovor #42 poslato: Decembar 03, 2008, 11:37:58 posle podne »
Ljudi zasto ne spustite loptu malo jer ovo bas prerasta u rasprevu a nevidim bas neku potrebu za tim.
Zar je toliko vazno dali ce neko da pije DORIJAN, DYMATIZE ,THE,BSN ili neke druge preparate,izbor je na svakom od nas.Ako neko ima mogucnosti da izdvaja dosta novca za skuplje preparate i pritom je zadovoljan sa istima ne vidim onda u cemu je tu problem.
Imam prijatelja kome je neverovatno bitan ukus proteina,dok kod mene nije presudan,pa zar bi zbog toga trebali da se raspravljamo.
Pozdrav svima  ;D ;D ;D

Van mreže vlada-nutrition

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
  • www.mojnutricionista.com
    • Moj nutricionista
Odg: DORIAN YATES U SRBIJI
« Odgovor #43 poslato: Decembar 04, 2008, 09:30:21 pre podne »
Ljudi zasto ne spustite loptu malo jer ovo bas prerasta u rasprevu a nevidim bas neku potrebu za tim.
Zar je toliko vazno dali ce neko da pije DORIJAN, DYMATIZE ,THE,BSN ili neke druge preparate,izbor je na svakom od nas.Ako neko ima mogucnosti da izdvaja dosta novca za skuplje preparate i pritom je zadovoljan sa istima ne vidim onda u cemu je tu problem.
Imam prijatelja kome je neverovatno bitan ukus proteina,dok kod mene nije presudan,pa zar bi zbog toga trebali da se raspravljamo.
Pozdrav svima  ;D ;D ;D

Potpuno se slazem ....

Van mreže atpsport

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: DORIAN YATES U SRBIJI
« Odgovor #44 poslato: Decembar 08, 2008, 08:30:10 pre podne »
BEZ MELAMINA U PROIZVODIMA DORIJAN YATESA !
 
Melamin je jedinjenje koje sadrzi nitrogen/protein.Ono se obicno upotrebljava u proizvodnji plasticnih artikala (posudja, pribora za jelo, casa itd.). Neki sumnjivi proizvodjaci proteina iz Kine koristili su u svojim proteinskim artiklima  melamin kako bi povecali sadrzaj proteina/nitrogena. Posto se sadrzaj proteina svake  proteinske sirovine  (npr. Kalcijum kaseina, surutkinog proteina itd.) utvrdjuje analizama nitrogena, dodatak melamina moze da dovede do vestackog povecanja sadrzaja nitrogena. Do danas je osudjena samo nekolicina kineskih proizvodjaca zbog ovakvog protivzakonitog delovanja.
 
Ime DORIJAN YATES garantuje za kvalitet. Sve sirovine nasih proteinskih proizvoda isporucene su iz fabrika iz Evrope i Novog Zelanda, a ne iz Kine. Nase fabrike proizvode u okviru zvanicno odobrenih uslova u sertifikovanim objektima. To su subjekti koje redovno kontrolise lokalna vlast zaduzena za bezbednost namirnica, i na taj nacin garantuje najvisi moguci kvalitet