Maj 07, 2024, 02:45:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Milos Sarcev - zanimljiv clanak  (Pročitano 38420 puta)

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #30 poslato: Decembar 09, 2006, 07:06:31 posle podne »
Glupi roditelji a on još gluplji.

Van mreže habul_m

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #31 poslato: Decembar 09, 2006, 07:45:15 posle podne »
Glupi roditelji a on još gluplji.

Takvi su većina roditelja kod nas na balkanu, osim izuzetaka.

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #32 poslato: Decembar 09, 2006, 09:08:27 posle podne »
Nije baš tako, dosta njih nije informisano šta su zapravo suplementi, dok ima zaista dosta primeraka koje ja znam da opet pored svih argumenata koje im izneseš oni su i dalje pri svom, proteini štete bubrezima, whey je čista hemija, od a-k možeš da oboliš i sl.

Van mreže habul_m

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #33 poslato: Decembar 09, 2006, 09:29:00 posle podne »
Nije baš tako, dosta njih nije informisano šta su zapravo suplementi, dok ima zaista dosta primeraka koje ja znam da opet pored svih argumenata koje im izneseš oni su i dalje pri svom, proteini štete bubrezima, whey je čista hemija, od a-k možeš da oboliš i sl.

Po bojem 1) Proteini nisu štetni za bubrege što neki ljekari tvrde. To nije naučno dokazano. Kod zdrave osobe proteini ne mogu da naškode.
2) Whey je čista hemija. To nije tačno. To je dotaka ishrani i ne može da skodi nikome. To djeca od 5 godina piju
3)od a-k možeš da oboiliš to isto nije tačno.
Ali pored svih članak što ja djelim po sarajevu i dalje im je stav da je to hemija. Zaboli mene ona stvar za njih. Ja znam da nije šteno i tačka. Neka odnesu bilo koji suplement na analizu i neke se uvjere da im ne lažam,nego govorim istinu.

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #34 poslato: Decembar 09, 2006, 09:34:16 posle podne »
Ček, što si mi navodio ovo pod 1,2 i 3 ? :)
ja ne zastupam to mišljenej već sam navodio primer.

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #35 poslato: Januar 20, 2007, 02:26:35 pre podne »
Ej ovaj clanak je mnogo dobra stvar.Hvala ti milose.Ispisacu ga kevi u spavacu sobu na sveze prekrecen zid!!!!
Posto kad mi je nasla u ormanu da krijem kreatin i whey,htela je da me vodu u neku ustanovu za lecenje od narkotika``a fakultetski obrazovana```!!!!JBT GDE JA ZIVIM!!

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #36 poslato: Januar 20, 2007, 03:32:13 pre podne »
Igore,dragi-mene bi iz kucice isterali:twisted: 8)Ti ga lepo sakrij na drugo mesto,ne daj da te to spreci. . .jednom se zivi. . .:rolleyes: :twisted: 8) :D

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #37 poslato: Januar 20, 2007, 10:16:34 pre podne »
Pa da mi zabrane takvo nešto, ne bih sakrivao pa makar da mi ne daju pare da uzimam još.
To je kao da krijem od njih da pijem vitamine...
ajde da se drogiram nego ovo, haahahh
neka hvala

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #38 poslato: Januar 20, 2007, 10:34:53 pre podne »
mene bi objesili da mi nadu whey :lol:,al zato sam ga sakrio nema sanse da ga nadu 8)

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #39 poslato: Januar 20, 2007, 10:52:31 pre podne »
Pomešao si ga sa praškom za veš ? :lol:
ili turio u kutiju za vim

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #40 poslato: Januar 20, 2007, 11:20:22 pre podne »
Ma,iza kreweta bwe:D :D :D

"What's meant to be...will always find it's way...":)

aleksandar_polomac

  • Gost
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #41 poslato: Januar 20, 2007, 12:11:48 posle podne »
ja nemam razloga nista da krijem od moje majke cak sta vise kad sam udario sebi prvu inekciju u zivotu ona je bila prisutna da vidi da to tako nesto nije opasno. A kad sam se spremo za NS i kad je videla kako se brzo mrsavi sta vise pitala me je da joj prodam par Clenbuterola i Efedrina. Pa tako je kod mene raj sto se toga tice. Dok caletu nije sve jedno ali zna da nemoze da me spreci i zna da imam dobrog coveka iz familije nase sto moze da me posavetuje i tako je se pomirio sa sudbinom.

A sto se tice Milosevog clanka ajde da majke misle da je protein stetan nego je i moj trener to mislio sto je najgore dok mu nisam reko za clanak i ubedio ga da to tako nije.

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #42 poslato: Januar 20, 2007, 12:14:02 posle podne »
Sta je sa tim roditeljima bre? Jel pricate vi nekad otvoreno sa njima o necemu, sedite lepo i objasnite im sta je to cemo sluzi...jbt pa meni keva nabavlja suplemente kada sam guzvi i stoje mi u kuhinji pored ulja i brasna...

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #43 poslato: Januar 20, 2007, 12:35:40 posle podne »
   To u moje vreme nije bilo, dok sm bio mali deca,  nisu mi nista branili, secam se kupovao sam Petar Celik protein, od jagode neki Crush bio je 200grama........  il sta znam, neka kartonska kutija ko od Pringles, mislim da je jos imam........., secam sde da sam od nje kasnije napravio kasicu prasicu i u njoj stedeo lovu za proteine, a kupovao sam vitamin c ogromne tablete sto ne moze da se proguta moze da te zadavi :lol: :wink: A protein sam pio 200grama za mesec dana, to sam ga stedeo ko da je oz zlata, mladost ludost jbg!!!!:)(( keva mi davala lovu i to samo zato sto je moj drugar pio a ja bio ljubomoran sto njegova keva daje a moja ne  :? posle se predomislila, nije mislila da je stetno ali tad su bila drugacija vremena nismo nesto imali love u kuci pa ono :(
  Zato  mu ga dajem sad samo tako po najvecim konfekcijama, jos ovaj nas Pedja me ubedio da uzmem V60 od Labrade, skup je......... ali radi bez greske!!! Jos mi natrpao gomilu stvari uz to tako da.........  8) :twisted: lolcina

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #44 poslato: Januar 20, 2007, 01:08:34 posle podne »
Pa,pricamo narawno,ali sta cu kad je opravdanje redowno tipa "OTKUD TI ZNAS DA SE BAS TO STO PISE NALAZI UNUTRA?KAKO MOZES DA BUDES SIGURNA?KAD JE TO TAKO NORMALNO I PRIRODNO ZASTO TO NE UZIMAJU SVI LJUDI?"Bla,bla,bla. . .itd.Nedokazani ljudi majke mi. . .

"What's meant to be...will always find it's way...":)