Maj 18, 2024, 05:14:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Whey bloat?  (Pročitano 18227 puta)

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: Whey bloat?
« Odgovor #15 poslato: Maj 05, 2006, 11:11:02 pre podne »
Citat: Big_Rasha
Universal whey pro mutite u shakeru bez one mrezice i sa manje vode i ne dugo... Tako se pravi manje pene...


Vidis to nisam znao,bas cu da probam danas,ali kontam da ce biti grudvica ako bude bez mreze?! :wink:

Van mreže LDusan

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
Re: Whey bloat?
« Odgovor #16 poslato: Maj 06, 2006, 12:56:38 pre podne »
Hvala ljudi, najboji ste, mnogo korisnih odgovora za 1-2 dana. U pravu ste, pena je u pitanju, kada ga umutim u blenderu ima dosta pene. Danas sam probao Ultimate Supreme Whey (on je malo vise koncntrat ima 21g proteina u merici a Universalov ima 22) i mnogo manje peni, mnogo se manje lepi za obod posude i ne naduvava stomak, a ukus je odlican. Zvuci kao da reklamiram Ultimate, ali meni nije lose kada treba da kazem da nesto valja kada je zaista tako.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Whey bloat?
« Odgovor #17 poslato: Maj 08, 2006, 02:25:26 posle podne »
Citat: Skyline
Citat: Big_Rasha
Universal whey pro mutite u shakeru bez one mrezice i sa manje vode i ne dugo... Tako se pravi manje pene...


Vidis to nisam znao,bas cu da probam danas,ali kontam da ce biti grudvica ako bude bez mreze?! :wink:

Nece.... Jako se lako rastvara, ali ga vi ljudi premuckate...

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Whey bloat?
« Odgovor #18 poslato: Maj 08, 2006, 09:19:10 posle podne »
Ja sam isto imao problema sa universalom i to pogotovo oko rastvorljivosti

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: Whey bloat?
« Odgovor #19 poslato: Maj 08, 2006, 09:55:36 posle podne »
Kazi kakav je universalov whey,ja uskoro treba da idem u kupovinu whey-a,pa sam mislio malo da promenim,dosad sam koristio scitecov,probao sam sve ukuse i od vanile je najjaci!!

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Whey bloat?
« Odgovor #20 poslato: Maj 08, 2006, 10:09:18 posle podne »
ja bih ti preporucio da i od universala uzmes vanilu... uostalom ja uvek biram vanilu zato sto je manje-vise neutralan ukus, tj. ne dosadi ti ... recimo jagoda zna da me odusevi ali brzo dosadi i kasnije mi se smuci kad moram da je pije m (posle jedno 20++ puta)... posto vidim da i ti imas pozitivna iskustva sa vanilom nemoj je menjati :)

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Whey bloat?
« Odgovor #21 poslato: Maj 08, 2006, 10:10:37 posle podne »
Citat: LUC1FER
Ja sam isto imao problema sa universalom i to pogotovo oko rastvorljivosti


ne znam, meni bas suprotno a i rasha je rekao... universalov whey se extra rastvara...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Whey bloat?
« Odgovor #22 poslato: Maj 08, 2006, 10:48:30 posle podne »
Citat: Skyline
Kazi kakav je universalov whey,ja uskoro treba da idem u kupovinu whey-a,pa sam mislio malo da promenim,dosad sam koristio scitecov,probao sam sve ukuse i od vanile je najjaci!!


Preskoci Scitec,mozes i Universal.Probaj sa Optimum 100% whey(moj omiljeni),Dymatize Elite,Ultimate Prostar
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: Whey bloat?
« Odgovor #23 poslato: Maj 08, 2006, 11:13:23 posle podne »
Citat: Bane_NS
Citat: LUC1FER
Ja sam isto imao problema sa universalom i to pogotovo oko rastvorljivosti


ne znam, meni bas suprotno a i rasha je rekao... universalov whey se extra rastvara...


Ako se universalov whey extra rastvara onda stvarno nemam pojma koji se to lose rastvara...

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Whey bloat?
« Odgovor #24 poslato: Maj 08, 2006, 11:22:00 posle podne »
ne znam kako ga vi mesate i sa cim... mozda natovarite 100++ grama praha (dextroza + whey) i stavite 1-1,5 deci vode i ocekujete da se to razmuti kako valja... ja sam rekao svoja iskustva, rasha skida mrezicu, ja koristim samo flasicu od sejkera i supenu kasiku i mesam tako da okrugli deo kasike ide prema sudu posude i super se razmuti. ovako radim zbog pene koja se na ovaj nacin uopste ne formira.

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Whey bloat?
« Odgovor #25 poslato: Maj 08, 2006, 11:31:46 posle podne »
e da jos sam zaboravio da kazem , ne koristim dextrozu nego suvo grozdje, tako da ja mutim mnogo manje praha nego vi.
poz

Van mreže LDusan

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
Re: Whey bloat?
« Odgovor #26 poslato: Maj 09, 2006, 12:48:59 pre podne »
Ja kada bih u shake sa Universal Whey-om stavio preko 50g dex dobio bih neprijatan ukus. Nije meni ukus najbitniji, ali recimo sa ovim Ultimate mogu da stavim koliko hocu dex-a odlican ukus.

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Whey bloat?
« Odgovor #27 poslato: Maj 09, 2006, 12:54:11 pre podne »
ne znam ja uopste ne koristim dextrozu... grozna mi je, suvo grozdje je mnogo bolje resenje, bar meni.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Whey bloat?
« Odgovor #28 poslato: Maj 09, 2006, 05:59:49 pre podne »
bogami meni je ekstra kada dodam deks u iso-100  , ja volim slatko mmmmm

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: Whey bloat?
« Odgovor #29 poslato: Maj 09, 2006, 06:51:47 pre podne »
Citat: LDusan
Ja kada bih u shake sa Universal Whey-om stavio preko 50g dex dobio bih neprijatan ukus. Nije meni ukus najbitniji, ali recimo sa ovim Ultimate mogu da stavim koliko hocu dex-a odlican ukus.


Sve zavisi od toga koliko je sladak protein,ja pre mesec dana kad sam koristio biotech-ov whey od vanile nisam mogao da pijem sa 40g dexa jel protein sam po sebi bio sladak i to dosta,sad kad sam uzeo jagodu od sciteca i pomesam sa 50g dexa ukus je ok.Mada jagoda jako brzo dosadi kao sto je rekao bane!