Jun 16, 2024, 09:13:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Whey bloat?  (Pročitano 18363 puta)

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: Whey bloat?
« Odgovor #45 poslato: Maj 09, 2006, 05:46:59 posle podne »
Citat: Big_Rasha

@Mladen Ti si se bas snabdeo???
Ja jedva da ga mucka, bukvalno 2-3 puta gore dole... i to j sve... Prvo sipam prasak pa onda vodu, mozda jedino ako ti stavis prasak preko vode...


Snabdeo se, samo me zeza to sto sad ne treniram, i necu jos par meseci sigurno, pa sve ovo ceka da se iskoristi :) :)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Whey bloat?
« Odgovor #46 poslato: Maj 09, 2006, 06:13:39 posle podne »
Mladene ti ko prodavnica

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Whey bloat?
« Odgovor #47 poslato: Maj 09, 2006, 06:59:40 posle podne »
Prazne kutije???ili mi se samo cini???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: Whey bloat?
« Odgovor #48 poslato: Maj 09, 2006, 07:09:09 posle podne »
Citat: sasacg
Prazne kutije???ili mi se samo cini???


Ne ne, pune ili polu pune :) :)

Recimo animal M stak nije ni otvoren, proteine sam sve morao da otvorim, cisto da probam ukus  :D
Vitamini i minerali, laneno i riblje ulje su puni skroz, jedino je universal whey pri kraju

Van mreže Ichabod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Re: Whey bloat?
« Odgovor #49 poslato: Maj 09, 2006, 07:16:52 posle podne »
imaju li roditelji komentar na ovakav ormar? Meni da stara vidi ovoliko ''kemije''( kako ona kaze) prijavila bi me psihijatru nakon sto bi sve pobacala.

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: Whey bloat?
« Odgovor #50 poslato: Maj 09, 2006, 07:20:32 posle podne »
Imaju, i kevi sam kupio neke dodatke, kalcijum, multivitamin, riblje i laneno ulje, vitamin c, vitamin e, ginko biloba... Moji roditelji savremeni :)

Ali zato ko god dodje kod mene ima komentar :) :)

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: Whey bloat?
« Odgovor #51 poslato: Maj 09, 2006, 07:28:56 posle podne »
Citat: Mladen
Imaju, i kevi sam kupio neke dodatke, kalcijum, multivitamin, riblje i laneno ulje, vitamin c, vitamin e, ginko biloba... Moji roditelji savremeni :)


Brate ja sam mislio da ja imam neku kolekciju,al sam se grdno z....bo,kad vidim sta ti sve imas 8O

Van mreže Ichabod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Re: Whey bloat?
« Odgovor #52 poslato: Maj 09, 2006, 07:36:50 posle podne »
Citat: Skyline
Citat: Mladen
Imaju, i kevi sam kupio neke dodatke, kalcijum, multivitamin, riblje i laneno ulje, vitamin c, vitamin e, ginko biloba... Moji roditelji savremeni :)


Brate ja sam mislio da ja imam neku kolekciju,al sam se grdno z....bo,kad vidim sta ti sve imas 8O


ajme sto bi dao za takve starci, ja od svojih skrivam poklopac( od potrosene bocice vitamina) na kojeg svako jutro stavim multivitaminsku/mineralnu tabletu samo da stara ne dobije fraze. :roll:

Ako necemu uskoro istjece datum slobodno salji na moju adresu, ne vidi se dobro sa slike ali mislim da ti onaj 100% Optimum Whey datumski zastarjeva. :twisted:  :twisted:  :wink:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Whey bloat?
« Odgovor #53 poslato: Maj 09, 2006, 07:38:56 posle podne »
Mladene,potkupljujes roditelje mineralima i vitaminima,cccc ,sramota :twisted:

Inace,sjajna kolekcija
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: Whey bloat?
« Odgovor #54 poslato: Maj 09, 2006, 07:41:29 posle podne »
Hahahaha :)

Nego, ova kolekcija nije skoro nista kakva ce da bude, ova pauza u treniranju mi dobro dodje tako da mogu da skupljam pare pa da pokupujem sve sto mi fali. Uskoro ce tu biti 3-4 kg dymatize glutamine, nekoliko dymatize xpanda, glucosamine, neki animal stack, 4-5 pakovanja iso-100 proteina, pa cu tada ponovo da uslikam :) :)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Whey bloat?
« Odgovor #55 poslato: Maj 09, 2006, 07:45:11 posle podne »
Citat: Mladen
Hahahaha :)

Nego, ova kolekcija nije skoro nista kakva ce da bude, ova pauza u treniranju mi dobro dodje tako da mogu da skupljam pare pa da pokupujem sve sto mi fali. Uskoro ce tu biti 3-4 kg dymatize glutamine, nekoliko dymatize xpanda, glucosamine, neki animal stack, 4-5 pakovanja iso-100 proteina, pa cu tada ponovo da uslikam :) :)



au brate  8O  8O

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: Whey bloat?
« Odgovor #56 poslato: Maj 09, 2006, 08:27:37 posle podne »
Prijatelju koliko ti izdvajas kesa za suplemente?To je previse sta ce ti toliko zaliha,sigurno imas za 3 meseca?

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: Whey bloat?
« Odgovor #57 poslato: Maj 09, 2006, 08:34:57 posle podne »
Uzimam preko interneta, izadje povoljnije nego kod nas, a vise volim da se obezbedim za recimo 6 meseci unapred nego da gledam da li cu imati neceg dovoljno. Nista od ovoga sto uzimam se sigurno nece baciti :) :)
Koliko sutra cu da uzmem nekoliko xpanda...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Whey bloat?
« Odgovor #58 poslato: Maj 09, 2006, 09:22:15 posle podne »
stvarno fin arsenal nema shta !
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: Whey bloat?
« Odgovor #59 poslato: Maj 10, 2006, 09:12:10 pre podne »
Citat: Mladen
Uzimam preko interneta, izadje povoljnije nego kod nas, a vise volim da se obezbedim za recimo 6 meseci unapred nego da gledam da li cu imati neceg dovoljno. Nista od ovoga sto uzimam se sigurno nece baciti :) :)
Koliko sutra cu da uzmem nekoliko xpanda...


Mislis preko stranih sajtova,al te onda postarina papreno izadje,i za koliko ti dana stigne porudzbina,i ako nije tajna jel mi mozes reci preko kojih sajtova narucujes,mozes mi poslati na pm!