Maj 23, 2024, 08:54:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.156 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI  (Pročitano 23183 puta)

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #75 poslato: Januar 10, 2009, 11:55:38 posle podne »
a broj kura...svede se na to da se jedva moze i skrpiti 1 mjesec pauze-ne razumijem što si želio reći ovime????

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #76 poslato: Januar 10, 2009, 11:58:02 posle podne »
pa naravno bitno je pametno odigrati i ne biti pohlepan kao što je primjer kod novaca ako kazes samome sebi napravit cu jednu kuru godisnje onda napravi jednu ili dvije,kako tko vrč radi i razmišlja,ja sam odabrao raditi jednu kuru godišnje jer mi je to dovoljno i dogovorio sam se sam sa sobom da ce to tako i biti i zato sto smatram da je rizik minimalan od jedne kure godisnje...

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #77 poslato: Januar 11, 2009, 12:21:14 pre podne »
pa dobro ti lepo onda uzimaj 6-7 nedelja i to je to za celu godinu...pa nije to balon da naduvas i vezes gumicu....to su hormoni...kada nema hemije nema velikih misica...kraj price...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #78 poslato: Januar 11, 2009, 01:25:20 pre podne »
offtopic :

@hrc,nemoj za svaku recenicu i misao da pravis novi post,stavi sve u jedan ako nije frka
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #79 poslato: Januar 11, 2009, 02:04:29 pre podne »
ok nema problema budem tako onda ubuduče:)))

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #80 poslato: Januar 12, 2009, 01:08:52 pre podne »
ok očito sam glup prvo mi pedja napise da je propionat u kombinaciji sa primom dobar izbor i naravno ja ga pitam nakon toga ok mogu li onda izbaciti danabol onda iz kure i iči samo sa propionatom i primobolanom i on meni na to napiše da otkud to meni i da gdje je on to rekao a na kraju posta fino pise prop sa primobolanom moze da bude super,ja ne znam ko je tu lud,ko je zbunjen a ko je normalan,eto to sam htio samo reči i odjavljejem se s teme...

citiram pedju:cak i u soliranju sa samim primo..propi moze da bude super
« Poslednja izmena: Januar 12, 2009, 01:10:55 pre podne hrc »

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTI
« Odgovor #81 poslato: Januar 12, 2009, 01:35:35 pre podne »
 propionat u kombinaciji sa primom je dobar izvor bijelanchevina
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #82 poslato: Januar 13, 2009, 12:30:14 pre podne »
dajte ljudi ozbiljno vas pitam pošto ču primobolan dobiti na poklon i neču za njega platiti ništa a kada ču ga več imati želim ga iskoristiti,jedino od vas iskusnijih tražim savjet s čime ga je u kombinaciji najbolje iskoristiti i u konbinaciji s kojim steroidom bi  dao najbolje rezultate ???

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #83 poslato: Januar 13, 2009, 12:38:21 pre podne »
ja bi samo dvije vrste steroida uključio znači onda primo i test je cisto ok?
ne razumijem ovaj posprdni komentar h2so4 ali dobro...
hvala ti na odgovoru...to onda ispada da cu tjedno u sebe unositi koliko oko gram supstance nije li to malo puno?primobolana bi onda uzimao tjedno 300 mj jer to dovoljno u kombinaciji s testom ???proviron se može normalno nabaviti u ljekarnama uz recept ?
« Poslednja izmena: Januar 13, 2009, 12:41:42 pre podne hrc »

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #84 poslato: Januar 13, 2009, 12:43:13 pre podne »
što znači da bi primobolana trebao uzimati 250 mg tjedno?i da idem koliko 10 tjedana sa kurom mada bi ja rade 8 ali ako vi iskusniji kazete da idem 10 iči ču 10....jer bi bilo ok da idem recimo 400 mg testa i 300 primobolana?
« Poslednja izmena: Januar 13, 2009, 12:47:20 pre podne hrc »

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #85 poslato: Januar 13, 2009, 01:20:39 pre podne »
Glasam za to da ova tema dogura do 20 stranica sa sto vise istih pitanja postavljenih na razliciti nacin i sto vise istih odgovora...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #86 poslato: Januar 13, 2009, 01:26:04 pre podne »
dobro evo zakljucajte i ovu temu i gotovo...

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #87 poslato: Januar 13, 2009, 01:41:55 pre podne »
Primobolan isao 300 ili 250 mg nedeljno i nije neka razlika, po meni je bolje da ides i 400 mg primo + 400 mg testa ako je propi i tako 8 ned, a ako je Enantat ona 500 mg i 10 ned + na sve to 50 mg provirona dnevno... ali opet dobio si vec silne odgovore od mnogo iskusnijih

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #88 poslato: Januar 13, 2009, 01:53:04 pre podne »
da jasno mi je sve samo mi nije bilo bas jasno dali je za  bolje rezultate neophodan danabol prve recimo 4 nedjelje jer nebi uzimao orale zbog jetre eto to je bila moja jedina nedoumica i odlučio sam to odraditi bez danabola i to je to...onda cu rade uzeti propionat koji ce poceli puno brze djelovati nego enantat pa mi za pocetnicki kick nije potreban danabol eto tako sam ja svatio ovdje prednost propionata nad enantatom i na taj nacin nepotrebno ubacivanje danabola prve 4 nedjelje...znaci iči ču 8 tjedana 400 mg propionat + 300 mg primobolan ili 400 mg propionat+ 400 primobolan + 50 mg proviron dnevno kroz  8 tjedana,10 dana nakon zadnje inekcije 2*3 kapsule tribulusa 4 tjedna i kraj priče i za svaki slucaj imati pri sebi nolvadeks za nakon kure i kraj priče...mada opet kazem puno mi to djeluje supstanci uneseno u organizam tjedno u mg ali tako cu odraditi i gotovo...

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #89 poslato: Januar 13, 2009, 01:55:50 pre podne »
to ti je ok, 800 mg-a nije mnogo iz razloga sto je primobolan najbezbedniji steroid