Maj 10, 2024, 03:42:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.114 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Trening pitanje??  (Pročitano 3577 puta)

Van mreže Ante

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Trening pitanje??
« poslato: Jun 14, 2006, 11:51:26 pre podne »
Pozdrav svima ljudi,inace treniram thailandski boks utorkom,cetvrtkom,subotom,a sad bi hteo ubacit teretanu izmedju pa neka neko napise kojim danima i kako jel nebi htjeo pretrenirat tijelo?????????????hvalaa i uzivajte :lol:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Trening pitanje??
« Odgovor #1 poslato: Jun 14, 2006, 12:13:16 posle podne »
Pon,sre,pet teretana,ako mozes da izdrzis.Box ti dodje kao aerobni trening a ove dane iskoristi za rad sa tegovima :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Wulfgar

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
    • http://www.jessicasimpson.com
Re: Trening pitanje??
« Odgovor #2 poslato: Jun 14, 2006, 12:39:21 posle podne »
A koji bi bio cilj tog tvog treninga u teretani?
"I saw that movie ("Supersize me"). That was bullshit. I've been on that diet for almost 3 years and it's gotten me nothing but big and strong."  - Dave Tate

Van mreže Ante

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: Trening pitanje??
« Odgovor #3 poslato: Jun 14, 2006, 12:55:36 posle podne »
Citat: Wulfgar
A koji bi bio cilj tog tvog treninga u teretani?


pa onoliko da se malo razjacam da se vide misici,manekenski !heheh

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Trening pitanje??
« Odgovor #4 poslato: Jun 15, 2006, 08:29:51 pre podne »
ja sam trenirao borilacki sport tri puta nedeljno i isao u teretanu tri puta nedeljno...
mnogo je zajebno....narocito ako ides u skolu ili radis...a treniras t-boks takmicarski

sve u svemu, moj je savet sledeci....odredi prioritet..

ako ti je prioritet t-boks onda podredi/prilagodi teretanu tom treningu, odnosno nacin treniranja (vezbe, obim, dinamiku...) sigurno ces naprediovati u boksu ali ne ocekuj neke spektakularne rezultate u pogledu manekenske gradje...takodje, ako si takmicar cuvaj se promena u kilazi, cesto se desi da borci dobiju na masi u teretani ali ipak nedovoljno napreduju da bi se nosili sa drugima iz teze kategorije...ako si me razumeo....

ako ti je prioritet figura...e tada ce to, po mom licnom misljenju tesko da ide....jednostavno ne ide jedno sa drugim...uzmi na primer da u petak odradis noge...onako posteno...tesko da ces u subotu imati "lake" noge na treningu...ma ni u ponedejak...

uopste receno sistem treninga koji se koristi u BB (podela na misicne particije, nacin izvodjena vezbi, obim...) dosta se razlikuje od sistema rada u teretani kao dopuna treningu u borilackim sportovima

eto ukratko moje misljenje...a ako hoces mozemo o ovome da diskutujemo na pm....

i naravno ocekuje se visestruki cro-sampion.....naslednik cro-copa...  fitnes instruktor da se javi na ovu temu

Van mreže Ante

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: Trening pitanje??
« Odgovor #5 poslato: Jun 16, 2006, 09:27:39 pre podne »
e bok vidim da si mi postao tamo,pa nije mi prioritet toliko thail-box barem za sada za jos koju godinu idem na natjecanje a onda ce mi bit vazan,sada zelim onaj jaki izgled znaci =mišići=!pa da cujem sta kazes?? :P  :P

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Trening pitanje??
« Odgovor #6 poslato: Jun 16, 2006, 09:40:01 pre podne »
e tu prestaje moja "nadleznost", a pogotovo moje znanje...ja sam ti kratko u vodama BB - barem u formi koju ti zelis...

sada je na tebi da dobro procesljas forum, i skontaces kako treba da treniras, kako da se hranis i kako da se odmaras da bi imao dobar izgled...

naravno ovo nisam napisao da bih te "otkacio", i dalje pitaj sve sto te zanima, nadam se da ce se sada, posto ulazimo u BB temu, ukljuciti i oni koji su tu tata-mate

Van mreže Ante

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: Trening pitanje??
« Odgovor #7 poslato: Jun 18, 2006, 07:57:23 posle podne »
e evo me kako bi dobio na masi koji suplementi to me vec jako dugo muci proba osam sve i uvjek isto=??inace imam 80kg i 187cm sam visok(kako ti se cini)ja mislim da sam ona prva skupina ektomorf ili tako nesto=??pozz

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Trening pitanje??
« Odgovor #8 poslato: Jun 18, 2006, 08:06:36 posle podne »
Pusti suplemente(oni su dodaci),baci se na hranu-to je najbitnije!!!Sto se suplemenata tice,po 1000... put- whey,creatin,glutamin-OSNOVNO
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Ante

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: Trening pitanje??
« Odgovor #9 poslato: Jun 18, 2006, 08:22:22 posle podne »
pa hranim se normalno ,jedem 5 puta na dan i od toga 4 puta sve jako zdravo jedino onaj jedan obrok jedem malo jacu hranu znam za whey i to sve al kod mene to nije uspjelo!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Trening pitanje??
« Odgovor #10 poslato: Jun 18, 2006, 08:30:19 posle podne »
aj napisi kakva ti je ishrana i trening,da vidimo u cemu je problem
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Ante

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: Trening pitanje??
« Odgovor #11 poslato: Jun 18, 2006, 08:45:29 posle podne »
poslo sam ti pm!