Jun 06, 2024, 07:31:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.165 poruka u 18.755 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Bihac Open 2006  (Pročitano 29081 puta)

Van mreže SASO_PETEK

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 128
Re: Bihac Open 2006
« Odgovor #45 poslato: Maj 08, 2006, 08:29:25 pre podne »
Citat: BORIS
Saso svaka cast za prvo mesto! Nadamo se da si i ti potpuno zadovoljan tvojim uspehom i saradnjom sa Pedjosom!?


Da vrlo sam zadovoljan sa uspjehom a extra zadovoljan sa saradnjom cike Pekija,jer on je stvarno covek koji sve zna u bildingu u to ste se mogli uveriti i sami jer ste videli sta je napravio za sedmicu dana od mene-potpuno druga forma.Tako da kazem miljun puta ti hvala Pedja za sve sta si napravio za mene. :?

Van mreže saso_ž

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Re: Bihac Open 2006
« Odgovor #46 poslato: Maj 08, 2006, 08:55:38 pre podne »
To mogu i ja potvrditi,kad je bio Pedjos kod nas za onih 7 dana  napravio je Sasota do izjemne forme a cjovek je nemogu vjerovati stvarno care,sto god si ga upitao,sve ti je ispričao i to sa svojim iskustvima.Mislim takvih ljudi je vrlo malo,svi nesto skrivaju i nece da kazeju,ali Pedjos samo ti mogu reci:CARE :wink:  :wink:  :wink:

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Bihac Open 2006
« Odgovor #47 poslato: Maj 08, 2006, 03:42:38 posle podne »
Evo i mene, svratio sam kod babe i dede u selo a tamo bas i nema kompjutera tako da pisem iz internet kluba.
Takmicenje je bilo odlicno organizovano nemam bas nikakve zamjerke, atmosfera je bila odlicna, sve je bilo na svom mjestu.
Moglo se vidjeti mnogo poznatih lica, recimo Ljuba koja je zavrsila prva, Nela koja je zavrsila cetvrta, to su dvije ljepotice koje su krasile kategoriju zenskog fitnessa.
Pedja, Sasa, Igor -> Ovi momci nisu ljudi, to su HULKOVI  :lol:  :lol:  :lol:
Ljudi izgledaju fantasticno i preveliko!! To je nesto sto se ne gleda svaki dan.. onako obucene prije takmicenja.. prvo sam kod Sase primijetio ogromnu podlakticu, kod Igora ogromna ledja, A Pedja posto je u offseason, sta reci, opasannn momakkk..  Pedjos je bio jedan od sudija.. bio je prisutan i Grom koji je slikao svaki minut. Saso je bio u duplo boljoj formi nego na onim slikama prije 7 dana i ne znam kako je za tako kratko vrijeme uspio izdefinisati noge koje i nisu bile bas tako izrezane pa slikama od prije 7 dana. Saso i svima ostalima cestitke!
Ja sam zavrsio zadnji tj. cetvrti u juniorima  :cry:  ali nije mi zao, bio sam velik ali definicija mi nije bila jaca strana. Bar sam vidio kakvi su kriteriji i sta se trazi. Svejedno drago mi je bilo sto sam prisustvovao ovakvom dogadjaju i kao takmicar i kao gledalac. Vidjeti sve ove momke uzivo je stvarno nesto fantasticno.
Pozdrav svima.

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: Bihac Open 2006
« Odgovor #48 poslato: Maj 08, 2006, 03:48:49 posle podne »
Lepo je biti realan! U svakom slucaju svako iskustvo puno znaci!
P.S.Vec smo se svi zabrinuli gde si! :)

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Re: Bihac Open 2006
« Odgovor #49 poslato: Maj 08, 2006, 07:22:54 posle podne »
Citat: IFBBPro
Evo i mene, svratio sam kod babe i dede u selo a tamo bas i nema kompjutera tako da pisem iz internet kluba.
Takmicenje je bilo odlicno organizovano nemam bas nikakve zamjerke, atmosfera je bila odlicna, sve je bilo na svom mjestu.
Moglo se vidjeti mnogo poznatih lica, recimo Ljuba koja je zavrsila prva, Nela koja je zavrsila cetvrta, to su dvije ljepotice koje su krasile kategoriju zenskog fitnessa.
Pedja, Sasa, Igor -> Ovi momci nisu ljudi, to su HULKOVI  :lol:  :lol:  :lol:
Ljudi izgledaju fantasticno i preveliko!! To je nesto sto se ne gleda svaki dan.. onako obucene prije takmicenja.. prvo sam kod Sase primijetio ogromnu podlakticu, kod Igora ogromna ledja, A Pedja posto je u offseason, sta reci, opasannn momakkk..  Pedjos je bio jedan od sudija.. bio je prisutan i Grom koji je slikao svaki minut. Saso je bio u duplo boljoj formi nego na onim slikama prije 7 dana i ne znam kako je za tako kratko vrijeme uspio izdefinisati noge koje i nisu bile bas tako izrezane pa slikama od prije 7 dana. Saso i svima ostalima cestitke!
Ja sam zavrsio zadnji tj. cetvrti u juniorima  :cry:  ali nije mi zao, bio sam velik ali definicija mi nije bila jaca strana. Bar sam vidio kakvi su kriteriji i sta se trazi. Svejedno drago mi je bilo sto sam prisustvovao ovakvom dogadjaju i kao takmicar i kao gledalac. Vidjeti sve ove momke uzivo je stvarno nesto fantasticno.
Pozdrav svima.


I ja sam na moje prvo takmicenje dosao treci od 4 takmicara ali svi oni koji su me pobedili na tom takmicenju su nestali i niko ih nje zapamtio a sami znate za moje rezultate u zadnje vrijeme. Samo nastavi, ovo ti j ebilo dobro iskustvo, verovatno si puno naucio o dijeti, poziranju, upoznao ljude iz sporta itd itd, najbolji i najpopularniji bodibilderi nisu oni koji su prvaci, treba biti bodibilder i ambasador sporta isto kada se svetla na bini ugase a ti si pokazao da si uporan da imas cilj i vidis za tebe svi znamo na forumu  :)
Svako mora da pocne negdje, samo nastavi! Cestitam n aprvom odradjenom takmicenju.

Binais

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Bihac Open 2006
« Odgovor #50 poslato: Maj 08, 2006, 07:47:55 posle podne »
Sta drugo reci nego da je Igor zmaj. Jedva cekam da jednog dana vidim Bianisa i Igora na Olimpiji. Pa se onda hvalim, e vidis ja sam sa onom dvojicom chatovao na jednom forumu :)
Momci sjajni ste, ne vidim sta moze da vas spreci. Pozz
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Grom

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Re: Bihac Open 2006
« Odgovor #51 poslato: Maj 08, 2006, 08:44:01 posle podne »

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Bihac Open 2006
« Odgovor #52 poslato: Maj 08, 2006, 09:24:37 posle podne »
Citat: IFBBPro
....Ja sam zavrsio zadnji tj. cetvrti u juniorima  :cry:  ali nije mi zao, bio sam velik ali definicija mi nije bila jaca strana. Bar sam vidio kakvi su kriteriji i sta se trazi. Svejedno drago mi je bilo sto sam prisustvovao ovakvom dogadjaju i kao takmicar i kao gledalac. Vidjeti sve ove momke uzivo je stvarno nesto fantasticno.
Pozdrav svima......


Kao sto ti rece Binais, dobro je sto si izasao da se takmicis. Nemoj da gledas rezultat. Nemoj da te to pokoleba, da mozda odustanes. Stekao si jedno novo iskustvo, video si gde se nalazis, sta treba da popravis na sebi. Naposletku "prvi kucici se bacaju u vodu".

Pozdrav!

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Bihac Open 2006
« Odgovor #53 poslato: Maj 08, 2006, 09:41:28 posle podne »
@IFBBPRO

Cestitke na prvom takmicenju !
Kao sto ostali kazu, nemoj da te ovo pokoleba, nisi na vreme poceo da se spremas, to je pod jedan, drugo, nikad nisi radio definiciju ovim tempom ;) kao trece, bice bolje sledece godine, znaces dosta vise o ishrani, treningu i "tempiranju" forme za taj jedan veliki dan !!

PUNO SRECE !

Van mreže LJUBA

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 76
Re: Bihac Open 2006
« Odgovor #54 poslato: Maj 09, 2006, 08:07:05 posle podne »
Ako neko ima neku sliku zena, koje su ovde  ocigledno zapostavljene,neka je stavi na forum....Bas si to bio lep gest,cisto posto nemam ni jednu sliku iz Bihaca.....
"If you want to be my friend
put my dick in your hand,
move it left, move it right
try to lick, suck and eat,
here I am, touch me girl
play with me everyday
try to guess what I am
I'm your friend, Juicy Pen"

Van mreže Grom

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Re: Bihac Open 2006
« Odgovor #55 poslato: Maj 09, 2006, 08:31:14 posle podne »

Van mreže Grom

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Re: Bihac Open 2006
« Odgovor #56 poslato: Maj 09, 2006, 08:33:39 posle podne »
Na strani 8,9, 5 i 3.

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: Bihac Open 2006
« Odgovor #57 poslato: Maj 09, 2006, 11:35:32 posle podne »
Grom hvala za slike! Super!

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Re: Bihac Open 2006
« Odgovor #58 poslato: Maj 10, 2006, 07:38:00 posle podne »
evo par rijeci i od mene...Igor me je oborio s nogu, dugo nisam vidio takve impozantnu masu upakiranu u izuzetno dopadljive linije, izuzetno kvalitetan pozing odradjen u stilu malo romantike a onda cu da vam j...m m...u  ,pravi bilder nema sta bez ikakve konkurencije u ovim krajevima...zelim ti da se cim prije domognes proficarda...pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Bihac Open 2006
« Odgovor #59 poslato: Maj 10, 2006, 08:24:59 posle podne »
Citat: RoniKovacic
evo par rijeci i od mene...Igor me je oborio s nogu, dugo nisam vidio takve impozantnu masu upakiranu u izuzetno dopadljive linije, izuzetno kvalitetan pozing odradjen u stilu malo romantike a onda cu da vam j...m m...u  ,pravi bilder nema sta bez ikakve konkurencije u ovim krajevima...zelim ti da se cim prije domognes proficarda...pozdrav
...GDE SI BIG RON...HVALA STAO SI SE REGISTORVOA....SVAKLA CAST