Maj 23, 2024, 11:06:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Horse Power - savet  (Pročitano 36946 puta)

Van mreže shajabusa

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #105 poslato: Mart 14, 2011, 03:30:07 posle podne »
efedrin sam samo probao  iz radoznalosti,nisam ga redovno koristio jer je imao odvartan efekat na mene, a i kofein recimo iz kafe me samo unervozi.zato sam pitao  za hors da li sadrzi kofein.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #106 poslato: Mart 14, 2011, 04:11:06 posle podne »
efedrin sam samo probao  iz radoznalosti,nisam ga redovno koristio jer je imao odvartan efekat na mene, a i kofein recimo iz kafe me samo unervozi.zato sam pitao  za hors da li sadrzi kofein.

ok
ali kako onda znas kako rade ef i coff u sinergiji i poreds ih sa tim preprataom sto si kupio a da nikada nisi probao?>

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #107 poslato: Mart 14, 2011, 06:14:36 posle podne »
Evo ja sam pre sat i po popio dve kesice toga i nije mi nista...poredim ga sa madjarskim efom koji nema veze nisacim

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #108 poslato: Mart 14, 2011, 06:30:36 posle podne »
danas sam popio jednu kesicu  hot blood od scitec nutrition.brate kako to nasvira zivce.to mi je prvi NO koji sam probao.efekat je kao kombinacija efedrina i cofeina.

Efedrin i bilo koji NO je glupo porediti po meni... to sto ljudi uzimaju NO zbog kicka i on je najbitniji je druga prica. Drugo coffein 100mg-200mg-300mg ne deluje na svakog isto, zavisi od vase tezine i od toga sta vi u stvari ocekujte od tog kicka ??? Da se uzme koffein ili efedrin pa da od 80 dizes 180 tesko da moze.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže shajabusa

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #109 poslato: Mart 14, 2011, 10:09:23 posle podne »
ne poredim ja ef sa NO.ef sam jednom uzeo isto kao i ovaj NO.a ovaj NO sam uzeo samo jednu kesicu da cisto vidim da li da uzmem recimo kutiju Horsepovera.posto vidim da mnogi imaju razne negativne efekte od reaktora.moj utisak je da sam osetio neko cudno psihicko stanje.a to je verovatno taj kick sta vi spominjete.

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #110 poslato: Mart 14, 2011, 10:33:36 posle podne »
ne poredim ja ef sa NO.ef sam jednom uzeo isto kao i ovaj NO.a ovaj NO sam uzeo samo jednu kesicu da cisto vidim da li da uzmem recimo kutiju Horsepovera.posto vidim da mnogi imaju razne negativne efekte od reaktora.moj utisak je da sam osetio neko cudno psihicko stanje.a to je verovatno taj kick sta vi spominjete.

Ja bih tebi preporucio da procitas malo vise sta je No rekator i cemu sluzi, niko od nas nije imao negativne utiske  ili efekte od rekatora, naravo ako znas cemu sluzi. A to cudno psihicko stanje o kome ti govoris je placebo efekat od jedne kesice.
A to sto si probao efedrin cisto onako, ja sam imao poznanika koji je cisto onako probao koku ... cuo da je extra.. efedrin se koristi ISKLJUCIVO NAMENSKI !
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #111 poslato: Mart 15, 2011, 06:12:20 pre podne »
odlica odgovr neso

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #112 poslato: Mart 21, 2011, 12:08:35 pre podne »
ja sam oprobao 5-6 razlicitih No(daju mi kesicu 30...40 grama da oprobam... il mi naprave u fitnessu...ali ovaj Horse Power- nisam probao) proizvoda u zadnja dva mjeeseca svaki je meni isti bio :D nikad prije nisma kupovao No a sad kupujem evo 3 kutiju tek :D
prije sam radio i mislim da je bilo isto kao NO>> islo je 15gr glut 10gr bcaa 5 cratina to popijem prije treninga- isti efekat kao i no reaktor bar meni ;) e onda kad uzmes tecne amino u sred treninga onda je to meni posao dobar(meni bolje od bilo kojeg NO)...a mislim da je svaki taj No slican...ja pijem jedan NO prozivod ima 14.840 mg aminokiselina po porci i mislim da je stvar u tim aminokiselinama drze te u treningu a taj eferdin sto spominjete to je neka druga stvar i to se nemoze mjeriti sa suplamentom hheheheheheh glupo usporedjivati...mozes usporedjivati no proizvod sa no proizvodom pa vidjeti sastav i  broj porcija i cijenu itd...sto hoces i mozes.........ali eferdin porediti sa suplamentom looodost jbte :D

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #113 poslato: Mart 21, 2011, 05:40:24 pre podne »
ja sam oprobao 5-6 razlicitih No(daju mi kesicu 30...40 grama da oprobam... il mi naprave u fitnessu...ali ovaj Horse Power- nisam probao) proizvoda u zadnja dva mjeeseca svaki je meni isti bio :D nikad prije nisma kupovao No a sad kupujem evo 3 kutiju tek :D
prije sam radio i mislim da je bilo isto kao NO>> islo je 15gr glut 10gr bcaa 5 cratina to popijem prije treninga- isti efekat kao i no reaktor bar meni ;) e onda kad uzmes tecne amino u sred treninga onda je to meni posao dobar(meni bolje od bilo kojeg NO)...a mislim da je svaki taj No slican...ja pijem jedan NO prozivod ima 14.840 mg aminokiselina po porci i mislim da je stvar u tim aminokiselinama drze te u treningu a taj eferdin sto spominjete to je neka druga stvar i to se nemoze mjeriti sa suplamentom hheheheheheh glupo usporedjivati...mozes usporedjivati no proizvod sa no proizvodom pa vidjeti sastav i  broj porcija i cijenu itd...sto hoces i mozes.........ali eferdin porediti sa suplamentom looodost jbte :D

bravo
x2

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #114 poslato: Mart 22, 2011, 06:11:04 posle podne »
prije sam radio i mislim da je bilo isto kao NO>> islo je 15gr glut 10gr bcaa 5 cratina to popijem prije treninga- isti efekat kao i no reaktor bar meni ;)

prije svega da ne bude greske, ne koristim no reaktore, 2-3 puta sam probao i to je sve

ali ovo stavrno ne razumijem, kako je moguce da je NO isto sto i bcaa+glm+creatin?
nedavno sam citao i kod Lazica na forumu gdje on objasnjava kao u smislu koja je korist od NO-a, i da se recimo naprave dvije grupe koje ce se "isto" hraniti, trenirati i pored bcaa+glm+creatin koristiti NO, pa da se vidi rezuta, naravno da ce biti bolja grupa sa NO...



...ja pijem jedan NO prozivod ima 14.840 mg aminokiselina po porci i mislim da je stvar u tim aminokiselinama drze te u treningu

pa zar amino nebi trebale da sprijece katabolizam i eventualno tecne doprinesu izgradnji istog, a ne da te drze na treningu, po tome ispadne da se pretvore u "secer"...

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #115 poslato: Mart 22, 2011, 08:40:18 posle podne »
prije sam radio i mislim da je bilo isto kao NO>> islo je 15gr glut 10gr bcaa 5 cratina to popijem prije treninga- isti efekat kao i no reaktor bar meni ;)


ali ovo stavrno ne razumijem, kako je moguce da je NO isto sto i bcaa+glm+creatin


Isto i sadrzi je razlika u pm...
Ima sta je NO i ovde na forumu i koja je njegova namena
Tecne amino ne mogu da te drze... i obicno se uzimaju one sa 0uh, sluze za sprecanje katabolizma.
Jedini problem kod tecnih amino je cena.
Cak sta vise kad povecas unos amino kiselina bcaa,glm,tecne mozes i da smanjis usnos B
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #116 poslato: Mart 22, 2011, 08:48:23 posle podne »
 ;)  procitaj malo o amino u sred treninga pas vidjeti rade i to kako...pa hrane te tokom treninga neka ti pedja objasni...
gledaj radi i jedna i druga solucija...
amino su zakon :D one pomažu pri oporavku, izgrađuju mišićno tkivo.... igraju ključnu ulogu prilikom koncentracije, agresije, usmjeravanja pažnje i spavanja...itd...
a vi ste od NO proizvoda napravili bombu jbte razvali te jace od EFERDINA to mi smijesno bilo
sto se tice NO dobar pump dadne za trening
al ja sam  isti pump  postizao kad sam ubacivo bcaa glutamin i crea... jedino sto mi je NO ljepseg okusa :D


« Poslednja izmena: Mart 22, 2011, 08:51:56 posle podne opaquer »

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #117 poslato: Mart 22, 2011, 08:58:03 posle podne »
pio sam amino tekuce amino power liquid tako su se zvale i sadrze hidrolizate proteina sa dodatkom ugljikohidrata, orinina i taurina...
a pio sam i ampule  s hidrolizatom proteina sirutke, L-argininom i L-ornitinom 13 900 mg u jednoj bočici (ampuli)
bolje ampule 100x al skuplje punooo


Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #118 poslato: Mart 22, 2011, 08:58:14 posle podne »
;)  procitaj malo o amino u sred treninga pas vidjeti rade i to kako...pa hrane te tokom treninga neka ti pedja objasni...
gledaj radi i jedna i druga solucija...
amino su zakon :D one pomažu pri oporavku, izgrađuju mišićno tkivo.... igraju ključnu ulogu prilikom koncentracije, agresije, usmjeravanja pažnje i spavanja...itd...

Znam ja sta su amino
Uostalom od cega se sastoji protein .. ?
Sta se desava kada se cepa misic, sta se gubi ?
Jednostavno za misicni rast su najosnovnije esencijalne amino kiseline i bcaa.
Na treningu moze da te "drzi" kolicina unetih uh preko dana pa imas vise snage, da si uzeo nesto za kick i to te "drzi" da odradis trening..itd
Tecene amino samo sprecavaju da telo padne u katabolizam tj da jede sebe, najcesce se koriste kada si na dijeti pa da pri napru telo ne krene da jede misic .

Nismo to MI napravili od NO bombu vec ljudi koji pogresno vide NO, NO sluzi kao transport za to sto uneses pre i u toku treninga, zamisli NO kao lokomtivu a vagone glm,bca itd..
Pumpa sa glm i bcaa?????
Ne znam sta ste se uhvatili za taj efedrin kao zemljotres za Kraljevo.Ef koristis namenski a ne za kick i tu je kraj.
« Poslednja izmena: Mart 22, 2011, 09:22:51 posle podne Nenad018 »
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #119 poslato: Mart 22, 2011, 09:01:00 posle podne »
pa znam kad je matosevic  na dijeti nizak unos ugljikohidrata.... da nije aminokiselina umro bi jbte :D to ga drzi heheheheh