Jun 10, 2024, 06:53:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: veliki pad snage ............  (Pročitano 7703 puta)

Van mreže beelzebos

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
veliki pad snage ............
« poslato: Decembar 30, 2008, 12:33:04 pre podne »
Nisam znao gde da postavim ovo...Pitanje je verovatno glupo ,ali sam ja bas zbunjen.Odem ja danas lepo u teretanu,odradim 7-8 min na bajsu da podignem temperaturu i zagrejem se . . . Krenem da radim benc. . .Prvo jedna laksa serija da zagrejem misic,stavim dva tega od 5 kg i krenem.Vidim nesto mi bas tesko ide,odradim 12 ponavljanja jedva i spustim teg.Grudi kao da ih nemam ,ne osecam ih da rade ... Dodam jos 15 kg sa svake strane i krenem,kad samo odjednom eto ti tega na grudima nema sanse da ga dignem...Onako zacudjen smanjim kilazu za 10 kg ali opet isto. ..Tu jos nekako uradim dve serije sa 30kg(sipka + tegovi)... Krenem kosi sa 30 kg,nema sanse...Grudi nista,ruke mi se tresu...Odustanem ja od treninga i odem kuci,pocnem da radim sklekove i patosiram se a inace radim 30-40...Ljudi ja stvarno ne znam sta mi je!?Juce sam se bas lose hranio ,bio na praksi ceo dan,jeo u meku...Danas krenuo opet  lepo sa ishranom,kad eto u 12 me zove me drug da  krenem u skolu ranije i tu ne stizem da napravim sendvice i preskacem 3 obroka.Dolazim kuci,najedem se piletine i krecem u teretanu... Zar je moguce da je  ovo zbog 2 dana POREMECENE ISHRANE? ??? ??? ???

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: veliki pad snage ............
« Odgovor #1 poslato: Decembar 30, 2008, 07:48:08 pre podne »
uh..ne da to ima veze sa milion faktora nego nije normalno, a ovakva ishrana je sigurno najvise doprinela tome..ali da ti ne duzim terminima koje ti u ovom trenutku nece nista znaciti, citaj malo forum o treningu i ishrani, a ovo nemoj uopste da te deprimira. trening, ishrana, odmor i tako godinama ;)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: veliki pad snage ............
« Odgovor #2 poslato: Decembar 30, 2008, 09:46:14 pre podne »
Moguce da je i pretreniranost u pitanju,ako si se preforsirao sa brojem i intenzitetom treninga
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Spartak

  • Gost
Odg: veliki pad snage ............
« Odgovor #3 poslato: Decembar 30, 2008, 09:53:09 pre podne »
ja mislim da je to+los odabir namirnica+neredovna ishrana

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: veliki pad snage ............
« Odgovor #4 poslato: Decembar 30, 2008, 09:57:55 pre podne »
Odmori 2-3 dana i sve je OK
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže beelzebos

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: veliki pad snage ............
« Odgovor #5 poslato: Decembar 30, 2008, 10:39:47 pre podne »
Ok,hvala,moram sad lepo da se odmorim... Krenuo sam pre dve nedelje u teretanu , a evo je ishrana do pre 2 dana ... http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,13913.0.html
Da nije mozda od  upale koju sam dobio na proslom treningu kad sam radio grudi?Imao sam bas jaku upalu,nisam ruke mogao da podignem iznad ociju . . . . :)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: veliki pad snage ............
« Odgovor #6 poslato: Decembar 30, 2008, 10:49:00 pre podne »
?! au batice, ne da je do svega toga, nego uzas..to se nekad desi i bez vecih razloga, stvar psihe..ali najcesce je pretreniranost..ovde definitivno nema dovoljno info-a o tome kako i sta, ali je to sad najmanje bitno..citaj ishranu i trening na forumu, kad mislis da mozes zaokruziti neku pricu, izadji tek onda sa nekim pitanjima i nece ti se sve samo reci, tu smo da pomognemo.
Ovde ti je jedino potrebna volja, znanja ima, za to nemoj da brines ;) btw za pocetak grudi radis jednom nedeljno sa 3-4 vezbe po 2-3 serije za pocetak, sve preko toga je za tvoje telo u pocetkku premor..
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2008, 10:51:48 pre podne body »
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže beelzebos

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: veliki pad snage ............
« Odgovor #7 poslato: Decembar 30, 2008, 11:06:48 pre podne »
Dugo sam  citao forum,sredjiavo ishranu...
Po ovom programu radim...Za svaku misicnu grupu obicno tri vezbe po tri serije,mogu da napisem i koje...
pon:Grudi,biceps
sre:Ledja
cet:Ramena,triceps
sub:Noge
 :)

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: veliki pad snage ............
« Odgovor #8 poslato: Decembar 30, 2008, 02:50:34 posle podne »
Sam si odgovorio na svoje pitanje " Juce sam se bas lose hranio ,bio na praksi ceo dan,jeo u meku"
Ishrana+dobar odmor=dobrim treningom.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: veliki pad snage ............
« Odgovor #9 poslato: Decembar 30, 2008, 05:13:01 posle podne »
naravno da pod upalom ne mozes trenirati, daj misicu onda vise vremena da odmori, kad imam jake upale, volim odraditi neke lagane vezbice, cisto da malo napumpam, tipa razvlacenje, pek dek za grudi..dosta bi pomgla i dobra suplementacija, sto bi skratilo tvoje vreme oporavka. Ako je tako kao sto kazes, da si se  'unistio' treningom, super..malo odmor i idemo dalje.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: veliki pad snage ............
« Odgovor #10 poslato: Decembar 30, 2008, 06:20:25 posle podne »
ja mislim da je to sasvim normalno da se desi coveku koji tek pocinje sa teretanom pogotovo ako u teretanu krene iz nekog opustenog nacina zivota

Van mreže Vlado_lee

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 81
Odg: veliki pad snage ............
« Odgovor #11 poslato: Januar 07, 2009, 08:10:09 posle podne »
Ja kada ne jedem dobro u toku dana, prije se odlucim da ne idem u teretanu nego da odradim traljavao ili cak nikako.  Zato dobar odmor, dobra ishrana i nece ti se desvati ovakve stvari.

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: veliki pad snage ............
« Odgovor #12 poslato: Mart 31, 2009, 06:55:49 posle podne »
sto se mene tice,kada nisam odmoran i nisam "snabdeven" hranjivim materijama ja ne odem na trening...pustim telo da se odmori i onda sledeci dan krenem sa tegovima...
mada,treba biti realan pa razlikovati umor i od lejosti tela za trening...
samo se dobro naspavaj,redovno hasaj i eto resenja...zopp

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: veliki pad snage ............
« Odgovor #13 poslato: April 30, 2009, 09:40:44 posle podne »
... Zar je moguce da je  ovo zbog 2 dana POREMECENE ISHRANE? ??? ??? ???

Moguce je, ja recimo za Uskrs nisam mogao da mrdnem od otrovanosti tela...