Maj 15, 2024, 04:52:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg  (Pročitano 29434 puta)

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #135 poslato: April 30, 2009, 12:10:52 pre podne »
Ovaj mamlaz danas je osuđen na 3 godine zatvora i izgubio je licencu na 6 godina, ako se ja dobro sećam. I to je tražio 300e za dete koje je imalo tumor na kičmenom stubu. Ološ belosvetska, sad će da mu presedne tih 300e u zatvoru kada čuju zatvorenici ima da ga gu*e na svakom ćošku! Ali to je samo početak...
Više ne idem na pregled bez nečeg čime ću snimiti isti, bilo audio ili video. Ma razapeću svaku stoku! Pa preselo mi je, vilica mi se tresla. Da nisam išla preko veze, ugrozila bi radno mesto divnoj ženi i osobi koja mi je pomogla, mislim da bi ova guska nevaspitana progutala sve svoje reči. Ne sećam se da je neko uspeo ovoliko da me izvede iz takta, u stanju sam da istrpim svašta ali ovom sadizmu lekarskom mora doći kraj!

Hvala na podršci!

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #136 poslato: April 30, 2009, 03:33:06 posle podne »
 Ja bi skupio ske i otisao na pregled na neku bas bas dobru privatnu kliniku...da se ne zajebavam vise...mislim ti da se ne zajebavas vise..;D

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Pozdrav svima - molba oko skidanja kg
« Odgovor #137 poslato: April 30, 2009, 04:52:16 posle podne »
Poenta priče je bila da nađem najboljeg iz te oblasti pa sad da li je u pitanju državna ili privatna oblast nije bitno. Ali samo polako...