Jun 16, 2024, 03:51:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Arnold Classic 2009  (Pročitano 55160 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: Arnold Classic 2009
« Odgovor #180 poslato: Mart 15, 2009, 01:40:50 pre podne »
http://www.youtube.com/watch?v=6ptxan-NjCk

Ovo je super klip, i do jaja je slika, moze se lepo videti sve. Po meni, ovo samo iznosim svoje misljenje, je ovaj gej oduvao victora!! Meni je i silvio, a da ne govorim o Branchu!! bolji od Victora. Ja ne znam da li sam u pravu, ali Branch nikada nije bio bolji! A Kai me podseca na Ronnie-a '99.  Ledja u duploj biceps pozi, pogotovo. Noge su mu jezive.    
Ali Branch je zakon!!!!!!!! HARDCORE :))
jedino sto je Branch imao bolje od Victora, to je forma!

Van mreže kicafaca

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Arnold Classic 2009
« Odgovor #181 poslato: Mart 15, 2009, 02:09:03 posle podne »
Mislim da nisi u pravu. Branch je bio po meni bolji u mnogo cemu: bolja gustina misica, ako gledas odnos visine i mase kod obojice, Branch je misicaviji od Victora. To sto Victor ima najbolju genetiku nije razlog da zauzme mesto koje nije zasluzio. To je samo moje misljenje. Pozz

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Odg: Arnold Classic 2009
« Odgovor #182 poslato: Mart 15, 2009, 07:39:34 posle podne »
http://www.youtube.com/watch?v=6ptxan-NjCk

Ovo je super klip, i do jaja je slika, moze se lepo videti sve. Po meni, ovo samo iznosim svoje misljenje, je ovaj gej oduvao victora!! Meni je i silvio, a da ne govorim o Branchu!! bolji od Victora. Ja ne znam da li sam u pravu, ali Branch nikada nije bio bolji! A Kai me podseca na Ronnie-a '99.  Ledja u duploj biceps pozi, pogotovo. Noge su mu jezive.     
Ali Branch je zakon!!!!!!!! HARDCORE :))
jedino sto je Branch imao bolje od Victora, to je forma!
Forma i ceo donji deo tela , a to je pola tela , malo li je , ako realno gledamo Branch je trebao da bude drugi.

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Arnold Classic 2009
« Odgovor #183 poslato: Mart 15, 2009, 09:31:16 posle podne »
Mislim da nisi u pravu. Branch je bio po meni bolji u mnogo cemu: bolja gustina misica, ako gledas odnos visine i mase kod obojice, Branch je misicaviji od Victora. To sto Victor ima najbolju genetiku nije razlog da zauzme mesto koje nije zasluzio. To je samo moje misljenje. Pozz
.
uh ..tesko da branch ima bolju gustinu od victora...branch je imao sam bolje noge od victora..pitanje je dal bi bilo tako da vic nije imao povredu...kao sto je spartak rekao brach je imao samo ludacku formu
al se nekad dobro jelo

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: Arnold Classic 2009
« Odgovor #184 poslato: Mart 15, 2009, 11:32:48 posle podne »
Evo ti ga branch
http://www.youtube.com/watch?v=418mSP0xAoM&feature=related

A sto se tice forme Branch mnogo spremniji od Victora ,Vic ima  bolju simetriju ali nije isecen i noge mu zaostaju a Branch nema manu
« Poslednja izmena: Mart 15, 2009, 11:38:27 posle podne EXTREME »

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: Arnold Classic 2009
« Odgovor #185 poslato: Mart 15, 2009, 11:37:24 posle podne »
Mislim da nisi u pravu. Branch je bio po meni bolji u mnogo cemu: bolja gustina misica, ako gledas odnos visine i mase kod obojice, Branch je misicaviji od Victora. To sto Victor ima najbolju genetiku nije razlog da zauzme mesto koje nije zasluzio. To je samo moje misljenje. Pozz
.
uh ..tesko da branch ima bolju gustinu od victora...branch je imao sam bolje noge od victora..pitanje je dal bi bilo tako da vic nije imao povredu...kao sto je spartak rekao brach je imao samo ludacku formu

Vuksa brate ludacka forma je ta koja uglavnom donosi pobede

Spartak

  • Gost
Arnold Classic 2009
« Odgovor #186 poslato: Mart 15, 2009, 11:57:01 posle podne »
Nagradno pitanje,zasto onda Paco Bautista ne uzima medalje i pehare?

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Arnold Classic 2009
« Odgovor #187 poslato: Mart 16, 2009, 12:00:54 pre podne »
doci ce nam pederi glave...
ja ne mogu da verujem da taklav lobi imaju....
pa koliko je to zalosno to je strasno
i onda pre dva dana vidim nesretnog divaljna vl;adu na tv i kaze da njemu nikako nisu jasni ljudi koji osporavaju te gadosti..kao ..to je sasvim ok..
ZNACI..GADE MI SE TAKVI LJUDI KOJI BI ZBOG 100 eu SVOJU MAJKU PRODALI ...TO JOS I NEKAKO..ALI DA KAZE DA SU IM PEDERI extra...pa njih treba vise...ufffff
a pogtovo kada se neki od nesretnih politicara zarad skupljanj jeftnihih politckih poena upusti u kometare i kaze..pa to nisu pederi nego to su HOMOSEKSUALCI i oni su pripadnici kao nekih manjina..jbt..za 5 godina jos ce PEDER da bude nacinalnost...
zalosno...jako zalosno..i jos se kunu u boga i crkvu.....
jbt...srpska posla

i sada jos zakon o tome...
ma bravo....bravo srbijo!!!!!!

Auuuu pedja jesi ti homofob
« Poslednja izmena: Mart 16, 2009, 07:21:08 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Arnold Classic 2009
« Odgovor #188 poslato: Mart 16, 2009, 07:28:05 pre podne »
[quoteAuuuu pedja jesi ti homofob][/quote]
nije pedja HOMFOB jel ja se ne bojim SMRDLJIVIH PEDERA!!!!
vec mi se gadi licmerje i dvolicnost ljudi koji bi zarad EU i 100 eu prodali i rodjenu majku....
gade mi se pederi najvise i njihova borba za "prava"
koja bre prava?-to stalno onaj inistar koji je izgleda i sam peder sponinje...?otkuda tolika medijska zastupljenost pdera?..zar nije osnovno ljudsko pravo..PRAVO NA RAD???
zasto onda ne dovedu na B92 sve one ljude kojim su polupali otkaze da i onikazu da imaju pravo DA ZIVE I NA RAD...!!!
i naravno da je homosexualsnot DEVIJACIJA..jel ako i to isprave u knjigama onda smo DNO DNA!!

kaze gospodin psiholog da nema nista lose u iskazivanju ljubavi gde se dva pdera balave....pa Ok...onda pustetie i pedofile i nekrofile da i oni iskazuju svoju ljubav po cesti i zagarantujte i njeima prava na..ili kako monistar kaze..LJUDSKA PRAVA..
gade mi se bre..neka se jebu po kucama ali sto dalje od javnosti...
ali ovo je offtopic...

spartak je u pravu....batusta ima ALLIEN shape...pa pobedi samo na santa susana pro jel mu je to kod kuce a kada ode negde napolje redovno ne udje medju top 10
forma je presudna ali hvala dragom bogu da su poceli da gledaju i ono sto i jeste BB a ne gomile odrvatnog nabacanog mesa kao spahlom da je neko nabacivao te da posle necije pobede 99% publike kaze....NE ZLIM NIKADA DA IZLGEDAM OVAKO!!!

slobodno njeka pitaju ljude dali zele da izlgedaju kao BRANCH ili VIC.....pa da vide odgovr....
samo 1% mozda ce da kaze da zeli telo kao sto je branchovo..

Van mreže kicafaca

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Arnold Classic 2009
« Odgovor #189 poslato: Mart 16, 2009, 01:25:24 posle podne »
Ali zar pobednik, tj Kai the fag :)  , nije slicniji Branch-ovom izgledu nego Victorovom?
I ajde ako vam se Branch ne svidja, ali zar Silvio nije bolji bio od Victora? Pa on je bas i skladan i u brutalnoj je bio formi! 

Spartak

  • Gost
Odg: Arnold Classic 2009
« Odgovor #190 poslato: Mart 16, 2009, 01:52:19 posle podne »
Ali zar pobednik, tj Kai the fag :)  , nije slicniji Branch-ovom izgledu nego Victorovom?
I ajde ako vam se Branch ne svidja, ali zar Silvio nije bolji bio od Victora? Pa on je bas i skladan i u brutalnoj je bio formi! 
Silvio meni ima smijesniju gradju nego Branch, da se razumijemo, ramena su mu naspram ruka kao klikeri, mali frame,noge kao balvani naspram torza, distenzija abdomena...
Poredit Silvia i Victora je vise nego smijesno.
@Kicafaca
defnitivno nemas oko za bb :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Arnold Classic 2009
« Odgovor #191 poslato: Mart 16, 2009, 01:54:48 posle podne »
Ali zar pobednik, tj Kai the fag :)  , nije slicniji Branch-ovom izgledu nego Victorovom?
I ajde ako vam se Branch ne svidja, ali zar Silvio nije bolji bio od Victora? Pa on je bas i skladan i u brutalnoj je bio formi! 

pa gde mozes da poredis kai-a i branch-a??

Spartak

  • Gost
Odg: Arnold Classic 2009
« Odgovor #192 poslato: Mart 16, 2009, 01:56:44 posle podne »
Da ne pominjem da Victor i Kai imaju bolji V-TAPER iliti X FRAME od Brancha i SIlvia

Van mreže kicafaca

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Arnold Classic 2009
« Odgovor #193 poslato: Mart 16, 2009, 02:09:00 posle podne »
ne vredi ulaziti u neku duboku raspravu na ovu temu, ali smatram da nisi u pravu, pogotovo za argumente koje si naveo za Silvija. Victor jeste da ima bolju genetiku ali kad dodje nespreman, onda treba da dobije mesto koje zaslozi. A sto se tice nogu, pa victor je imao smesne noge kakav mu je gornji deo tela bio!! Svi su imali bolje noge od njega. Po meni ne treba da pobedjuje genetika vec spremnost. Jer ako treba genetika, onda, on treba da bude 1. a ne 2. Nemojte da slucajno neko krene u prepirku sa mnom, ovo je cisto rasprava na dati topic.
A, Spartak, mozda ja nemam oko za bb, ali jbg, imam oci pa moram da prokomentarisem koju.. :)

Van mreže kicafaca

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Arnold Classic 2009
« Odgovor #194 poslato: Mart 16, 2009, 02:11:52 posle podne »
evo i Victora, pa neka svako sam proceni, ne sta mu se vise svidja, vec ko na bb takmicenju ima prednost u odnosu na koga