Maj 14, 2024, 10:21:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje vezano za neki od fat burnera  (Pročitano 1620 puta)

Van mreže waeva

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Pitanje vezano za neki od fat burnera
« poslato: Februar 25, 2009, 04:35:19 posle podne »
Mislio sam uzeti animal cut, infeno ili superfats , zanima me dali izazivaju lupanje srca posto sam jedno vrijeme patio od hipohondrije :) i sjebavalo me pravo lupanje srca,radio sam nalaze ekg i sve je u redu,pritisak bio malo povecan 120 sa 90 medjutim to su dr. pripisali nervozi.... pitam se smijem li uzeti neki od ovih preparata,u teretanu idem oko mjesec dana redovno,uzeo sam Whey Protein,trcim kad god valja vrijeme i regulisao sam ishranu,medjutim stomak me ebe pravo,imam 80 kg na 177 cm visine.
Dali da uzmem neki od ovih preparata ili mozda l karnitin za kojeg vidim da pisu da je siguran po zdravlje ali nije neki topljac :S
Unaprijed zahvalan

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Pitanje vezano za neki od fat burnera
« Odgovor #1 poslato: Februar 25, 2009, 05:02:59 posle podne »
Ja sam bash juche citao i citao textove o AC i kazu da radi dobro, ali naravno pod uslovom da je klopa i trening OK.

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Pitanje vezano za neki od fat burnera
« Odgovor #2 poslato: Februar 26, 2009, 09:43:08 pre podne »
Naravno da može da izazove lupanje srca...
Svi ti sagorevači funkcionišu tako što stimulišu nervni sistem...
To i jeste njihova uloga,ubrzavanje rada srca i ostalih funkcija u telu a ne konkretno topljenje masti!
Karnitin ti neće mnogo pomoći...
A ti ako trčiš "kad god valja vreme" bolje se preseli u Kaliforniju pa ćeš verovatno tad i smršati....

Van mreže waeva

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Pitanje vezano za neki od fat burnera
« Odgovor #3 poslato: Februar 26, 2009, 04:05:21 posle podne »
Naravno da može da izazove lupanje srca...
Svi ti sagorevači funkcionišu tako što stimulišu nervni sistem...
To i jeste njihova uloga,ubrzavanje rada srca i ostalih funkcija u telu a ne konkretno topljenje masti!
Karnitin ti neće mnogo pomoći...
A ti ako trčiš "kad god valja vreme" bolje se preseli u Kaliforniju pa ćeš verovatno tad i smršati....
Jbg ispade sad zivim u Rusiji a ne u Bosni. kada sam rekao "kad god valja vrijeme" mislio sam na to da kad nisu minusi i smog,a ne na to da mi smetaju mozda oblaci i sl.
a evo proljece ide i snijeg se vec topi,danas sam trcao 3 km .
Ali hajde nebitno,hvala u svakom sl. na odg.
Caos