Maj 07, 2024, 11:52:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: XXXIXen
X3MShop banner

Autor Tema: Ishrana prema krvnoj grupi  (Pročitano 28086 puta)

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #30 poslato: Mart 12, 2009, 01:02:53 posle podne »
Znam sta hoces da kazes i u pravu si za to, ne treba SLEPO da se sledi sve ovo u vezi ishrane po krvnim grupama. Svako treba da eksperimentise i ishranu prilagodi sebi jer ocigledno je da smo svi razliciti.

I ponavljam, najbolja je RAZNOVRSNA i UMERENA ishrana.

Samo navodim neke primere da mozda ima i istine u svemu ovome.

Tacno je, otkako sam na cettonic dijeti pravim najbolju formu ali to je zato jer sam mesojed i O grupa kao i ti.   Pazi, svi ostali ce sa cettonic dijetom najbrze da eliminisu masti kao i mi ali ce izgled tela da bude RAVAN za razliku od nas dvojice sa O grupom.

Za Drzavno sam poceo da brljavim sa mlecnim proteinima i bio u katastrofa formi, onda se vratio samo mesu i za mesec dana za Svetsko imao najbolju formu u zivotu.

 Nas Robert Jakovljevic je pobedio 2003 god. sa najboljom formom a samo zbog ustede para je pio 7 litra mleka iz kese dnevno da bi uneo dovoljno proteina. Meso nije ni video nekoliko meseci.  Nije ni znao da je B krvna grupa.

Za poslednje Drzavno ja pokusao da me imitira sa cettonic dijetom i sta se desilo? Lep, veliki ali ravan.I najlosiji plasman. A sve je radio kako treba.

Pedja Milosevic najbolju formu u poslednjih godina pravi iskljucivo hraneci se shodno svojoj krvnoj grupi.

Moja Sonja je proslog proleca spremana samo na jogurtu i siru od surutke i imala najbolju formu, za Drzavno me je malo imitirala i nista od one prolecne forme.

 Ljuba Pantovic je  bila najbolja u zivotu kad je pocela naveliko da jede "zrnevlje" a znam da je A krvna grupa.   
 
Sve bolesljive clanove moje teretane sam experimentalno usmeravao da se hrane shodno svojoj krvnoj grupi. Od tada niko od njih ni virus nije navukao. Mozda je placebo efekat ali radi.

Ovo mi je dovoljno da licno verujem da ima istine u svemu ovome.

Ne navodim bilo koga da misli isto kao i ja a posto je otvorena ova tema pisem o iskustvima koje imam. Naravno da su to pojedinacni slucajevi ali navode na razmisljanje i interesantna su zanimljivost.

« Poslednja izmena: Mart 12, 2009, 01:12:42 posle podne GORAN_ILIC »
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #31 poslato: Mart 12, 2009, 02:27:37 posle podne »
ali brate....
pa ovo je i vise nego smesno...jel sve ima i vise nego logicno objasnjenje

Citat
Za Drzavno sam poceo da brljavim sa mlecnim proteinima i bio u katastrofa formi, onda se vratio samo mesu i za mesec dana za Svetsko imao najbolju formu u zivotu.

to nema veze sa krvnom grupom vec sa tim sto si se ti opustio i boleo te malo penis da izvines za drzavno..
i pre drzavnog i pre nego sto si ikada i radio cettonic uzmao mngoe dijete i opet si bio u ok formi a te dijete su ukljcuvale i mlecne prozivode..mada pojma nemam od kuda u opste ideja da se moze forma uraditi sa melcenim proizovdima..aGLUPOST...
a sada cu ti reci i zasto..tj za sonju..pa idemo dalje..

Citat
oja Sonja je proslog proleca spremana samo na jogurtu i siru od surutke i imala najbolju formu, za Drzavno me je malo imitirala i nista od one prolecne forme

zato gorane jel se tada PRVI PUT SPREMLA U ZIVOTU I STO JOJ JE TELO REGOVLO EXTRA...ili da ti prevedem..da je jela i neznam sto bila bi u istoj formi tj EXTRA...
i ja sam za nis 2001 godine jeo dnevno 600 gr pirinca i 200 gr mesa pa sam bio izrezan do kosti..sa 50 mg winstrola EOD-7 bionabola i 100 mg testolenta eod...ALI TO JE BIZLO ZBOG TOGA JEL JE BILO PRVO ILI DRUGI PUT.....SHVATI COVECE...

Citat
Nas Robert Jakovljevic je pobedio 2003 god. sa najboljom formom a samo zbog ustede para je pio 7 litra mleka iz kese dnevno da bi uneo dovoljno proteina. Meso nije ni video nekoliko meseci.  Nije ni znao da je B krvna grupa.

vrlo jednostavan odgovr...ROBERT JE TADA IMAO 78KG !!!!!!!....i sada da je izasao sa tom kilazom bio bi u extra formi.....a mozda je gresio u cettonicu jer mnogi ljudi to rade..nemozes ti njemu odrediti kolcinu encega sto treba da jede..to treba da se prati iz dana u dan i da se odredjuje forma...
tako i ja garatujem ovaj put da je robet negde gresio a to sigurno nije bila krva grupa....
i stvatrno nezanm od kuda te ideje o mlecnim prozvodima jbt...uzas

Citat
Pedja Milosevic najbolju formu u poslednjih godina pravi iskljucivo hraneci se shodno svojoj krvnoj grupi

pedja milosev je uvek izlaio u extra formi??..neznam od kuda ova ideja..ovo je uradio jednom i opet ti ponavljam..zato jel mu telo NIJE POZNALO OVAJ SITEM COVECE..ZATO JE ODREAOVAO DOBRO....
NEKA sada proba ponovo i ja ti zivotm garutjem da nece uraditi nista..tj..cak sam i siguran da je nejgova forma sa zadnjeg takmicenja negde u rusiji bila sa tom dijetom ali daleko od te forme koju ti spomnjes..i sta ce mo sada??..opet teroija pada u vopdu..ali poptuno..

Citat
Ljuba Pantovic je  bila najbolja u zivotu kad je pocela naveliko da jede "zrnevlje" a znam da je A krvna grupa.

mislim da slabo znas..veruj mi...
ljubina najbolja forma je bila daleko pre nego sto je pocela raditi to sto je poclea raditi kasnije sto se kasnije i odrazilo na njenu formu i gubitak titule..a to i ona sama zna...
ja sma sa ljubom bio na mnogim takmicenjma i koliko ja znam... ZNAM..da je ljuba u svakom hotelu posebno u kuhinji narucivala BELO KUVANO MESO ..
ljuba je bila uvek na 0% uh..tj veoma dugo vremena i tada su njene forme bile najboje..e sada...ako je belo meso zrnelvje..onda ja gresim.

Citat
Sve bolesljive clanove moje teretane sam experimentalno usmeravao da se hrane shodno svojoj krvnoj grupi. Od tada niko od njih ni virus nije navukao. Mozda je placebo efekat

e jbg sada gorane..

i za kraj....
 A STO AKO TI JA SADA KAZEM DA NISAM 0 KRVA GRUPA vec da sam to samo rekao iz zajebacije zbog onog posta gde se opsije da nuli odgovra..sex,droga,alkhol i svi osali poroci te da je moja krvna grupa ista kao i robertova?????

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #32 poslato: Mart 12, 2009, 03:00:56 posle podne »
 " i za kraj....
 A STO AKO TI JA SADA KAZEM DA NISAM 0 KRVA GRUPA vec da sam to samo rekao iz zajebacije zbog onog posta gde se opsije da nuli odgovra..sex,droga,alkhol i svi osali poroci te da je moja krvna grupa ista kao i robertova??"

 Nigde nije receno da  O-toj grupi odgovara,pogresno si protumacio recenicu.A ja mislim da si bas O nego sada blefiras u inat :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #33 poslato: Mart 12, 2009, 06:06:36 posle podne »
nemanja..jel ti znas da citas??

Citat
Tacno je, otkako sam na cettonic dijeti pravim najbolju formu ali to je zato jer sam mesojed i O grupa kao i ti.

i za kraj....a jel bi ja tebi trebalo da dokazujem bilo sta?..tj tebi ili bilo kome pogtovo koja sam ja krva grupa posle svega sto sam probao na sebi i posle svih FORMI i NE FORMI koje sam pokazvao kroz 80 takmicenja na koje sam izasao?????

to oko inata je vise nego zalsna konstatacija..jako zalosno

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #34 poslato: Mart 12, 2009, 07:46:46 posle podne »
 To oko inata  je sala ljudi.Ne trazim ja tebi da dokazujes koja si krvna grupa niti bilo sta bas zbog toga sto si napisao i postigao,da si bio na 80 takmicenja,i sto si najbolji bilder u zemlji.Ja sam tu da ucim i kupim savete i naravno ako i ja saznam nesto novo da obavestim.Bilo bi sa moje strane glupo da tako mislim.Ozbiljno u mom postu je da mislim da si pogresno protumacio da O-toj grupi odgovaraju ti poroci ili sta vec ili ja nisam razumeo sta si hteo da kazes.Jedino to.Ako je to bila neka sala nisam je razumeo.Zasto se odmah traze neke zle namere ?
« Poslednja izmena: Mart 12, 2009, 08:09:40 posle podne NemanjaBG »

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #35 poslato: Mart 12, 2009, 10:17:31 posle podne »
Sada ću zaista morati da se raspitam o ishrani jer sam na rutinskom pregledu saznala da imam "promene" na određenim delovima ženskog tela. Šta ti je život!

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #36 poslato: Mart 12, 2009, 10:57:04 posle podne »
 Nisu valjda neke maligne?

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #37 poslato: Mart 12, 2009, 10:59:09 posle podne »
Ne zna se još. Tek trebam da radim mamografiju i da saznam da li ću na operaciju ili ne.

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #38 poslato: Mart 12, 2009, 11:04:27 posle podne »
 E jebi ga pa gde bas sada kada si krenula da napredujes u formi i ishrana redukovana i sve... :-\

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #39 poslato: Mart 12, 2009, 11:15:04 posle podne »
Ma zašto uopšte? Ali jbg.
Nego ja već radila plastičnu operaciju smanjivanja grudi pre 8 godina, pa kada sam izdržala to vala i ovo ću. Vic je bio što sam došla u 7h ujutro u bolnicu i zovu me da me pripreme za operaciju i kaže sestra "ti si beše ona za uši?!", a ja počnem da se smejem i kažem jedino ako se sad grudi zovu uši i obrnuto. Operacija je trajala 6h sati, izašla sam iz sale oko 14h. U sobi sve same babe i ja mrtva hladna onako uvijena u zavoje počinjem da pevam pesmu Bebi Dol "ja daću krv, sreću, suze i znoj...". One žene se pogledaše po principu "ova mora da je ćaknuta". U 19h se pokupim iz bolnice i pobegnem trčećim korakom kući da ne bi slušala one babe kako hrču i prde.
Ne znam samo kakve veze ima to sa ovom temom :D
« Poslednja izmena: Mart 12, 2009, 11:29:01 posle podne Maša »

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #40 poslato: Mart 12, 2009, 11:24:11 posle podne »
Svako od nas se radja sa odredjenim brojem malignih celija.
 Sve to drzi pod kontrolom nas imuni sistem tokom obnavljanja celija uopste. Od ishrane najvise zavisi da li ce taj broj da se poveca i napravi nesto lose. Da li to ima nekakve veze sa ishranom po krvnim grupama, ne znam, ali  ishrana uopste je na prvom mestu ta koja utice na sve zdravstvene promene,bilo lose ili dobre.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #41 poslato: Mart 12, 2009, 11:55:22 posle podne »
 Slazem se naravno.U sustini svaki covek ima neku slabost,koja je kod nekih izrazenija a kod nekih ne.I u zivotu neuredan zivot i stresovi mogu biti okidac za tako nesto.Na primer moj poznanik je ostao bez oba roditelja jako mlad i oboleo je na kraju od dijabetesa.Neko ima istu situaciju i puknu mu zivci i ko zna sta jos i on ne oboli ni od cega, i na primer dozivi duboku starost.Samo moj drugar je bio vec predodredjen za dijabetes i da je ziveo nekim lepim zivotom mozda bi ga dobio u 60 a mozda i nikada.To su tako jaki stresovi koji bukvalno menjaju zivot.Gotovo svaku tezu bolest covek sam izazove vremenom.Rak se ne dobija preko noci,dijabetes i slicno.To su inkubacije koje traju 10,20 i vise godina,koje covek sprovodi svojim neurenim nacinom zivota.Uglavnom je tako.

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #42 poslato: Mart 12, 2009, 11:58:10 posle podne »
 A ti Maso udri malo na smejanje i bole te brige :)

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #43 poslato: Mart 13, 2009, 12:00:32 pre podne »
Potpuno se slažem sa Nemanjom. Ja sam živ primer osobe kod koje imuni sistem padne čim sam pod stresom.

Vala juče kada su mi saopštili pošteno sam se isplakala ali danas se smejem kao budala ceo dan.
« Poslednja izmena: Mart 13, 2009, 12:02:11 pre podne Maša »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #44 poslato: Mart 13, 2009, 06:51:44 pre podne »
nemanja-sve ok...meni je zvucalo kao da si namerno rekao da teram inat oko tih krvnih grupa...jel korz moje postove mogao si videti da ja volem da sse zezam i simpaticno mi bilo kada je pokazano da krvnoj grupi 0 odgovraju svi poroci ;D ;D-pa sam zbog toga pozelo da budem GRUPA 0  8) 8)
ali sve ok..
evo jedan primer...
masho..meni je odista zao sto cuje ovako nesto...
pre nekoliko godina ovde je jedna zena obolela od raka i bilo jeono..uzivaj dok mozes...jbg..
ona se nije pomirila sa tim,vec se posvetila bogu i postovima....uglavnom zasnovano na prehrani sa UH....jel i sama znas kako su glupi ti postovi..
nakon odrjedneog vremena tj recimo malo vise vremena,posle kontrola je bilo cudo..lekari nisu mogli da veruju.
e sada..ona to pripisuje naravno bozijoj volji,ali naravno da je suprotno dokazano jel je opste poznato da se svaki zlocudni hrani sa BELANCEVIANMA.
posto je ona takvu vrstu ishrane gotvo ukinula..tj sve sto ima B zivotnjskog porekla i krenula da jede samo kase,proje,zrnevlje i ostala divna stovrenja iz te pordoce bukvlano je na taj nacin prekinula dotok materija sa kojoima se hranio tumor i pokazalo se extra.....
naravno..ona je samo jedan primer...verovatno su mnogi pokusvali ovo i nisu uspeli..ali eto..toje jedan od nacina-NE DAJ BOZE NIKOME..ali eto...