Maj 22, 2024, 04:18:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.149 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Jednostavno EXTREME !  (Pročitano 19466 puta)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #30 poslato: Maj 10, 2006, 11:00:05 posle podne »
Pedjos, veruj mi da kad sam pisao ovaj post, hteo sam samo da ga napishem! Jel ne mogu to da drzim u sebi!

Jel verujesh da sam toliko euforichan da sam kevi pokazivao tvoju sliku i da cu sa tobom da se vidim u BG-u ! Da sam pokazao igorovu sliku i da sam sedeo pored njega ! Da sam joj prichao ko je Pedja Vuckovic...

Jednostavno ne verujem da mi se to desilo...  i da sam u krugu ljudi koji vode
 ovaj sport..     iako sam miljama daleko od toga, osecam se pored vas kao da sam deo tima.. kao da sam bodibilder..

Volje imam na pretek..   sve sto je mene, ja cu uraditi, ali postoje stvari na koje ne mogu da utichem , ali trazim nachina..   i nadam se da cu ga naci....  

Hvala na podrsci pedjos!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #31 poslato: Maj 10, 2006, 11:00:38 posle podne »
Izvrstan tekst Kekka!

Ne znam da li X-FITNESS magazin ima rubriku "PISMA CITAOCA", a ako ima Kekkin tekst bi definitivno trebao biti stampan u nekom narednom broju istog.

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #32 poslato: Maj 10, 2006, 11:04:43 posle podne »
Citat: Manimal
Izvrstan tekst Kekka!

Ne znam da li X-FITNESS magazin ima rubriku "PISMA CITAOCA", a ako ima Kekkin tekst bi definitivno trebao biti stampan u nekom narednom broju istog.


Hvala MANIMAL.

Neverovatan odziv i neverovatna podrska.Zbunjen sam totalno.To mi je bila poslednja namera.. totalno neplanirano...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #33 poslato: Maj 10, 2006, 11:06:39 posle podne »
Citat: Kekka
Pedjos, veruj mi da kad sam pisao ovaj post, hteo sam samo da ga napishem! Jel ne mogu to da drzim u sebi!

Jel verujesh da sam toliko euforichan da sam kevi pokazivao tvoju sliku i da cu sa tobom da se vidim u BG-u ! Da sam pokazao igorovu sliku i da sam sedeo pored njega ! Da sam joj prichao ko je Pedja Vuckovic...

Jednostavno ne verujem da mi se to desilo...  i da sam u krugu ljudi koji vode
 ovaj sport..     iako sam miljama daleko od toga, osecam se pored vas kao da sam deo tima.. kao da sam bodibilder..

Volje imam na pretek..   sve sto je mene, ja cu uraditi, ali postoje stvari na koje ne mogu da utichem , ali trazim nachina..   i nadam se da cu ga naci....  

Hvala na podrsci pedjos!
..ANY TIME KID :wink:  :wink:

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #34 poslato: Maj 10, 2006, 11:35:03 posle podne »
Kekka prvo sto cu da ti kazem je da je "TVOJE PISMO ZAISTA NEVEROVATNO"! Vrlo malo stvari moze da me IZNENADI ali ti si kroz tvoje pismo to potpuno uspeo da uradis!
Zeleo sam kao sto sam ti to i prvi put rekao da ti poklonim majicu iskljucivo sto ti na nas tim gledas na poseban nacin,a zasto sam odlucio da ti je poklonim tek tako NEMOJ ME PITATI jer ni sam to ne znam! Ali kroz ovo tvoje pismo i pismo koje si mi poslao na PM vidim da zasluzujes mnogo vise od toga!
Ja se u potpunosti osecam kao ti citajuci ovo tvoje pismo i jos uvek ne mogu da poverujem u tvoju iskrenost i odusevljenje! Koliko sam ja tebi ulepsao taj dan isto toliko si ti uspeo to da uradis veceras za mene!
HVALA TI PUNO NA SVIM LEPIM RECIMA KOJE SI UPUTIO MENI I EXTREME GYM TEAM-u!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #35 poslato: Maj 10, 2006, 11:40:45 posle podne »
licno mislim da ce 'EXTREME GYM TEAM',postati brend.......videti ce te....

to je jedna velika familija koja funkcionise tako kako funkicionise.....skoro pa savrseno......ali.....buducnost ce pokazati da su greske dopustene samo slabicima i smradovima

znaci.....milimiteri dele od perfekcije....milimetri...

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #36 poslato: Maj 10, 2006, 11:47:57 posle podne »
Kekka,  citajuci o tvom boravku u EXTREME GYM-u, vratio sam se u mladost i setio sam se koliko je meni znacilo kada sam upoznao naseg tadasnjeg sampiona Slobodana Blagojevica. Samo sto nisam pao u nesvest : )

Imao si i to zadovoljstvo da upoznas coveka koji okuplja sadasnje nase sampione pod jedan krov - EXTREME GYM TEAM - Pedju, tako da sada znas zasto je taj tim najbolji!

Pozdrav Kekka
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #37 poslato: Maj 10, 2006, 11:53:48 posle podne »
EXTREME drago mi je sto je sve ispalo ovako.
Sta god da kazem , ponovicu se..  a mislim da je to suvisno.

Josh jedanput hvala ti na svemu..  i kao sto sam ti rekao, mozda je ovo za tebe bila jedna sitnica,  ali uz ovu poruku i poruku koju sam ti poslao na PM, zelim da ti pokazem da je meni ovo SVE DRUGO, samo ne sitnica..

Meni je ovo motivacija za svaki moj dalji korak i snaga za zivot i za borbu sa stvarima koje ne mogu da promenim, bar ne u ovom trenutku..

Vremena se menjaju i ko zna sta ce se sve desiti, ali definitivno hvala tebi i ekipi na tome sto ste me ohrabrili da idem dalje...    meni to puno znachi, a meni je takva podrska potrebna jer je i previshe stvari koje me guraju dole..

Nekad mislim da sam jak.. a nekad vidim da nisam....    uz sve ovo sto mi se desilo uz pomoc tebe, nepojmljivo sam ojacao i nemam nameru da se predam...

Ovo je moj put, osecam da mogu mnogo...   i necu se lako predati..  pa makar spavao i 2 sata umesto 4, pa makar i radio josh 3 posla pored ovih sad...

Veliki pozdrav EXTREME i nadam se da cu uskoro postati clan tvoje teretane..  Naravno zavisi od mnogo faktora.. ali dacu sve od sebe.

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #38 poslato: Maj 11, 2006, 07:53:28 pre podne »
odlican post,keka svaka cast!

Van mreže HiLife

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
  • sin kontraverznog automehanicara
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #39 poslato: Maj 11, 2006, 10:49:33 pre podne »
Respect!!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #40 poslato: Maj 11, 2006, 03:40:07 posle podne »
Svaka cast Kekki na iskrenim osjecanjima koja je prenio i podijelio sa svima nama, a sto prvo govori o njemu kao dobrom covjeku jer rijetki su oni koji u ovom vremenu znaju da budu iskreni, i sposobni da izraze svoja osjecanja kako je on to uradio....

Svaka cast i Extremu koji je prepoznao pravi ljudski kvalitet u ovom mladom covjeku i ucinio nesto izuzetno lijepo i veliko za njega, a sto nazalost mnogi ljudi ne bi...

Jako mi je drago da sam clan ovog foruma i sto vidim da su na njemu pravi ljudi i pravi sportisti...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #41 poslato: Maj 11, 2006, 09:01:58 posle podne »
Stvarno si me iznenadio i ostavo me bez teksta.Tvoja prica nije zaobisla ni moja osecanja.Tolko si lepo i iskreno opisao nas susret da sam mislo da citam neki dobar roman ,u kom su akteri veliki Roni Vejder i ja .Veruj mi da si kroz teks uticao na mene da zamislim tu scenu sa vec navedenim akterima i ulogama i skora da sam, mogao da osetim taj osecaj srece i ispunjenosti i zadovoljstva koji si ti oseti i podelo ga svima nama.Malo je tako iskrenih ljudi koji tako dobro pisu i kroz teks umeju to da predstave na njbolji nacin i dopru do duse i srca citalaca.Mnogo mi je drago sto sam  uspeo da svojom pojavom tebi ulpsam dan i ucinim te srecnim i zadovoljnim.Za mene je to bio obican dan a za tebe ne.To sam shvato citajuci ovaj tvoj tekst.Keke predlozio bih ti da se okusas u nekakvom pisanju tekstova zaista to najbilje radis na forumu i verovatno i sire.Posto ti dobro ide treba forsirati onda tu stvar nemoj da se predajes niucemu u zivotu budi istrajan veruj u sebe i u svoje bliznje i sve ce doci u svoje vreme i mesto to ti govorim iz licnog iskustva.Pozdrav i hvala ti jos jednom na svemu sto si napisao o meni .Necu se uobraziti i postati zvezda ostacu isti i kad to zaista postanem. 8)  :wink:  :lol:  :wink:
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #42 poslato: Maj 11, 2006, 09:23:39 posle podne »
Kekka ovo sto si napisao jako je tesko naci u danasnje vreme jer je sve ocigledno napisano iz SRCA!!! Svaka cast tebi sto si taj tvoj susret sa PEDJOM EXTREME i velikim IGOROM podelio sa nama!!! Svaka cast njima na takvom ponasanju prema nekom totalno nebitnom klincu koji se njima tek tako obratio! Ali ocigledno oni ne misle da si nebitan ni TI ni bilo ko DRUGI cim su se postavili prema tebi na taj nacin.I na kraju EXTREME TEAM ne bi bio to sto jeste kada bi se ponasali na bilo koji drugi nacin od onog sto stvarno misle i osecaju!!!
Svaka cast tebi, a i momcima iz EXTREME-a sto ste stvorili ovaj post!!!

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #43 poslato: Maj 11, 2006, 09:23:59 posle podne »
Evo ga i glavni krivac! :)

Veliki pozdrav Igore i drago mi je sto si ponovo na forumu, a pogotovu na ovoj temi!
Lepo si rekao da je to tebi bio obican dan, meni definitivno nije! Mislish da je lako sedeti pored tebe ? Mislish da je to svakodnevno iskustvo ?
Veruj mi da nije !

Autentican si definitivno !
Uskoro cu poceti da treniram u EXTREME GYM-u i nadam se da cemo se opet videti...   i da cesh imati dosta saveta za mene !

Pozdravljam te puno i iskreno ti zelim taj PRO CARD ! ! !

Ceo forum veruje u tebe i znamo da ti to mozesh !
Nadamo se da cesh nas sve obradovati..

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #44 poslato: Maj 11, 2006, 10:08:53 posle podne »
Citat: Manimal
Izvrstan tekst Kekka!

Ne znam da li X-FITNESS magazin ima rubriku "PISMA CITAOCA", a ako ima Kekkin tekst bi definitivno trebao biti stampan u nekom narednom broju istog.


To bi bilo super, ali niko sem clanova foruma ne bi znao da je to stvarno tako... delovalo bi kao da je montirana pricha  i to onda ne bi imalo smisla..

Ovo se desilo spontano i zato je tako lepo ispalo...