Maj 09, 2024, 11:28:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.951 članova - Poslednji član: migInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko ishrane :)  (Pročitano 5966 puta)

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Pomoc oko ishrane :)
« Odgovor #15 poslato: April 10, 2009, 02:59:44 posle podne »
mislim da bi trebao da procitas  pravila o kombinaciji namirnica..

ne moze:
skrob + vlakno,skrob + skrob,skrob + masti....

a moze:
vlakno + protein,skrob + protein,protein + masti (misli se na omega 3,maslinovo...pretpostavlja se da neces jesti jaja przena na masti) ,vlakno + vlakno + protein...

protein + protein mislim da moze,ali je valjda mala iskoristivost tih proteina i mislim da je malo teze za varenje..nisam tacno sigurna za to..najbolje nek Pedja odgovori ako nadje malo vremena za nas ;D  ;)



Hvala good girl......svaki dan saznam nesto novo na ovom forumu....stvarno ste extra svi.

btw extra ti sig...i nazalost taakoo istinit :)

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Pomoc oko ishrane :)
« Odgovor #16 poslato: April 11, 2009, 02:04:35 pre podne »
Aloha narode imam jedno pitanje....da li je moguce da mi vec posle 7 dana od promene ishrane, suplementacije..treninga....da mi se metabolizam ubrzao ?? Imam osecaj da se toliko ubrzao da nije normalno , ljudi bre GLADAN SAM KAO VUK ..av av auuuuuuuuu :) ..... Jedem 5 dnevno, na svakih 2 sata MAX .. i jedem dosta vise nego sto sam ranije jeo i bre gladan sam non stop...evo sad je 02:03 samo razmisljam o dorucku ujutro :))

Van mreže tadiano

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: Pomoc oko ishrane :)
« Odgovor #17 poslato: April 13, 2009, 01:56:06 posle podne »
da tako i meni...ewo za uskrs samo uzeo 2 dana off..... jedem sta ima od doma...al uopce ne jedem kolace i glzuposti... zadnje je bilo sinoc oko 1kg janjetine ... bez kruva i ikakvih priloga!  ;D al jos sam sit!
utezi su prelagani pa dizem cijele sprave!