Maj 04, 2024, 10:22:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!  (Pročitano 9497 puta)

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #30 poslato: April 24, 2009, 09:30:49 pre podne »
preporuka
Sledeci put makar napravi nov acc i reci da je za tebe (ne kazem ni da nije ni da jeste).. posto ovako retko ko ce ti pomoci :S
goru ishranu ne znam dal sam video.. 2 obroka lol..
prestani da se druzis sa njim
ne znam sta znaci acc i sta si hteo ovim da kazes ustvari...

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #31 poslato: April 24, 2009, 09:48:43 pre podne »
Da li je za njega ili nije - to nikada nećete saznati i ne znam zašto ulazite i bespotrebne duele i trošite i vreme i reči.
Ako je dečko već na forumu i ako je čitao nešto oko ishrane valjda mu je jasno da ne valja - pa nije valjda toliko lud da otvori temu u kojoj će ga svi popljuvati. Šta time postiže?! Ako je hteo da se nasmeje i da "primi" ljude uspeo je! Prekinite da mu pomažete u ostvarenju cilja i gotovo.

A sad savet za tvog druga... Ako je najpametniji na svetu i ne želi da sluša pa pustiš da sam radi kako zna i ume. Na kraju će se rezultati videti ili ne pa će se uveriti i ko je bio upravu. Što volim te likove koji su posisali svu pamet ovog sveta, prosto ih pustiš da se dave u sopstvenim fekalijama.
« Poslednja izmena: April 24, 2009, 09:51:54 pre podne Maša »

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #32 poslato: April 24, 2009, 10:00:53 pre podne »
Da li je za njega ili nije - to nikada nećete saznati i ne znam zašto ulazite i bespotrebne duele i trošite i vreme i reči.
Ako je dečko već na forumu i ako je čitao nešto oko ishrane valjda mu je jasno da ne valja - pa nije valjda toliko lud da otvori temu u kojoj će ga svi popljuvati. Šta time postiže?!
dobro velis :) uostalom otvorio sam nedavno svoju temu sa fotkama, a taj rezultat koji se vidi ne bi postigao da sam "taj drug" i da imam takvu ishranu...

a sto se tice druga, poceo je primenjivati par mojh saveta mada cisto sumnjam u taj karakter i disciplinu, ali kao sto si napisala na kraju (ne)ce se rezultati videti pa pa ce i sam shvatiti.

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #33 poslato: April 24, 2009, 10:04:49 pre podne »
napravio sam malu gresku sa citatom,nemoj mi zameriti.

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #34 poslato: April 24, 2009, 10:11:08 pre podne »
Sve ok