Maj 23, 2024, 04:22:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: PREDSTOJEĆA NATJECANJA  (Pročitano 7621 puta)

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #15 poslato: Decembar 08, 2009, 11:51:45 posle podne »
Ako je negde najbolje da se organizuju takmicenja, onda je to Beograd i tu nema dileme. No kako god bilo, troskovi su ogromni za bilo koga da organizuje ko nije iz BG-a.
Lako je sa strane kada se posmatra, muke oko organizacije zna samo onaj ko ih je pravio vec. Tri Kupa i dva Drzavna  sam organizovao u Baru i Kragujevcu i svaki put nahebem i svaki put kazem sebi-nikad vise-i opet....

Ko je upucen dobro zna zasto Struga pravi Otvoreni Kup Srbije i ne da ga nikome... Toliko od mene.

Znam na sta mislis ali ovde nema veze Strugo vec Beograd. Neka neko iz BG pravi Otvoreni Kup i dobice ga odmah. Francuz zna sta radi i Beograd mu je uvek prioritet zbog mnogih stvari ali ako mora da puca velike pare, onda...
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #16 poslato: Decembar 09, 2009, 12:27:21 pre podne »
Ako je negde najbolje da se organizuju takmicenja, onda je to Beograd i tu nema dileme. No kako god bilo, troskovi su ogromni za bilo koga da organizuje ko nije iz BG-a.
Lako je sa strane kada se posmatra, muke oko organizacije zna samo onaj ko ih je pravio vec. Tri Kupa i dva Drzavna  sam organizovao u Baru i Kragujevcu i svaki put nahebem i svaki put kazem sebi-nikad vise-i opet....

Ko je upucen dobro zna zasto Struga pravi Otvoreni Kup Srbije i ne da ga nikome... Toliko od mene.

Znam na sta mislis ali ovde nema veze Strugo vec Beograd. Neka neko iz BG pravi Otvoreni Kup i dobice ga odmah. Francuz zna sta radi i Beograd mu je uvek prioritet zbog mnogih stvari ali ako mora da puca velike pare, onda...

Gorane nije mi jasno shta ti ovo znaci: "No kako god bilo, troskovi su ogromni za bilo koga da organizuje ko nije iz BG-a."

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #17 poslato: Decembar 09, 2009, 12:52:43 pre podne »
Verovatno sam bio malo nejesan. Hteo sam da kazem da je ogroman trosak za bilo koga ko nije iz BG-a da organizuje takmicenje tamo, misleci pre svega na Savez.
Najlogicnije i najbolje bi bilo kada bi neki klub ili pojedinac iz BG-a, neko ko vec poznaje teren i moze da obezbedi povoljno uslove za oganizaciju takmicenja.

Pa ipak je Beograd veliki grad i cudi me da bas niko ne moze ili nije zainteresovan za tako nesto. Ili je to u BG-u sve preskupo, ne znam.
Vidim, i u HR se veoma malo ili nimalo ne organizuju takmicenja u Zagrebu vec u ostalim manjim mestima, verovatno iz istih razloga.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #18 poslato: Decembar 09, 2009, 06:54:14 pre podne »
Ko je upucen dobro zna zasto Struga pravi Otvoreni Kup Srbije i ne da ga nikome... Toliko od mene.

a to je.....????

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #19 poslato: Decembar 09, 2009, 06:57:12 pre podne »
Citat
svaki put nahebem i svaki put kazem sebi-nikad vise-i opet...

jel ovo gorane neki kolektivni sindorm ili sta?
mislim,kako je moguce da stalno neko ko orgnizira i KUKA....
jebote,pa stvar je vrlo jednsotavna ovde..NIKO NIJE BUDALA DA RADI IU MINUS...mozda jednom i to je to....
to bi isto bilo kao da pricas..prodao sam turu proteina ispod nabavne,i znam da sam pukao ali ja opet..

jbt..stvarno nema smisla...i tako je stalno i ko god organizira..
e sada ces ti reci..pa sto ti ne orgniziras..a ja cu ti odgovrti..pa necu jer znam da ne mogu zaraditi u backoj palanci..veoma prosto....
a stvar nije samo gledaoca koliko ce biti...vec treba imati veze u opstini,savezu,sponozira....E TU JE LOVA.. ;) ;) ;)

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #20 poslato: Decembar 09, 2009, 01:33:46 posle podne »
Citat
svaki put nahebem i svaki put kazem sebi-nikad vise-i opet...

jel ovo gorane neki kolektivni sindorm ili sta?
mislim,kako je moguce da stalno neko ko orgnizira i KUKA....
jebote,pa stvar je vrlo jednsotavna ovde..NIKO NIJE BUDALA DA RADI IU MINUS...mozda jednom i to je to....
to bi isto bilo kao da pricas..prodao sam turu proteina ispod nabavne,i znam da sam pukao ali ja opet..

jbt..stvarno nema smisla...i tako je stalno i ko god organizira..
e sada ces ti reci..pa sto ti ne orgniziras..a ja cu ti odgovrti..pa necu jer znam da ne mogu zaraditi u backoj palanci..veoma prosto....
a stvar nije samo gledaoca koliko ce biti...vec treba imati veze u opstini,savezu,sponozira....E TU JE LOVA.. ;) ;) ;)

Ne,ne... nisam mislio ovog puta na minus na racunu. Poslednje takmicenje sa odradio dobro sto se toga tice. Iskoristio sam svoj trenutno dobar status i od Opstine dobio potpunu podrsku kao i od sponzora, sto se dalo i videti. O marketingu i publici necu ni da govorim, svakom bih pozeleo da mu se ponovi Kragujevac.
Ono na sta sam na glas KUKAO je posao oko organizacije. Koliko god se trudio i podelio zaduzenja, svi te izrade na kraju i sve sam morao sam da odradjujem do najmanje sitnice. A tada sam se i sam spremao za binu.... Ono nerviranje nijedne pare ne mogu da nadomeste,sve mi je preselo...

Hocu da kazem da je velika muka organizovati bilo koje takmicenje, veliki je to posao, nisu smo pare....
 
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PREDSTOJEĆA NATJECANJA
« Odgovor #21 poslato: Decembar 10, 2009, 09:32:35 pre podne »
Citat
Ne,ne... nisam mislio ovog puta na minus na racunu. Poslednje takmicenje sa odradio dobro sto se toga tice. Iskoristio sam svoj trenutno dobar status i od Opstine dobio potpunu podrsku kao i od sponzora, sto se dalo i videti. O marketingu i publici necu ni da govorim, svakom bih pozeleo da mu se ponovi Kragujevac.
Ono na sta sam na glas KUKAO je posao oko organizacije. Koliko god se trudio i podelio zaduzenja, svi te izrade na kraju i sve sam morao sam da odradjujem do najmanje sitnice.

SVAKA CAST NA ISKRENOSTI...

ja sam mislio jer svi ORGANIZATORI KUKAJU kako su u minusu ....DA BOG SACUVA..svi prodaju i zadnju stvar iz kuce samo da se takmicenje odrzi....jaoooooooo...sta ce ljudi...vole ovaj sport i nije bitno..hahhahahahahahah  ;D ;D ;D ;D ........A POGOTOVO ZA OVA KOD NAS U DRZAVU  ;D ;D ;D ;D ;D



stojke  ;) ;) ;) ;) ;)....zna se...HDZ  ;) ;) ;) ;) ;)

a i dalje mi nisi odgovrio u vezi strugarevca....tj..jel ti to nesto znas sto svi ostali neznaju  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2009, 06:37:21 pre podne Pedja_Petrovic »