Maj 12, 2024, 09:04:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Amino kiseline  (Pročitano 22645 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Amino kiseline
« Odgovor #90 poslato: Novembar 22, 2007, 10:50:25 posle podne »
5300 od biotecha su mi dale dobre rezultate(zategnut izgled)


Zanimljivo...nisam znao da AK imaju takvo dejstvo...

E, dje ti zivis coce!
Ali dobro, sada bar znas jos jedan BB secret! :lol: :lol: :lol:

Sjutra kupujem i pocinjem sa zatezanjem :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Amino kiseline
« Odgovor #91 poslato: Novembar 22, 2007, 10:51:35 posle podne »
5300 od biotecha su mi dale dobre rezultate(zategnut izgled)


Zanimljivo...nisam znao da AK imaju takvo dejstvo...

E, dje ti zivis coce!
Ali dobro, sada bar znas jos jedan BB secret! :lol: :lol: :lol:

Sjutra kupujem i pocinjem sa zatezanjem :lol:

Good luck bro! :lol:

Van mreže topdawg

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Amino kiseline
« Odgovor #92 poslato: Novembar 23, 2007, 05:50:30 posle podne »
meni je vizualno tako delovalo!!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Amino kiseline
« Odgovor #93 poslato: Decembar 14, 2007, 11:06:43 pre podne »
biste li mi preporucilili da skupa pijem amino 2500 ili bcaa (imam isto kutiju) jer ove amino kiseline imaju bcaa, L-valine,L-leucine , L-isoleucine dok  bcaa  ima isto to, do sad sam uzimo 3xdnevno amino a poslije treninga 3tablete bcaa  ima li neko bolje rijesenje?? ;think;

jel treba nesto u gramima oslat da bude jasnije???

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Amino kiseline
« Odgovor #94 poslato: Decembar 14, 2007, 02:02:33 posle podne »
Malo je BCAA u tim aminokiselinama da bi zastitio misice...Bar 10-15g BCAA pre treninga,a te aminokiseline uzmi 10-15 ili 20 kom(zavisi koliko g ima po tab) posle treninga...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Spartak

  • Gost
Odg: Amino kiseline
« Odgovor #95 poslato: Decembar 14, 2007, 03:31:52 posle podne »
Malo je BCAA u tim aminokiselinama da bi zastitio misice...Bar 10-15g BCAA pre treninga,a te aminokiseline uzmi 10-15 ili 20 kom(zavisi koliko g ima po tab) posle treninga...
i naravno neizostavna dextroza,maltodextrin ili najbolje bi bilo vitargo.Ja bi znaci prvo konzumirao proste shecere ili polimere glukoze pa nakon toga bi sunuo aminokiseline

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Amino kiseline
« Odgovor #96 poslato: Decembar 14, 2007, 03:45:08 posle podne »
evo sastava a koliko biste mi preporucili tableta da unosim svaki dan s obzirom na ovaj sastav jeli vazna kilaza 103kg???
znam da je sale govorio 15-20  bi li bilo dobro da ih raspodjelim tokom dana ili sve odjednom??



Spartak

  • Gost
Odg: Amino kiseline
« Odgovor #97 poslato: Decembar 14, 2007, 03:51:14 posle podne »
minimum 15 i to samo posle treninga.Ako radis kardio ubaci jos po 10kom prije i posle

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Amino kiseline
« Odgovor #98 poslato: Decembar 14, 2007, 06:51:07 posle podne »
amino2500 ti je neisplativ proizvod. mnogo jefitinije te izadje neki poshteni whey da pazaris
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Amino kiseline
« Odgovor #99 poslato: Decembar 14, 2007, 06:54:04 posle podne »
kad se dobije 30% ispod cijene onda je dobar koristio sam isti samo drink i bio je odlican i radio je... ;bravi;

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Amino kiseline
« Odgovor #100 poslato: April 04, 2009, 04:45:51 posle podne »
Procitao sam negde na forumu da se AK ne uzimaju pre spavanja. Zanima me zasto? Vise ono da znam pa ako se bude imalo nekad viska love da se uzme...  :)

Zato sto se jako brzo apsorbuju...Pred spavanje je potreban protein sa sporijom apsorpcijom-casein npr.

a na kutiji od ovih super amino 4800 pise izmedju obroka, posle treninga ili pre spavanja.......

imam 100 kg..znaci morao bih 20 tableta da pijem.......pio sam dosad (mesec dana ) 12 tableta dnevno, 3 x dnevno....izmedju dorucka i rucka...izmedju ruckai vecere  i posle treninga ( zavrsim trening oko 23 h ..tako da mi dodje i pre spavanja :) ....

ne znam da li je lose tako sto sam radio..da li da menjam .......i kako bih onda dozirao ako bih pio 20 komada prema telesnoj kilazi ? 3 x dnevno ili ....


i jos jedno pitanje......znaci molim da mi neko odgovori na sve ovo bitno je jako.....

kazete da pijem amino pre i posle treninga......a ja sad pijem oko 20g whey proteina 30 min  pre treninga, na pocetku treninga i 30 min od pocetka ....tako da kao sto sam citao budem 'pokriven ' citav trening (zaboravih od cega :) ......

da li se mogu amino i whey piti ovako u toku treninga ZAJEDNO  ...i da li uopste imam potrebe...... Pedja daj i meni malo pomozi please, ni na jedno potanje da mi odgovoris :)
« Poslednja izmena: April 04, 2009, 04:50:02 posle podne Ognjeni »

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: Amino kiseline
« Odgovor #101 poslato: April 04, 2009, 07:03:58 posle podne »
to sto pijes whey u toku treninga nije dobra opcija...whey (koncentrat / izolat ) se vare tako da opterecuju stomak u toku treninga sto ti ne treba nikako...