Maj 21, 2024, 04:00:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.145 poruka u 18.753 tema - 20.950 članova - Poslednji član: GlenntikSpulk
X3MShop banner

Autor Tema: Problemi sa gojenjem  (Pročitano 1997 puta)

Van mreže compaq

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Problemi sa gojenjem
« poslato: Jun 14, 2009, 01:26:05 pre podne »
Nov sam na ovom forumu, imam problem sa regulacijom masti, i voleo bih kad bi neko mogao da mi da neke preporuke. Inache ranije sam bio aktivan sportista i malo sam se opustio u poslednje vreme i ugojio. PoslednJA 2 meseca, od kad ponovo idem u teretanu sam dosta napredovao i zatego se....Ali pre nekih nedelju dana sam uzeo preparat nano VAPOR i SERIOUS MASS, I POCHELI SU DA MI SE MISHICI OPUSHTAJU???? INACHE SAM VISOK 194 I IMAM 98 KG....ALI IMAM PROBLEM SA GRUDIMA, POCHELE SU DA SE OPUSHTAJU, A TELO DA MI SE NADUVAVA...

dA LI NEKO MOZE DA MI DA NEKO RESHENJE I NEKU PREPORUKU SHTO SE TICHE ISHRANE I NEKOG PREPARATA, I TO KOLIKO DA TRENIRAM NEDELJNO?????
KORISTIO SAM RANIJE UNIVERZALOV KREATIN, I NEKE GEJNERE.....I JEDINO SHTO SAM DOBIO JE TEZINA, AU MISHICE NE ODLAZI NISHTA.....
NAJBOLJE NAPREDUJEM KADA NE KORISTIM NISHTA....DA LI NEKO ZNA NEKI PREPARAT KOJI BI MI POMOGAO, ZA CHISTU MISHICNU MASU????
HVALA UNAPRED

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Problemi sa gojenjem
« Odgovor #1 poslato: Jun 14, 2009, 01:42:29 pre podne »
Sledeci put pogledas prvo sastav preparata! ;)
 Preparati koje si ti uzimao imaju veliki procenat ugljenih hidrata zato si dobio na ne kvalitetnoj masi jer si unosio ugljenih hidrata i vise nego sto ti je potrebno. Tebi su potrebni preparati sa velikim procentom proteina(whey) a manje ugljenih hidrata.
Najjaci preparat treba da ti bude pravilno balansirana i proracunata ishrana i naravno redovno i pravilno vezbanje. Evo ovde mozes da nadjes dosta o ishrani i jednoj lepoj i korisnoj dijeti, i nemoj da te mrzi da malo prelistas forum veruj mi ja sam dosta listao kad sam za sebe trazio neke stvari i ne mogu da ti opisem koliko sam lepih i pametnih stvari na taj nacin naucio! Pozdrav i svako dobro!

Evo linka:
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12074.0.html

Van mreže compaq

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Problemi sa gojenjem
« Odgovor #2 poslato: Jun 14, 2009, 02:07:17 pre podne »
HVALA PUNO NA BRZOM ODGOVORU, ZNAM, PROVEO SAM DANE NA RAZNIM FORUMIMA I MNOGO IMA RAZLICHITIH MISHLJENJA (INACHE TAMO SAM I NASHAO PREPORUKE ZA NANO VAPER) . sHTO SE TICHE ISHRANE IZBACIO SAM MASNOCU I TESTO I UMESTO TOGA JEDEM PIRINACH, PILETINU, TUNJEVINU.... ALI NE ZNAM SHTA DA RADIM SHTO SE TICHE MLEKA, JER SAM NA DOSTA MESTA NALETEO NA "EFEKAT MLEKA" KADA KORISTISH PREPARATE, PA NE ZNAM KAKAV JE TAJ EFEKAT I DA LI DA KONZUMIRAM MLEKO, TACNIJE JOGURT SA 0%MM?
tREBAO BI MI NEKI WHEY, ALI NE ZNAM KOJI JE PROIZVODJACH AJBOLJI I SHTA JOSH DA SADRZI SEM PROTEINA (MOZDA NEKE AMINO, ALI NE ZNAM TACHNO KOJE).

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Problemi sa gojenjem
« Odgovor #3 poslato: Jun 15, 2009, 09:18:17 pre podne »
mleko kada vec"moras"onda pokusaj da ga ogranicis na 2-3 dcl dnevno i nemoj da ga mesas sa prepartima.
znam da je lepo ga piti sa nekim proteinom ali je od toganema nista.
na zalost,mislim da nisi proveo dane NA PRAVIM FORIMUMA jer ocigledno da neznas ni pocetne korake tj da si proveo bar 2 dana na ovome forumu onmda bi nasao odogvr an sve i jedno  pitanje koje si postavio..tj i u vezi mleka,mesnih prozvioda,sira.testa,rize, itd itd itd itd itd..

Van mreže Trogdor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: Problemi sa gojenjem
« Odgovor #4 poslato: Jun 15, 2009, 03:33:17 posle podne »
Bas me zanima ko ti je preporucio gejner kao sto je serious mass na tvoju tezinu !?!?!?

Van mreže compaq

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Problemi sa gojenjem
« Odgovor #5 poslato: Jun 17, 2009, 12:46:17 pre podne »
Prodaavac u radnji....:)
ali sam ga bacio,jbg. tako je kad se zaletish pre nego shto se informishesh
 :'(