Jun 07, 2024, 03:21:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.166 poruka u 18.755 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: VOCE, dA ILI NE????  (Pročitano 5714 puta)

Van mreže compaq

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
VOCE, dA ILI NE????
« poslato: Jun 20, 2009, 08:55:29 posle podne »
u PRETHODNOJ TEMI JE NAPISANO KAKO VOCE GOJI, a u jednoj temi, je VLADAr preporucio voce ukoliko neko zeli da skine stomak.......   Pa sam u dilemi da li da jedem voce ili ne jer sam trenutno na dijeti koju je Pedja preporicio, i skinuo sam 5 kg, pa ne bih da pokvarim vocem, a potrebno mi je da unosim dnevno odredjenu kolicinu voca...... Naravno znam da sve zavisi i id organizma, ali shta bi ste vi preporucili?????

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: VOCE, dA ILI NE????
« Odgovor #1 poslato: Jun 20, 2009, 09:22:22 posle podne »
Ako si na dijet ubaci voce ako ti se jede ali gledaj da zadovoljavas svoj dnevni unos kalorija.
Npr ja cu veceras da pojedem 150 g. jagoda ali sam izbacio nest drugo iz dnebne ishrane.Jele mi se jagode

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: VOCE, dA ILI NE????
« Odgovor #2 poslato: Jun 20, 2009, 09:22:54 posle podne »
Ako mislis na ketogenu dijetu onda tu vocu nema mesta...

Ako mislis na varijacije ugljenim hidratima onda mozes ubacujes danima kada jedes UH uz npr dorucak vocku(naravno racunaj i to u ukupan unos UH tako da treba biti pazljiv).Fruktoza iz voca moze da posluzi jedino da bi se nadoknadili ugljeni hidrati iz jetre(zato dorucak) u suprotnom ce sigurno otici u salo.

Neke vocke su poprilicno dobre kao sto su grejp/jabuka/bobicasto voce...negde sam procitao da grejp cak povecava insulinsku osetljivost :) a ako se ne varam ove vocke sadrze i rastvorljiva dijetetska vlakna...sve u svemu nisu los izbor ako volis da jedes voce,ja medjutim ih ne smatram validnim izvorom UH vec vise kao zamenu za slatkise ako vec ne mozes da izdrzis...al to je neko moje misljenje.


Van mreže compaq

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: VOCE, dA ILI NE????
« Odgovor #3 poslato: Jun 20, 2009, 09:39:01 posle podne »
Na dijeti sam "za trbushnjake", nije da sam gladan, od hrane jedem samo, piletinu, ribu(morske plodove), ellu,jaja, izbacio sam krompir, kad sam na ugljenim hidratima uzimam gejner, i pahuljice.
Inache slatkishe ne volim, chak ni sladoled, a bez voca ne mogu, mislim mogu, naravno za vishi cilj, poenta su mi trbushnjaci......
Moze li neko da postavi link, koja je kolicina UH i cal u kom vocu......

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: VOCE, dA ILI NE????
« Odgovor #4 poslato: Jun 20, 2009, 09:45:40 posle podne »
drzi se ti povrca dok si na dijeti...

Van mreže compaq

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: VOCE, dA ILI NE????
« Odgovor #5 poslato: Jun 20, 2009, 10:50:20 posle podne »
Znachi samo jedan grejp, ili jabuku ujutru, ili pre rucka, i to je max.....

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: VOCE, dA ILI NE????
« Odgovor #6 poslato: Jun 20, 2009, 11:09:29 posle podne »
u PRETHODNOJ TEMI JE NAPISANO KAKO VOCE GOJI, a u jednoj temi, je VLADAr preporucio voce ukoliko neko zeli da skine stomak

Daj link da vidim gdje sam to napisao.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: VOCE, dA ILI NE????
« Odgovor #7 poslato: Jun 20, 2009, 11:10:57 posle podne »
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12074.0.html
pedjoni ga je ovde nacrtao da ne moz jasnije biti ako zelis trbusnjake a ako zelis voce onda na pijacu ima da se kupi ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D sala mala naravno ali procitaj ovu temu
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže compaq

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: VOCE, dA ILI NE????
« Odgovor #8 poslato: Jun 21, 2009, 12:15:56 pre podne »
Greshka, izvini, Nema linka, ali evo deo teksta:

"Takodje izuzetno je bitno da unosis puno vlakana - a to su svjeze salate - tipa kupus, zelena salata, sargarepa, krastavac, i kasnije sta bude od sezonskog povrca, ovo je uz visok unos kvalitetnih proteina vjerovatno najvazniji cimbenik ukoliko zelis da "skines stomak"."

Ili ne znam da citam, ili sam pocheo da haluciniram!!!!!! Zajebo sam se,izvini VLADAR..... ???.

Van mreže compaq

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: VOCE, dA ILI NE????
« Odgovor #9 poslato: Jun 21, 2009, 12:21:05 pre podne »
kakva pijaca, ako ljudi kazu da ne, onda ne...... :-\
Jbg. treniram ko lud 2 godine, i nishta, mislim na def, a od kad sam ovde video neke savete i primenio ih za dve nedelje veci napredak nego prethodne pola godine.....
Hvala svima

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: VOCE, dA ILI NE????
« Odgovor #10 poslato: Jun 21, 2009, 12:36:02 pre podne »
"Takodje izuzetno je bitno da unosis puno vlakana - a to su svjeze salate - tipa kupus, zelena salata, sargarepa, krastavac, i kasnije sta bude od sezonskog povrca, ovo je uz visok unos kvalitetnih proteina vjerovatno najvazniji cimbenik ukoliko zelis da "skines stomak"."

Ili ne znam da citam, ili sam pocheo da haluciniram!!!!!! Zajebo sam se,izvini VLADAR..... ???.

Povrce VELIKO DA - sto zelenije to bolje! ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže compaq

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: VOCE, dA ILI NE????
« Odgovor #11 poslato: Jun 21, 2009, 12:42:10 pre podne »
"Takodje izuzetno je bitno da unosis puno vlakana - a to su svjeze salate - tipa kupus, zelena salata, sargarepa, krastavac, i kasnije sta bude od sezonskog povrca, ovo je uz visok unos kvalitetnih proteina vjerovatno najvazniji cimbenik ukoliko zelis da "skines stomak"."

Ili ne znam da citam, ili sam pocheo da haluciniram!!!!!! Zajebo sam se,izvini VLADAR..... ???.

Povrce VELIKO DA - sto zelenije to bolje! ;-)

Ok hvala VLADAR.....:)

Van mreže sasa88

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: VOCE, dA ILI NE????
« Odgovor #12 poslato: Jun 21, 2009, 11:49:06 pre podne »
par jabuka nije problem ako nije keto