Maj 14, 2024, 11:01:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Prvi Ciklus  (Pročitano 15097 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #30 poslato: Jul 04, 2009, 01:53:30 posle podne »
i ja bih samo da pitam filipa da li cepa 800gr UH sad na kuri kao sto je pricao da ce da radi? nije nikakva provokacija, pitam onako :)

trudim se al slabo ide :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže grckibog

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #31 poslato: Jul 04, 2009, 01:54:16 posle podne »

Cekaj ako ne koristis steroide zasto nekog savetujes sta da uzima >:( >:(
[/quote]

Pa po tvome ispada da recimo ako ja nemam vozacku dozvolu za auto da to onda znaci i da se ne razumem u automobile,da onda ne bi znao nekome da predlozim  sta je bolje da kupi,mercedesa ili juga!?

Drugo,ja ne dajem savet,vec sam mu rekao da je NAPOSIM FALS!!!! A naveo sam za propionat+tren+winstrol,i odmah u istoj recenici sam mu napisao da pita Pedju,tj,on ce mu dati najbolji savet,kao i da dobro prouci forum,jer vec ima nekoliko istih ili slicnih tema kao sto je ova,pa ce i naci odgovore.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #32 poslato: Jul 04, 2009, 01:55:27 posle podne »
Citat
Pa po tvome ispada da recimo ako ja nemam vozacku dozvolu za auto da to onda znaci i da se ne razumem u automobile,da onda ne bi znao nekome da predlozim  sta je bolje da kupi,mercedesa ili juga!?
jugo floridu sa gepekom punim banana
real deal
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #33 poslato: Jul 04, 2009, 01:56:30 posle podne »
TeH FiLiP  = BOGOHULNIK

BOGOHULJENJE TREBA KAZNITI LOMACHOM !!!! (ili ti lomachiranjem, sto bi se reklo)

drobice mi kichmu drobilicom za kichmu :D!
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže grckibog

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #34 poslato: Jul 04, 2009, 01:57:05 posle podne »
soryy Filipe,nisam kucao velika slova iz razloga da bi to znacilo kao da se derem,vec sam morao tako da bi se razlikovalo,tj,da bi se videla koja je moja a koja je tvoj poruka,jer iskreno,slabo se snalazim sa ovim ovde kad idem na citat,pa da bi odgovorio recimo samo na tvoju poruku.

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #35 poslato: Jul 16, 2009, 12:38:23 posle podne »
Da li neko moze da mi pomogne ili da mi da link da procitam, posto nisam nista procitao po tom pitanju, a ni ne znam da li ima nekih odredjeni pravila sto se tice uzimanja AAS-a...

jbg, ajd probacu ovako da formulisem: Da li ima neko odredjeno pravilo kada tj. u koje doba dana bi trebalo da se ubode ? Da li ide ujutru, pre ili posle treninga ili ? To je ono sto me zanima ?

Hvala....

Van mreže Danny

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #36 poslato: Februar 06, 2010, 03:27:19 pre podne »
ja bih samo jedno pitanje postavio, da ne otvaram novu temu, pisaču ovdje.

22 godine, 3 godine treninga, prva kura.
još sam u fazi razmišljanja i skupljanja informacija i nisam se još odlučio dali ču (još) da krenem s aas, ali kao što sam reko, skupljanje informacija...
znači ako se budem bockao hoču da bude sa što manje rizika i što kvalitetnija masa, znači nek bude 5kg i bez nekih problema, nego 15kg i zdravlje u ku***. znam da čete sad neki reči, da ako hoču samo 5kg, da je bolje da guram natural i da budem strpljiv... al nije sad u tome fora.

znači šta bi bilo najbolje najbolje za mene?
ja sam razmišljao o test propi (ili suspenzija-znam da treba svaki dan a i čujem da mnogo boli...) 500mg i boldenon 400mg, 10 nedelja, zadnje 4 nedelje još proviron a kao na kraju tribulus i zadnje 3 nedelje tribulusa još po 10mg nolvadexa svaki drugi dan i to bi bilo to...

imali možda iko bolji savjet?
i još jedno pitanje: hgh u ovaj cycle? da/ne?
nemam još nikakvog iskustva s aas, zato bi mi vaše mišljenje dobro došlo.
i da, ishrana bi bila sređena 110% i naravno suplementacija... o tome imam ogromno znanja, suplementacija i ishrana nisu problem.

hvala!

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #37 poslato: Februar 06, 2010, 03:56:55 posle podne »
znam da čete sad neki reči, da ako hoču samo 5kg, da je bolje da guram natural i da budem strpljiv... al nije sad u tome fora.

i da, ishrana bi bila sređena 110% i naravno suplementacija... o tome imam ogromno znanja, suplementacija i ishrana nisu problem.

hvala!

sta fora je uzimati aas i to je to ....


a ako ti je ishrana odlicna kao sto kazes i suplementacija. cepaj jos ti sa ovim a ima vremena za aas

            pa ces skapirati foru

Van mreže Danny

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #38 poslato: Februar 06, 2010, 07:09:59 posle podne »
fora je u tome da želim više mase nego što je mogu postiči natural, da bi bila fora samo da se cepam sa aas, onda bi pričo o jačim stvarima.
da i još guram natural sa odličnom ishranom i suplementacijom, ali hoču još malo više.

Spartak

  • Gost
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #39 poslato: Februar 06, 2010, 07:42:03 posle podne »
natural se moze napredovati dosta, greota je odma zakinut natural potencijal..to niko ne shvata.mjenjaj malo trening sistem,ishranu....
« Poslednja izmena: Februar 06, 2010, 07:44:30 posle podne Spartak »

Van mreže Danny

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #40 poslato: Februar 06, 2010, 07:54:23 posle podne »
ja to znam, nisam reko da sam došo do svog maximuma i da je sve stalo, al da bi to malo pojačo kvalitetom masom...
a i nisam reko da ču odma na aas, al ako bih se odlučio, šta bi bilo najbolje uzet, al do tad još idem ovako - odlična ishrana i mnogo supplemenata

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #41 poslato: Februar 06, 2010, 09:00:38 posle podne »
kao dezavu - jedna davno zaklucana tema..dostigao sam max..a da
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD