Maj 04, 2024, 03:41:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: ANDRIOL (testosteron undekanoat)  (Pročitano 35284 puta)

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #15 poslato: Jul 10, 2009, 11:01:07 pre podne »
ok a kolikpo bi recimo bila optimalno trajanje kure da se nesto napravi a ovim steroidom?i po logici stvaeri onda bi se u kolicinama od 400mg dnevno uz njega bilo pozeljno preventive radi uzimati npr proviron jer bi bilo dosta 25mg dnevno posto pricamo o andriolu???dali bi uz ove kolicine u mg koje sam naveo nakon kure trebalo odraditi neki lagani pct sa nolvadeksom i koliko bi trajao pct ili je dovoljan tribulus s obzirom n izbor preparata i njegove karakreristike?

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #16 poslato: Jul 10, 2009, 11:10:40 pre podne »
amaaaaan koja crna kura sa Andriolom
ovo je bilo samo hipoteticki
da bi se napravilo optimalno anabolicko okruzenje potrebno je bar dva steroida u krvi ,od toga jedan androgen (testosteron) i jos jedan visoko anabolan
od samog andriola neces napraviti nista ,da on jester i andrgen i anabolan jer je testosterona ali problem je sto je neisplativ
za te pare bolje uzeti testosteron enantat i jos neki anabolik

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #17 poslato: Jul 10, 2009, 11:17:17 pre podne »
kuzim sto govoris ,samo sam htio da ovo bude konstruktivna rasprava pa ako se netko udluči probati i eksperimentirati i odluči se za ovako nešto zbog svojih razloga koje ima,ili je bojazljiv ili ima nekih zdrastvenih problema i slično pa da ima ovdje sve na jednom mjestu da se procita...ok kazes da je neisplativ znam da je dosta skup ali ima ljudi kojima nije cilj nabiti 10 kila mase npr nego dobiti koju kilu i ako več žele probati steroide iz znatizelje ili ne znam cega...sad ce svi reci e onda je i bolje da ni ne probavaju kemiju al ok hahahaha

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #18 poslato: Jul 10, 2009, 01:50:37 posle podne »
A zasto bas andriol?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #19 poslato: Jul 10, 2009, 01:59:46 posle podne »
Nekih 8 caps dnevno,znaci 320mg,podeljeno u 3-4 dnevne doze...

Mada,kao sto momci vec rekose-neisplativo je
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #20 poslato: Jul 10, 2009, 05:57:34 posle podne »
A zasto bas andriol?

Napisao sam zasto andriol u postu prije ;) :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #21 poslato: Jul 10, 2009, 07:53:13 posle podne »
pa neznam sto bi ti experimentisao sa andriolom kada su to drugi radili pre tebe i doneli zakljucak WHY BOTHER??
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #22 poslato: Jul 10, 2009, 08:25:20 posle podne »
A zasto bas andriol?

Napisao sam zasto andriol u postu prije ;) :)
Ma mislim zasto bi experimentisao bas sa andriolom? Sto kaze TeH FiLiP WHY BOTHER?

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #23 poslato: Jul 10, 2009, 08:56:00 posle podne »
pa zato što kada o njemu čitam na papiru je sve tako divno i krasno ali naravno da ču poslušati vas iskusne:)
Inače več dugo više od godinu dana prikupljam informacije sa svih strana u vezzi kure,imao sam ih jedno več 5 u glavi posloženih pa opet pročitam nešto novo i naučim tako da ako cu eksprerimentirat mislis da ce to biti kombinacija za prvu kuru ili solo galenika ili galenika+boldenon,ne znam moram se još dogovorit sa samin sobom hahahaha,oralne sam prije htio al mislim da ništa od toga a znamo svi zasto i zbog cega:)nevezano za temu imam frenda koji iza sebe ima vedno dobrih 7 ili 8 kura i kaze on meni ma pusti ti zastite,pusti ti pct to su gluposti ahahha pitam ja njega pa ddobro radis li barem pauzu koliko ti je trajala kura o on meni na to ma kakvi kako mi dodje,covjek je zdrav,kosa na glavi itd.....jbg svako je individua za sebe samo mislim da mu takav pristup dugorocno gledajuci i nije bas jako pametan ali svako je svog tijela gospodar:)))
« Poslednja izmena: Jul 10, 2009, 08:59:16 posle podne hrc »

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #24 poslato: Jul 10, 2009, 09:16:33 posle podne »
koji bi bio idealan po vama steroid za masu za dodati uz testosteron?

Van mreže grckibog

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #25 poslato: Jul 10, 2009, 09:17:40 posle podne »
pa zato što kada o njemu čitam na papiru je sve tako divno i krasno ali naravno da ču poslušati vas iskusne:)
Inače več dugo više od godinu dana prikupljam informacije sa svih strana u vezzi kure,imao sam ih jedno več 5 u glavi posloženih pa opet pročitam nešto novo i naučim tako da ako cu eksprerimentirat mislis da ce to biti kombinacija za prvu kuru ili solo galenika ili galenika+boldenon,ne znam moram se još dogovorit sa samin sobom hahahaha,oralne sam prije htio al mislim da ništa od toga a znamo svi zasto i zbog cega:)nevezano za temu imam frenda koji iza sebe ima vedno dobrih 7 ili 8 kura i kaze on meni ma pusti ti zastite,pusti ti pct to su gluposti ahahha pitam ja njega pa ddobro radis li barem pauzu koliko ti je trajala kura o on meni na to ma kakvi kako mi dodje,covjek je zdrav,kosa na glavi itd.....jbg svako je individua za sebe samo mislim da mu takav pristup dugorocno gledajuci i nije bas jako pametan ali svako je svog tijela gospodar:)))

Pitaj kralja,on ce ti najiskrenije reci o njemu kako radi i kako ga treba uzimati.
Mada,kao sto su ti mnogi vec rekli ovde,bolje ti je i mnogo isplativljije da uzmes bilo sta drugo nego njega.

Van mreže grckibog

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #26 poslato: Jul 10, 2009, 09:20:54 posle podne »
koji bi bio idealan po vama steroid za masu za dodati uz testosteron?

Svako ima neke svoje omiljene steroide.
Jedan ce ti reci da je uz testosteron najbolji Dianabol. Drugi ce ti reci da ubacis Primobolan.Boldenon,itd,itd.
Na ovom forumu imas bukvalno sve,ali sve.
Moj najiskreniji savet ti je da sve to pazljivo procitas i verujem da ces sigurno i dobiti odgovor na tvoje pitanje.
Samo polako,budi strpljiv i na tanane sve procitaj.

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #27 poslato: Jul 10, 2009, 09:21:59 posle podne »
da skuzio sam to,jer jedno je teroija a praksa koje ja nemam nesto sasvim deseto...neću ga uzeti, ako bidem a budem napravit ču posao kako spada i to je to...ma sve zivo i mrtvo sam procesljao i ovaj forum i jos jedno dva i trebalo mi dobrih godinu dana da sve pohvatam i ulovim tu hrpu informacija i donesem nekakav objektivan zakljucak,spreman sam za kuru nakon dugog i pomnog proucavanja materije hhahahaha jos samo taj detalj sto ubaciti uz test se dvoumim izmedu par steroida ali i tu dvojbu cu ubrzo rijesiti...:))))
« Poslednja izmena: Jul 10, 2009, 09:25:43 posle podne hrc »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #28 poslato: Jul 10, 2009, 10:41:51 posle podne »
uz testosteron za masu najbolje ide hrpa proteina i UH :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ANDRIOL (testosteron undekanoat)
« Odgovor #29 poslato: Jul 11, 2009, 02:34:12 pre podne »
ne valja bas mnogo teoretisat bez imalo praktichnog dijela ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije