General Bodybuilding Discussion > Steroidi

Višak slobodnog testosterona na nalazu,što sa tim?

<< < (3/3)

Pirat:
u brate , hardcore nema sta  ;D

e ovako , znaci posto vidim da finansijski imas za supse, izbaci gainer , uzmi umesto toga obican whey neki koncentrat izolat meshavinu ... dalje , aminokiseline tecne tokom treninga ako mozes extra stvar, whey posle treninga ako tu mozes bcaa ili glutamin u pwm extra, cazein pred spavanje ... znaci ovde imas 5 supsa , da ispostujes tri od 5 bilo bi dobro... uh kao sto su ti rekli MORAS POVECATI NEMA BOGA i da imas neki chaeting nije lose recimo pizzu zbog kalorjckog unosa , ali pazljivo za time kontrolishi bf ... nkea on i skoci malo jbg ne mozes ti sa tako malom kilazom da dobijas bez bf pa i da si na hemiji !!!!  i vezbaj iz zadovoljstva , nemoj juriti rezultat!!!! rezultat ce doci sam ako sve radis kako treba ....znaci dobar ti je proteinski unos znaci uh obrati paznju , ma pazi svako ali svako moze da dodje na prirodan nacin do tezine visina - 100 znaci ti do 80 kila da to izgleda pristojno stvarno mozes

alen1:
Hvala dečki na pomoći ,  to za još kvalitetniju prehranu i nije neki  velik problem za primjeniti , veći unos ugljikohidrata ali šta sa onim nalazom , može li mi itko to objasniti, dali u tome može biti uzrok teškog nabacivanja mase i kako da to riješim ?

Pirat:
to ti je uzrok , uh , malo kalorija unosis samo to ....  i nemoj vishe se zajebavati sa hemijom kad ni u to nisi toliko upucen , ne ide to tako... znam mnogo sad u teretanama rade solo metan , grickaju metancice ko bonbone  ,a kad se skinu kita...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju