Maj 22, 2024, 01:28:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.150 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti  (Pročitano 15360 puta)

Van mreže Neqael

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #15 poslato: Avgust 13, 2009, 11:32:29 posle podne »
Nista ja ne mislim o tome... Niti sam nekada koristio aas, niti cu ih koristiti, ali kada procitam ovakva pitanja koja neko postavi, moram da napisem svoje misljenje... Opet ti ponavljam, iscitaj materiju barem mesec dana, mada mislim da je i to malo, citaj, citaj, citaj i kazace ti se samo i naucices mnogo vise nego ovako da pitas i eventualno se upropastis jer sam siguran da ne znas sta radis cim postavljas takva pitanja...  ;)
Znam brate zato i hocu da se informisem jer sam tek pocetnik i zato ranije postavljam pitanja jer cu tek uzimat poslije nove godine, nisam ni konto ovo na brzinu isplanirat vec polako postepeno i naravno da cu citati necu da sjebem tijelo neznanjem
Pa ako ne planiras da izlazis na binu, jos i ako si pocetnik kao sto kazes, STA CE TEBI STEROIDI ONDA??? Treniraj dobro, HRANI SE dobro i bice rezultata, a za to vreme ces nauciti dosta o steroidima i videti da li ce to tebi ikada trebati ili ne... Pozz!
a brate doslo do zastoja ne ide masa nikako pa reko da me pogura zar nisi nikad cuo da rekreativci koriste steroide, kod nas u teretana pun ku*ac takvih heh

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #16 poslato: Avgust 13, 2009, 11:44:34 posle podne »
a iz kojih razloga koriste steroide? kao karace vise riba ako nabace 5kg..? nije mi jasno
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #17 poslato: Avgust 14, 2009, 12:21:58 pre podne »
jel moze neko da mi kaze zasto gomila ljudi koji nece da se takmice hoce da koristi steroide???
zato sto je mnogo dobar tip kad ti tata kupi golfa peticu a ti istetoviras kineska slova na podlaktici obuces brutalku bez rukava,i naravno sirom otvoren prozor a istovirana napucana podlaktica na kojoj pise kao po obicaju ljubav vera nada (by the way svima razlicito pise ne bi me cudilo da im tatu majstori pisu pusi ga i te fore na podlaktici) stoji na vrhu volana i pokazuje svima okolo kako se zivi kad si na vrhu tebra!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

kompleksi brate,kompleksi.....
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže Neqael

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #18 poslato: Avgust 14, 2009, 12:26:05 pre podne »
a iz kojih razloga koriste steroide? kao karace vise riba ako nabace 5kg..? nije mi jasno
a brate napiso sam da mi je masa stala ne ide pa moram pogurat malo, treniras li ti u tertani? ako da reci mi da li bi bolje izgledao sa 5kg vise, zajebi ribe mores ih karat bez da tega dignes :D

Van mreže Neqael

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #19 poslato: Avgust 14, 2009, 12:27:01 pre podne »
jel moze neko da mi kaze zasto gomila ljudi koji nece da se takmice hoce da koristi steroide???
zato sto je mnogo dobar tip kad ti tata kupi golfa peticu a ti istetoviras kineska slova na podlaktici obuces brutalku bez rukava,i naravno sirom otvoren prozor a istovirana napucana podlaktica na kojoj pise kao po obicaju ljubav vera nada (by the way svima razlicito pise ne bi me cudilo da im tatu majstori pisu pusi ga i te fore na podlaktici) stoji na vrhu volana i pokazuje svima okolo kako se zivi kad si na vrhu tebra!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

kompleksi brate,kompleksi.....
hahah kompleksi tebra i te kako, koji si ti kralj :D

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #20 poslato: Avgust 14, 2009, 12:27:52 pre podne »
pa postoji promena nacina treninga,promena nacina ishrane,promena suplementacije,pojacana suplemantacija....ne mora odmah igla
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #21 poslato: Avgust 14, 2009, 12:28:47 pre podne »
jel moze neko da mi kaze zasto gomila ljudi koji nece da se takmice hoce da koristi steroide???
zato sto je mnogo dobar tip kad ti tata kupi golfa peticu a ti istetoviras kineska slova na podlaktici obuces brutalku bez rukava,i naravno sirom otvoren prozor a istovirana napucana podlaktica na kojoj pise kao po obicaju ljubav vera nada (by the way svima razlicito pise ne bi me cudilo da im tatu majstori pisu pusi ga i te fore na podlaktici) stoji na vrhu volana i pokazuje svima okolo kako se zivi kad si na vrhu tebra!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

kompleksi brate,kompleksi.....
hahah kompleksi tebra i te kako, koji si ti kralj :D
nisasm mislio ikoga da uvredim ali vidim da se devedeste vracaju na velika vrata
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže ghoul

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #22 poslato: Avgust 14, 2009, 12:31:12 pre podne »
a koja je korist od takmicenja, kad to smatras kao opravdanje za uzimanje steroida??

svi koriste steroide iz istog razloga da budu veci .. a to da l' ce neko to da iskoristi tako sto ce da se takmici, kurci, jebe .. je licni izbor :) a moze i sve zajedno :D

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #23 poslato: Avgust 14, 2009, 12:33:12 pre podne »
a koja je korist od takmicenja, kad to smatras kao opravdanje za uzimanje steroida??

svi koriste steroide iz istog razloga da budu veci .. a to da l' ce neko to da iskoristi tako sto ce da se takmici, kurci, jebe .. je licni izbor :) a moze i sve zajedno :D

izgleda da si ti onaj sa spustenim prozorom na golfu   :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže ghoul

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #24 poslato: Avgust 14, 2009, 12:42:04 pre podne »
taj sam  ;D

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #25 poslato: Avgust 14, 2009, 06:35:20 pre podne »
jel moze neko da mi kaze zasto gomila ljudi koji nece da se takmice hoce da koristi steroide???
zato sto je mnogo dobar tip kad ti tata kupi golfa peticu a ti istetoviras kineska slova na podlaktici obuces brutalku bez rukava,i naravno sirom otvoren prozor a istovirana napucana podlaktica na kojoj pise kao po obicaju ljubav vera nada (by the way svima razlicito pise ne bi me cudilo da im tatu majstori pisu pusi ga i te fore na podlaktici) stoji na vrhu volana i pokazuje svima okolo kako se zivi kad si na vrhu tebra!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

kompleksi brate,kompleksi.....

ja ne verujem klko se ovde pocelo proseravati,naturalci savetuju ljude koji krecu u doping...ajd sto su drugi forumi propali sa ovim AAS temama al ne mora bas i ovaj

Da nekoga odvracate od aas morate maaalcice vise znati o njima,a uostalom ne znam da li neko koga mrzi da procita 2 kratke teme o koriscenju\nuspojavama dopinga uopste zasluzuje da dobije ikakav odgovor osim linkova nekih tema.

BUDALASTINA je da neko koristi doping kada mu realno ne treba,95% ljudi ga koristi zbog trivijalnih rezultata koje za 6 meseci moze postici uz malo vecu posvecenost i malo wheya i kreatina...al ajde dosta proseravanja za ovih 5% ljudi koje takodje vredjate,koji ni nemaju nameru da se takmice ali su ili dosli do blizu nekog limita ili znaju dovoljno o ovoj temi da bezbedno krstare i neozledjeni izadju iz ovih aas avantura.

A sto se kompleksa tice,ja po milioniti put kazem,da nije njih jos biste svi pricali gugu-gaga i ziveli u pecinama.Svako ko je ikad uradio nesto osim pukog prezivljavanja je KOMPLEKSASH ako cemo dolte ici,kompleksi su kupiti zlatan sat,jer i onaj lupam drveni isto obavlja funkciju merenja vremena,kompleksi su kupiti Hamera kad i trotinetom mozete brze putovati od hodanja,kompleksi su farbati kosu jer nema nikakvu kosrisnu funkciju.sve su to kompleksi u manjoj ili vecoj meri,kompleksi POKRECU SVET i svakom ljudskom bicu od indijanaca do pape su urodjeni u manjoj ili vecoj meri...al ne,odjedanput su kompleksashi samo oni koji se bave BB,i to ne oni natural,nego BASH oni koji koriste steroide,jer su psihicki izmuceni i u mladosti su ih zlostavljali ujaci i tetke i imaju potrebu da naprave misice samo da se svete ljudima i crtaju tetove po sebi(da,sarkazam)...a povrh svega ako neko sluuuucajno dobro izgleda u uskoj majci,eee taj je kompleksash...ja bih pre rekao da mnogo vece komplekse od takvih ljudi imaju oni koji onako iz prikrajka teretane gledaju sa svojim kostima i nesto misica u ljude koji se ubijaju od treninga i izgledaju odlicno,al ne to je zato jer oni koriste steroJJJJide jer je to laksi nacin napred...kad se setim kad sam natural bio mnogo su me vise optuzivali za upotrebu aas jer su NEZNALICE i lenstine koje ocekuju da od 3treninga nedeljno pricajuci sa ortacima po gymy i opijajuci se svako drugo vece,naprave nesto vise od nekog ko poznaje reci VOLJA I POSVECENOST...

ovo nema tolko veze sa ovim pojedinim forumashem koliko sa sveopstim skorasnjim proseravanjima posvuda na netu o ovoj temi.AKO NEKO NEMA NAMERU DA IKAD KORISTI,NEMA POTREBE DA U SVAKOJ TEMI TO NAGLASAVA JER NAS,HMMM,Z A B O L E :D :D

after-sex roidrage,thank you very much :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #26 poslato: Avgust 14, 2009, 12:31:43 posle podne »
JER NAS,HMMM,Z A B O L E :D :D

Upravo tako....

Van mreže Neqael

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #27 poslato: Avgust 14, 2009, 07:15:19 posle podne »
filipe
koliko si ti stranica i knjiga pcoritao pre nego si postavio BILO KAKVO PITANJE O HEMIJI?
o tome se radi a ne to tome ko ima ili nema komplekse sto i nije bitno kako kazes vec je stva od toga da je pitanje npr
1.STA MISLISTE O O OVOJ KURI.....test+metan

pitanje br 2

koje igle i za cega sluzi aspiracija!!!!!!!?????

kontas??
kao da ja kupim sto neko kaze golfa 5 i pitam kako se ubacuje u FIRST GEAR

hah ja se secam da sam svoje prvo pitanje postavio cini mi se 8 meseci pre prve kure :D i onda opet ovde 4 mes pre,a sad se postavljaju pitanja tipa "Uzeo sam metan danas,jel ok sto sam popio 80mg? " :D

ja samo pokusavam da smislim nacin da se ljudi nekaso nateraju da procitaju ovaj FAQ ovde jer bi eliminisao 50% pitanja
brate zato i ja pitam 5 mjeseci prije prve kure, a FAQ sam procito...

Van mreže Fauxhawk

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #28 poslato: Avgust 18, 2009, 12:52:26 pre podne »
Da ne otvaram novu temu evo ovdje cu napisati, 25god 190cm 3god idem u teretanu ovo mi je prva kura pa me zanima valja li sta:
1-12wk Test-E 250mg x2 tjedno
1-4wk Dbol 30-40mg ED pa opet 8-12wk 30-40mg ED
6-12wk Proviron 50mg ED
PCT - cuo sam da je Nolva kancerogen lijek i Klomifen da moze izazvati suprotne ucinke tj. bujanje estrogena pa me zanima da li mogu pct odraditi samo sa Tribulusom?
Ovo mi je prva kura pa je kontam sto bolje odraditi ako se moze dodati jos sta da poboljsam kuru samo recite...

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #29 poslato: Avgust 26, 2009, 11:27:23 posle podne »
Evo ja bih se nadovezao na ovu pricu...

Naime... Ne mogu da kazem da NIKAD necu uzeti steroide, cak sta vise raspitivao sam se za kuru, ali jos uvek NISTA.... ali nije mi jasna jedna stvar...

Treba odraditi prvu kuru po vama da bude BUM, jel je prvi metak najbolji jel? A sta posle tog metka, sta ce biti sa drugom, trecom ili nekom sledecom, ako se arsenal ispuca na prvoj? nije mi jasno... ?! koliko ce hemije trebati za sledecu kuru ?!