Maj 05, 2024, 02:26:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Kosarkas trazi savete  (Pročitano 9946 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kosarkas trazi savete
« Odgovor #30 poslato: Novembar 25, 2015, 07:06:04 posle podne »
Citat
moje pitanje je dali se bilderski zivot razlikuje od onog kosarkaskog i da li se nesto u treningu menja?

naravno
i trening koji si psotavio,nema veze sa treningom koji je potreban jednom kosarkasu
ali

Citat
Kad budem zavrsio srednju otici cu u Novi Sad na faks i tamo cu odmah da zatrazim probu u nekom klubu

ovo je kao ona stara tj jedino vreme koje postoji u Srb: pluskvamperfket u futuru (j..at cu ti mamu,kada te uhvatim ) -ovo se ne odnosi naravno na tebe,nego na pokusaj objasnjenja jedinog gl vremena koji se primnjeuje samo u srb.

tako da -POLAKO
i uzivaj u detljistvu

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Kosarkas trazi savete
« Odgovor #31 poslato: Novembar 25, 2015, 07:14:52 posle podne »
Ehehehe, Pedja, odlican primer recenice si postavio  :D
Znaci otprilike, da radim i dalje kako sam i do sada radio i da jedem normalno bez preterivanja, a kad vec pocnem da igram kad-tad promenicemo ako bude trebalo...otprilike je to zakljucak?
moze ovako okvirno kako sam vec stavio?

,,do kraja srednje skole teretana + redovan basket + plivanje + trcanje i bice to solidno'' moze tako?  :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Kosarkas trazi savete
« Odgovor #32 poslato: Novembar 25, 2015, 08:04:40 posle podne »
Pedja hoce da ti kaze da se nr opterecujes mnogo sa toliko dugorocnim planovima!
To je sve ok sto ti hoces , bilo bi najbolje da vec sada pronadjes neki klub i treniras, nemoj misliti da ces na faxu imati vise slobodnog vremena.

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Kosarkas trazi savete
« Odgovor #33 poslato: Novembar 26, 2015, 09:00:44 pre podne »
Pedja hoce da ti kaze da se nr opterecujes mnogo sa toliko dugorocnim planovima!
To je sve ok sto ti hoces , bilo bi najbolje da vec sada pronadjes neki klub i treniras, nemoj misliti da ces na faxu imati vise slobodnog vremena.

aha aha, u redu , skontao sam sta je mislio...
nemamo klub u gradu, ugasili su ga, jedino ima prvi tim...
mogao bi da se vucaram po okolnim selima i tamo da trazim klub ali sada mi se to ne radi
nisam ja mislio da cu na faksu imati vise slobodnog vremena, vec hocu da se oprobam u vecem gradu i da vidim kako ce to ici
jos jedna opcija je da upisem DIF pa ce mi ta kosarka biti vise neka rekreacija...
hvala na savetima  :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kosarkas trazi savete
« Odgovor #34 poslato: Novembar 26, 2015, 10:45:29 pre podne »
Pedja hoce da ti kaze da se nr opterecujes mnogo sa toliko dugorocnim planovima!
To je sve ok sto ti hoces , bilo bi najbolje da vec sada pronadjes neki klub i treniras, nemoj misliti da ces na faxu imati vise slobodnog vremena.
naravno
i SVAKA PODSRSKA DETETU koje razmislja EKSTRA za razliku od 90% njegovih vrsanjaka koji gledaju gde da kupe litar vinjaka i slicno,tako da krivo ne shvati neko da pisem neko odgovraanje ili slicno,bas NAPROTIV

radi SVE to sto si zacrtao,samo nemoj da se RAZOCARAS ako ne bude islo onako kako SI zamislio

samo napred i svaka podrska

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Kosarkas trazi savete
« Odgovor #35 poslato: Decembar 02, 2015, 09:34:00 pre podne »
Imam jos pitanja
Visok sam 181 i imam 72 kg
17 godina ( za par meseci )
kolko cu otprilike jos narasti?
da li onaj program koji sam postavio kvari moje kosarkaske sposobnosti?
ocu da pocnem program air alert za odraz, da li u isto vreme mogu i gym da radim?
i jos jedno pitanje, jeste off topic ali sta da se radi... imam drugaricu iz razreda koja igra rukomet i to vrlo dobro... ne trenira u teretani ali hoce i ona da pocne air alert da radi... da li moze? da napomenem da je ona dosta ozbiljnije u ovoj prici i da ona mora da se vise pazi od mene ( igra u dva kluba + reprezentacija )

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kosarkas trazi savete
« Odgovor #36 poslato: Decembar 02, 2015, 10:28:10 pre podne »
-to ovisi od genetike,a ne od bilo cega drugog
-nemam pojma na koji rpogram mislis
-air alert je komplikovan program koji treba da se radi pod strucnim nadozrom u prtiivnom moze veoma lako da dodje do povrede
-isto vredi i za drugraccu

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Kosarkas trazi savete
« Odgovor #37 poslato: Decembar 02, 2015, 11:13:34 pre podne »
mislio sam na ovaj program koji radim u gym
http://i.imgur.com/NM8oeaO.png
shvatam za air alert, da li ima neka preporuka za neki laksi, pocetnicki? Mozda ce biti dovoljno da ja dnevno uradim 5 serija po 10 skokova i 5 serija po 10 skokova s noge na nogu na stolici...? da li ce to biti ok za pocetak?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kosarkas trazi savete
« Odgovor #38 poslato: Decembar 02, 2015, 11:22:29 pre podne »
mislio sam na ovaj program koji radim u gym
http://i.imgur.com/NM8oeaO.png
shvatam za air alert, da li ima neka preporuka za neki laksi, pocetnicki? Mozda ce biti dovoljno da ja dnevno uradim 5 serija po 10 skokova i 5 serija po 10 skokova s noge na nogu na stolici...? da li ce to biti ok za pocetak?

zar ti nismo rekli sve u vezi tog programa?
i naravno da nema nekog narocitog smisla da radis i taj program i air alert
a kalsican neki split i ne vidim razloga zasto da ne
vidi
ti nikako da shvatis,da je za uspeh potrebno MNOGO vise od tvoje trenutnne zelje
pa tako,i rad na pobosjanju odraza,zahteva sistemaski pristup kao i svaki drugi segment sporta.
skakanje (neplansko) po stolicama i namestaju ne vodi nicemu.
da ces imati neke rezulatate,posto to do sada nisi radio-verovanto
gledajuci dugorocno,gubljenje vremena

Van mreže perke91

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Kosarkas trazi savete
« Odgovor #39 poslato: Decembar 04, 2015, 02:00:57 pre podne »
Ako mislis da ce ti sa dva basketa nedeljno na fizickom beton liga biti laka, varas se, ja znam mnogo momaka koji ceo zivot treniraju kosarku pa jedva nadju da igraju beton i to da placaju clanarinu, ne kazem ti ovo da bih te obeshrabrio nego ti kazem da ne treba nista da potcenjujes, kosarka nije ista ni sa 8 ni sa 12 ni sa 17 godina, a kamoli mladje kategorije i seniorska kosarka, ne bitno koja liga. Ako vec imas toliku zelju da nastavis sa kosarkom a nemas vremena mislim da prioritet treba da ti bude da uzmes loptu u ruke i da treniras sto vise mozes kosarku konkretno.