Maj 02, 2024, 10:12:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: RAFTING 2009!!  (Pročitano 9479 puta)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: RAFTING 2009!!
« Odgovor #15 poslato: Jul 30, 2009, 04:48:12 posle podne »
mora covek nekako podici andrenalin :D lazem sebe vec par godina da odem na isti, al idem uskoro pa sve da sekire padaju
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: RAFTING 2009!!
« Odgovor #16 poslato: Jul 30, 2009, 11:49:31 posle podne »
Ma milina,uzivancija..samo da je toga jos vise..
Odlicne slike..
Pa doduse u zadnje vreme si bio okruzen extra fotografima,tako da se krao zanat..  ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: RAFTING 2009!!
« Odgovor #17 poslato: Jul 31, 2009, 07:14:25 pre podne »
Ma milina,uzivancija..samo da je toga jos vise..
Odlicne slike..
Pa doduse u zadnje vreme si bio okruzen extra fotografima,tako da se krao zanat..  ;D

hahhahahhahaahha
ma nije...cini ti se

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: RAFTING 2009!!
« Odgovor #18 poslato: Avgust 01, 2009, 11:02:02 pre podne »
Svetski a Nase!!!!   Mnogo lepo Generale!!!  Svaka cast!!!  Sigurno ste se extra proveli!!  Bravo!!!
Poz
kralj
Kralj ist Back

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: RAFTING 2009!!
« Odgovor #19 poslato: Avgust 01, 2009, 11:55:59 pre podne »
Xtra, rafting jedan od najboljih sportova...volim kada se dize adrenalin.

I slike su extra.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: RAFTING 2009!!
« Odgovor #20 poslato: Avgust 21, 2009, 11:43:33 pre podne »
ekstra slike  stvarno....a i crvene patike :D

sto fali KEMPA patikama majke ti?
jel znas ti u opste kakve su to patike??

Van mreže pirke

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: RAFTING 2009!!
« Odgovor #21 poslato: Avgust 21, 2009, 01:41:15 posle podne »
bas sam prolazio 23.7 pored kampa Bastasi oko 02-03 h posle ponoci,kada sam putovao na more.
i posto je 23.7 moj rodjendan trebao sam ostati na raftingu(rafting je trebao biti poklon) ali sam promjenio plan u zadnjem trenutku...Pedjos vidimo se drugi put
 Inace slike su EXTRA!!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: RAFTING 2009!!
« Odgovor #22 poslato: Avgust 21, 2009, 02:07:46 posle podne »
ekstra slike  stvarno....a i crvene patike :D

sto fali KEMPA patikama majke ti?
jel znas ti u opste kakve su to patike??
tike za rukomet ... kazu da su udobne ... mada ova nova linija Nike Kobe Bryant uff strasna patika...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: RAFTING 2009!!
« Odgovor #23 poslato: Avgust 21, 2009, 04:44:04 posle podne »
znam boja ti bode ochi... i meni je crvena boja patika smesna(pogotovo ako dominira a nije presecena sa belom ), al jbg to je stvar ukusa ... da ne kvarimo coveku temu ;D ... inace rafting je mnogo jaka stvar , ko nije probao definitivno mora !!! sad ovaj letnji period junsko julski je ipak (sto se tice raftovanja) bolji za porodicni neki kao izlet , ali u maju  8) 8) 8) 8) 8)  kad nadodje nivo vode od Pive ufff ume da radi adrenalin samo tako... meni je zao sto nikad ne mogu da navatam ljude koji bi na Tari proveli vishe od tih pet dana koliko obicno uzimaju , nekih 12 bi bilo idealno ... ma kakvo more , Tara je konza, samo treba biti oprezan sa suncem :) ljudi izgore raftajuci da ne primete , mnogo jako sunce , kotline , duva vetar ne oseca se kako przi , a nocu te saceka mnius stepeni pa ako si izgoreo najebo si samo tako ...

Van mreže vsns

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 122
Odg: RAFTING 2009!!
« Odgovor #24 poslato: Avgust 22, 2009, 01:50:23 pre podne »
ekstra slike,ličiš na ramba 4 u onom čamcu :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: RAFTING 2009!!
« Odgovor #25 poslato: Avgust 22, 2009, 06:55:23 pre podne »
dobre su jako...vidis belo plave nisu tako ekstra kao crvene

moj mali ima belo plave i da meni se ne recimo ne dopadaju
pre toga je imao neke zlatne sa crnim prugama,isto mi se nisu dopadale
ovo je neka kombinaijca koja mi se svidela i zato sam ih u kupio
inace..I VISE SU NEGO UDOBNE pogotvo za one koji imaju ravna stpoala a ja ih hvala bogu imam tako da sam stvarno extra zadovljan
a i siroku nogu sam od sebe imam tako da mi je veoma tesko naci patiku a da to bude koliko toliko skladno sa butinama jer zamisli usku patiku tipa accisc ili slic a butine gore..jebiga..kupio sam bio adidas neki..toliko su uske bile da sam sam sebi licio na talijasnkog PEDERA
inace da ne kvarimo temu
sto kaze pirat
da,tacno je da je maj najvece zlo sto se tice raftinga
ovo krajem juna i u julu je vise onako-zajebacija ,mada ukoliko nagovris skipera kao sto su to uradili neki momci koji su bili veoma pijani i krenuli u zajebanciju..sta je bre ovo,za cega smo mi dali pare,majmune daj malo akcije..
pa je momak jednsotavno popzideo i kada ih je sjurcao u jedan buk koji se inace prolzai bez ikakvih problema kada to skiper hoce rezulatat je bio taj da je skiper rekao ovim recima
SADA SAM TO URADIO I NIKADA VISE.JAKO SU ME IZNERIVARLI I MORAO SAM TO ALI ETO,IMAO SAM SRECE STO SU POUPADALI U CAMAC ANE VANI,JER KO BIH IH KASNIJE SVE NAPECAO
hahahhahhahahahahha
toliko o hrabiram jajarama koje traze adrelaniln a pre toga moraju da se opiju kao stoka
picke!!!!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: RAFTING 2009!!
« Odgovor #26 poslato: Avgust 22, 2009, 11:27:02 pre podne »
mi smo prvi put imali zajebanog skipera , tacnije decko nije imao pojma , mislim da ja koji tada nisam znao ni veslo da drzim da bih mogao bolje od njega da kormilarim, cak sta vishe sjebo nam je ceo taj dan , znaci svaka stena njegova !!!! isli smo ko fliper niz Taru .... a on u fazonu "to je normalno to se desava hahahah "  cak smo dva tri puta i zaglavili... povukla nas struja u vrtloge kao neke, morali smo da veslamo ko manijaci da se izvucemo odatle ... a to je bila obicna marshuta heheheh tako da uvek moze da ti ispadne kao ludilo ovo ono ... ali ne mozes da ispadnes iz camca na obicnoj marshuti pa ne znam sta da se desi , jedino ako si retard ili ako namerno ispadas , naravno ne tamo gde je plitko gde su stene ... ali tamo gde je mirna voda , ko laguna , plava, priroda neverovatna... pa ispadnes u i onda pustas da te voda nosi sa prslukom ....... u ruci Jelen , cvike za sunce i uzivas , pa onda ponovo brzaci ... ma ne ne , to treba videti, osetiti ...

a sto se tice hrabrih jajara , tako su se pretprosle godine utopili neki stranci , Shvedjani  cini mi se.... ponapijali se ,skiper im izasao u susret vodio ih ne znam gde .... oni zavrsili na nekom jakom prelazu ....otisli svi u p.... m...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: RAFTING 2009!!
« Odgovor #27 poslato: Avgust 22, 2009, 11:50:32 pre podne »
E kad sam ja niz Crnu rijeku (dio Vrbasa dugacak oko 3-4 kilometra) isao bez prsluka, kacige i bilo kakve zastitne opreme..samo potrpali stvari u camac i vozi misko, dan-danas se cudim kako smo prezivjeli... :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: RAFTING 2009!!
« Odgovor #28 poslato: Avgust 24, 2009, 10:07:26 pre podne »
Citat
ko namerno ispadas

ove godine posle 5 niksica meni pala na pamet ta ideja hebo mi pas mater :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
i skine cika peki prsluk i prevrnem se onako bs lepo,kao ronici kada iskacu iz camaca
i tako......
nakon 3 minuta u vodi me pocela hvatati HIPERTERMIJA,nogu mi pocele otkazivat a ja junacina otplivao jedno 50ak metara dalje od camca....
jao koja je to borba bila dok sam dosao... >:( >:( >:( >:( >:(
i na kraju nisam mogao da se sam u camac ubacim jer su mi i ruke pocele otkazivati..hahhahahhahahhahah

 :-* :-* :-*milina...ali sve je resilo ugodnih 37 koiko je bilo taj dan i kada se u malo exira lagana limencica...
bilo je..vozi mishlo