Maj 09, 2024, 09:09:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Emisija o dodacima prehrani  (Pročitano 5169 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Emisija o dodacima prehrani
« Odgovor #15 poslato: Septembar 04, 2009, 12:22:25 pre podne »
Kako god, da dodam i ovo....
Imao sam alergiju koja me je godinama pratila...znaci chim se malo uznojim odmah pocinje neopisiv svrab bilo na prsima, glavi ili ledjima...znao sam odrati kozu koliko je svrbjelo.

Zanimljivo je da je to sve prestalo od kako unosim 3 gr. proteina po kg tezine, ustvari od kako se zdravo hranim i nikad se bolje osjecao nisam.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.541
Odg: Emisija o dodacima prehrani
« Odgovor #16 poslato: Septembar 04, 2009, 10:03:04 pre podne »
Hvala sto si to podelio sa nama... ;D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Emisija o dodacima prehrani
« Odgovor #17 poslato: Septembar 04, 2009, 10:06:39 pre podne »
:)

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Emisija o dodacima prehrani
« Odgovor #18 poslato: Septembar 04, 2009, 11:26:50 pre podne »
Zanimljivo je da je to sve prestalo od kako unosim 3 gr. proteina po kg tezine, ustvari od kako se zdravo hranim i nikad se bolje osjecao nisam.
Malo morgen ce to biti od veceg unosa proteina ;) Da je od vezbanja, ili bolje ishrane OK - ali od proteina, b'ate, nije.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Emisija o dodacima prehrani
« Odgovor #19 poslato: Septembar 04, 2009, 12:18:41 posle podne »
Kazem.... od kako se zdravo hranim...

Ne unosim smece u sebe...to je sasvim dovoljan razlog da prestane to da mi se desava...

A i proteini ucestvuju u stvaranju i regenesrisanju koze (ako se ne varam?????) tako da moguce i da je malo veci unos proteina pomaze kozi da se bolje regnerishe??

Slobodno me ispravite ako nisam u pravu, ovo gore je samo pretpostavka... :)

@ Deja
Na kraju krajeva nije ni botno sta je, bitno je samo da je nestalo... :)

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Emisija o dodacima prehrani
« Odgovor #20 poslato: Septembar 04, 2009, 02:10:40 posle podne »
Bolja ishrana, izbacivanje iz ishrane necega sto ti je prouzrokovalo alergije i uopste bolji imuni sitem je jedno.
A veci unos proteina... eh kad bi to bilo tacno, pola Azije bi bilo Superman sa +2gr proteina dnevno (posto bi im to dupliralo dnevne doze :D)

Ja sam licno imao vishe problema sa disanjem i prehladama od kad sam poceo da vezbam :(

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.541
Odg: Emisija o dodacima prehrani
« Odgovor #21 poslato: Septembar 04, 2009, 02:53:01 posle podne »
"Zdravo ja sam Tenssa , dugo godina me je mucila alergija , pracena znojem i neopisivim svrabom po grudima , glavi i ledjima , a onda sam otkrio visoko - proteinsku dijetu od 3 grama po kg tezine , od tada se moj zivot promenio ... " znas ona tv shop sranja hahaha

a mozda si poceo cesce da se tushiras otkako si krenuo u teretanu hahah :) salim se naravno....  zdrava ishrana i fizicka aktivnost mogu na mnogo nacina da ti podignu kvalitet zivota ... svakako da ljudi koji treniraju imaju bolji imuni sistem , samo sto on nakon treninga naglo pada kao  i nakon svakog fizickog naprezanja kada je telo zamoreno ... to treba imati u vidu .. znaci one varijante e sad cu u teretanu pa idem da se provodim to isto vece sa drustvom no no , jako losa kombinacija ...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Emisija o dodacima prehrani
« Odgovor #22 poslato: Septembar 04, 2009, 02:57:40 posle podne »
Citat
"Zdravo ja sam Tenssa , dugo godina me je mucila alergija , pracena znojem i neopisivim svrabom po grudima , glavi i ledjima , a onda sam otkrio visoko - proteinsku dijetu od 3 grama po kg tezine , od tada se moj zivot promenio ... " znas ona tv shop sranja hahaha
;D ;D ;D

Dobro rece to za poslije treninga...ipak je organizam sokiran pa je dosta slabiji poslije treninga...treba mu dati da se oporavi. :)

Zanimljivo znati sve te stvarcice i sitnice... :)

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Emisija o dodacima prehrani
« Odgovor #23 poslato: Septembar 04, 2009, 04:34:53 posle podne »
Meni je svejedno da li je pre/posle ili nevezao za trening - mali vetric i ja sam out :( Bez vetrica mi ni -20*C ne smeta u majici, ali vetar - ouch!

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Emisija o dodacima prehrani
« Odgovor #24 poslato: Septembar 04, 2009, 05:05:20 posle podne »
Meni je svejedno da li je pre/posle ili nevezao za trening - mali vetric i ja sam out :( Bez vetrica mi ni -20*C ne smeta u majici, ali vetar - ouch!


pojacaj antioxidanse u ishrani, znaci sve crno i crveno. Biljno misli se

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Emisija o dodacima prehrani
« Odgovor #25 poslato: Septembar 04, 2009, 05:08:21 posle podne »
Kazem.... od kako se zdravo hranim...

Ne unosim smece u sebe...to je sasvim dovoljan razlog da prestane to da mi se desava...

A i proteini ucestvuju u stvaranju i regenesrisanju koze (ako se ne varam?????) tako da moguce i da je malo veci unos proteina pomaze kozi da se bolje regnerishe??

Slobodno me ispravite ako nisam u pravu, ovo gore je samo pretpostavka... :)

@ Deja
Na kraju krajeva nije ni botno sta je, bitno je samo da je nestalo... :)


ocigledno je pojacao meso i jaja, a to su glavni izvori ZINKA a on je zastitnik koze, yeah!

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Emisija o dodacima prehrani
« Odgovor #26 poslato: Septembar 04, 2009, 05:15:51 posle podne »
Meni je svejedno da li je pre/posle ili nevezao za trening - mali vetric i ja sam out :( Bez vetrica mi ni -20*C ne smeta u majici, ali vetar - ouch!

pojacaj antioxidanse u ishrani, znaci sve crno i crveno. Biljno misli se
Barim ja po kg bobicastog voca celo leto, a crni i zeleni caj kao indijac+japanac ;)
Da je bar tako prosto :(