Maj 05, 2024, 09:24:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING  (Pročitano 45865 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #105 poslato: Septembar 27, 2009, 01:06:19 posle podne »
 :)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #106 poslato: Septembar 27, 2009, 01:11:23 posle podne »
 :)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #107 poslato: Septembar 27, 2009, 01:44:50 posle podne »
I pobedi Jay Cutler! Svaka cast! ;)
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Spartak

  • Gost
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #108 poslato: Septembar 27, 2009, 02:12:41 posle podne »
Kada ga je pitao jedan clan foruma sto se desilo sa Denisom Wolfom sto je razlog onakve forme, Milos je odgovorio :

Idiotic coaching perhaps? Roll Eyes

Dennis put his trust into his coach and knowing him - 99.9% for sure he followed instructions with utmost discipline and respect for his trainer/nutritionist (just like he did with me back in 2007 in all three shows I helped him prepare for...)- only Germans could do (and I don't say this in negative way - but sincerely, I think and say this in the most positive way - as known fact worldwide is that people from Germany are more than disciplined...).

Problem is that Chad is neither nutritionist nor a trainer - in any sense of that word...

His nutritional knowledge is pathetic - to say the least and can someone tell me what kind of trainer he really is...?
Go ahead and ask him any elemental nutritional or training questions and see how legitimate he really is..DOCTOR DIET  Roll Eyes - he calls himself, I believe...

I also believe he misspelled  second word - adding unnecessary "T" at the end...

So, I am really interested to find out what kind of excuse he'll have this time around...


Talking to his devastatingly disappointed wife Katja and daughter Sabrine after the prejudging - I saw a woman who was deeply in pain and all I could tell her - Dennis should come back to Koloseum...where he always knew what he is doing and why...

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #109 poslato: Septembar 27, 2009, 09:48:33 posle podne »
Sto vise gledam , i pratim Mr.O i sl. takmicenja sve su mi manje jasne neke stvari . NE kontam takmicarski BB definitivno .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #110 poslato: Septembar 27, 2009, 10:14:46 posle podne »
Kralj ist Back

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #111 poslato: Septembar 27, 2009, 10:21:36 posle podne »
Kralj ist Back

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #112 poslato: Septembar 27, 2009, 11:03:18 posle podne »
Phil je ubedljivo najjaci na bini. :lol:
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže SRDJAN VUKICEVIC

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 80
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #113 poslato: Septembar 27, 2009, 11:28:05 posle podne »
Jay totalno zasluzena pobjeda!!!!!!!!!!! Slazem se da ima siri struk nego sto bi trebalo ..Ali je opet svima ostalim postavio domaci zadatak sta je bildercina i da treba jos da rastu i jedu ...Znam da ce mnogi negodovati moj komentar ali svako ima svoje misljenje i treba to postovati... A sto se tice Dextera , dobro i ovo sto je osvojio!!! Jer po mojoj procjeni kako drugi napreduju  iduce god ce plakati za prvih 5. Zivi bili pa vidjeli!! Pa za esteticare neka naprave posebnu kategoriju ... kolosi neka ostanu tu dje jesu!!!  A i dalje stojim pri proslogodisnjoj izjavi RONY 99 .. 3 mijesta ispred pa svi ostali!! A sad slobodno svi paljbu po meni ;))))))))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #114 poslato: Septembar 28, 2009, 12:09:32 pre podne »
sto paljbu ? :) o ukusima se ne raspravlja..no me gusto, al po onome sto je kriterijum za mr.O jay bez sumnje prvi, ja sam ga iskreno otpisao i poslao u penziju, al coveku svaka cast za come back..a najvise bih voleo ronijevu(roni fan) najbolju formu da uporedim live sa danasnjom binom, kao da su svi bar po 5kg mesa tezi od prosle olimpije, nesto se zanimljivo kuva u kuhinji a mi po pravilu nismo obavesteni sta :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #115 poslato: Septembar 28, 2009, 10:03:44 pre podne »
Jay totalno zasluzena pobjeda!!!!!!!!!!! Slazem se da ima siri struk nego sto bi trebalo ..Ali je opet svima ostalim postavio domaci zadatak sta je bildercina i da treba jos da rastu i jedu ...Znam da ce mnogi negodovati moj komentar ali svako ima svoje misljenje i treba to postovati... A sto se tice Dextera , dobro i ovo sto je osvojio!!! Jer po mojoj procjeni kako drugi napreduju  iduce god ce plakati za prvih 5. Zivi bili pa vidjeli!! Pa za esteticare neka naprave posebnu kategoriju ... kolosi neka ostanu tu dje jesu!!!  A i dalje stojim pri proslogodisnjoj izjavi RONY 99 .. 3 mijesta ispred pa svi ostali!! A sad slobodno svi paljbu po meni ;))))))))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!

Srdja moj covek :D Jay je odlican iako ga licno ne volim ali pokidao ih je kao macice

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #116 poslato: Septembar 28, 2009, 12:18:58 posle podne »
hajdi uredu da je jay uzeo olympiu ,al ovaj ostali poredak je nidje veze.......kai i branch i dex bolji od phila pa to je van svake pameti.......bolje se izgleda ocijenjuje na amaterskim takmicenjima nego na ovim pro

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #117 poslato: Septembar 28, 2009, 02:04:31 posle podne »
branch je bolji i od jeya po meni...definitivno nije ne zasluzeno drugo mesto

Van mreže triton

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #118 poslato: Septembar 28, 2009, 04:31:55 posle podne »
Branch je stvarno nastupio u neverovatnoj formi. Estetski stvarno nije najlepsi ali je vrhunski uradjen. Gledao sam njegov trening video, stari dobri hard-core trening. Svaka cast.

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #119 poslato: Septembar 28, 2009, 07:11:28 posle podne »
hajdi uredu da je jay uzeo olympiu ,al ovaj ostali poredak je nidje veze.......kai i branch i dex bolji od phila pa to je van svake pameti.......bolje se izgleda ocijenjuje na amaterskim takmicenjima nego na ovim pro
i te kako su svi oni ispred phila bili na ovoj olimpiji..narocito branch i kai...
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............