Jun 01, 2024, 05:11:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: I JA IMAM IDEJU!  (Pročitano 23073 puta)

laracroft

  • Gost
Re: I JA IMAM IDEJU!
« Odgovor #15 poslato: Jun 05, 2006, 05:23:57 pre podne »
chat je bezveze niko ne bi isao na forum ii svako bi cekao nekog na irc i chatovao,vise nego o korisnim temama........


za majce super....i ideja je super za izgled za zene small i medium molim:)malo uze ipak!!!!!

nego to je malo skupo zadovoljstvo,jer bi odredili cenu neku?ili?treba odrediti stalne i najuze clanove,neke ljude sam videla 1i nikad vise.

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: I JA IMAM IDEJU!
« Odgovor #16 poslato: Jun 05, 2006, 09:20:47 pre podne »
I ja se slazem za majice...
Evo neka Pedjos pude kreator. :)
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže LDusan

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
Re: I JA IMAM IDEJU!
« Odgovor #17 poslato: Jun 05, 2006, 09:37:55 pre podne »
Citat: pedjos
nista od chata..onda forum gubi smisao..


Stvarno ne znam odakle ti ta suluda ideja da mozes da dajes ovakve "zvanicne" autokratske izjave.

Taj chat nije moj licni hir i nece nista mene licno sjebati ako ga ne bude.

Predlozio sam chat iz vise razloga:

Ja bih svaki dan postavio 5 topica o raznim temama koje me interesuju ali ne zelim da gusim forum. Sve to bih mnogo brze saznao preko chata.

Na vecinu topica zelim postaviti podpitanje, ali onda topic postepeno prelazi u offtopic i retko dobijem 100% precizan odgovor, ne zbog ljudi koji ucestvuju u diskusiji vec zbog inferiornosti foruma nad chatom.

Ne mora da bude na ircu, moze da bude i u okviru foruma, a moze da bude samo i mali deo stranice u uglu, na kojem bi chatovali oni koji su trenutno online i istovremeno gledali forum na kojem bi bili vise slike, clanci a i poneki koristan log chata. Svako ko ne zeli chatuje moci ce da postuje na forumu i ne vidim zasto mu ne bi odgovarali oni koji to znaju.

Pojavom automobila i kocije gube smisao, ali to ne znaci da ne treba voziti automobile. Nijedna osoba ne treba da bude veca od foruma bez obzira koliko doprinosi, to smo i zakljucili u topicu clana koji je napustio forum.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: I JA IMAM IDEJU!
« Odgovor #18 poslato: Jun 05, 2006, 09:46:29 pre podne »
pa tebi je fino pitas dobijes odgovor i gotovo a zamisli kako bi bilo pedjosu i drugima koji bi morali svakom novom sve isto da objasnjava a ovako sve ima na papiru i samo pogleda , procita ako ga nesto jos zanima i pita


a chat  je bio napravljan ali glasanjem moderatora je odluceno da se ne postavlja , demokratski , vecina je odlucila tako da se tu prica zavrsava

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: I JA IMAM IDEJU!
« Odgovor #19 poslato: Jun 05, 2006, 10:00:50 pre podne »
Citat: LDusan
Citat: pedjos
nista od chata..onda forum gubi smisao..


Stvarno ne znam odakle ti ta suluda ideja da mozes da dajes ovakve "zvanicne" autokratske izjave.

Taj chat nije moj licni hir i nece nista mene licno sjebati ako ga ne bude.

Predlozio sam chat iz vise razloga:

Ja bih svaki dan postavio 5 topica o raznim temama koje me interesuju ali ne zelim da gusim forum. Sve to bih mnogo brze saznao preko chata.

Na vecinu topica zelim postaviti podpitanje, ali onda topic postepeno prelazi u offtopic i retko dobijem 100% precizan odgovor, ne zbog ljudi koji ucestvuju u diskusiji vec zbog inferiornosti foruma nad chatom.

Ne mora da bude na ircu, moze da bude i u okviru foruma, a moze da bude samo i mali deo stranice u uglu, na kojem bi chatovali oni koji su trenutno online i istovremeno gledali forum na kojem bi bili vise slike, clanci a i poneki koristan log chata. Svako ko ne zeli chatuje moci ce da postuje na forumu i ne vidim zasto mu ne bi odgovarali oni koji to znaju.

Pojavom automobila i kocije gube smisao, ali to ne znaci da ne treba voziti automobile. Nijedna osoba ne treba da bude veca od foruma bez obzira koliko doprinosi, to smo i zakljucili u topicu clana koji je napustio forum.
.sta je sa tobom covece???......jebote..ti sve shvatas licno....niej ni bitno....ti kada budes ovaj forum vodio onda ces moci da odlucujes o tome...dakle..kao sto je markoni rekao...odlukom NAS MODERATORA..nista od chata...ja sam samo preneo ono sto SMO MI odlucili...

ja stvarno neznam kakv ti problem imas po pitanju mene...ja kada sam ono rekao nisam se tebi ni obratio...cak sto vise...izbegavam da citam i gledam tvoje postove da ne dodje do sukoba po ko zna koji put...ali tebi je to izlgeda neophodno....????

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: I JA IMAM IDEJU!
« Odgovor #20 poslato: Jun 05, 2006, 10:05:06 pre podne »
ma nema sta da se svadjate , od chata nista , ako neko hoce bodibilding chat neka ga sam napravi ovde ga nece biti , tako smo MI MODERATORI odlucili

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: I JA IMAM IDEJU!
« Odgovor #21 poslato: Jun 05, 2006, 11:21:15 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: dulse
i da ih svi nosimo na okupu hehe
.JEL MOZE DA MENJAMO DRESOVE POSLE UTAKMICE :roll:  :roll:  :roll:

veoma interesantna ideja.. ja sam za:D
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: I JA IMAM IDEJU!
« Odgovor #22 poslato: Jun 05, 2006, 01:01:13 posle podne »
evo ja znam stampara koji moze da izvede stampu na nisko kvalitetnim majcama (ili majIcama kako god da se pise) zbog cene naravno a kada je rec o tome sta treba i sta moze da stoji na majcicama...

moze da stoji sve samo vodite racuna da cenu stampe poskupljuje broj boja na slici...tako da kada mastate o izgledu imajte na umu da ce aplikacija u jednoj boji biti visestruko jeftinija od aplikacije koja je pun kolor tj ima vise boja

hajmo dalje suuuper je ideja vec vidim okupljanje i rostilj i zajednicku fotku u istim majama :) :) :)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: I JA IMAM IDEJU!
« Odgovor #23 poslato: Jun 05, 2006, 01:25:58 posle podne »
Citat: dulse
Citat: pedjos
Citat: dulse
i da ih svi nosimo na okupu hehe
.JEL MOZE DA MENJAMO DRESOVE POSLE UTAKMICE :roll:  :roll:  :roll:

veoma interesantna ideja.. ja sam za:D
Ja menjam sa tobom...

A za majcu... Pa malo je glupo da na grudima pise nadimak i ja sam clan... Kao Radovan III... Gospodin clan biblioteke...
Moze nick da pise na ledjima a od napred neki logo... Ili slicno... ..

Van mreže LDusan

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
Re: I JA IMAM IDEJU!
« Odgovor #24 poslato: Jun 05, 2006, 02:17:06 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: LDusan
Citat: pedjos
nista od chata..onda forum gubi smisao..


Stvarno ne znam odakle ti ta suluda ideja da mozes da dajes ovakve "zvanicne" autokratske izjave.

Taj chat nije moj licni hir i nece nista mene licno sjebati ako ga ne bude.

Predlozio sam chat iz vise razloga:

Ja bih svaki dan postavio 5 topica o raznim temama koje me interesuju ali ne zelim da gusim forum. Sve to bih mnogo brze saznao preko chata.

Na vecinu topica zelim postaviti podpitanje, ali onda topic postepeno prelazi u offtopic i retko dobijem 100% precizan odgovor, ne zbog ljudi koji ucestvuju u diskusiji vec zbog inferiornosti foruma nad chatom.

Ne mora da bude na ircu, moze da bude i u okviru foruma, a moze da bude samo i mali deo stranice u uglu, na kojem bi chatovali oni koji su trenutno online i istovremeno gledali forum na kojem bi bili vise slike, clanci a i poneki koristan log chata. Svako ko ne zeli chatuje moci ce da postuje na forumu i ne vidim zasto mu ne bi odgovarali oni koji to znaju.

Pojavom automobila i kocije gube smisao, ali to ne znaci da ne treba voziti automobile. Nijedna osoba ne treba da bude veca od foruma bez obzira koliko doprinosi, to smo i zakljucili u topicu clana koji je napustio forum.
.sta je sa tobom covece???......jebote..ti sve shvatas licno....niej ni bitno....ti kada budes ovaj forum vodio onda ces moci da odlucujes o tome...dakle..kao sto je markoni rekao...odlukom NAS MODERATORA..nista od chata...ja sam samo preneo ono sto SMO MI odlucili...

ja stvarno neznam kakv ti problem imas po pitanju mene...ja kada sam ono rekao nisam se tebi ni obratio...cak sto vise...izbegavam da citam i gledam tvoje postove da ne dodje do sukoba po ko zna koji put...ali tebi je to izlgeda neophodno....????



Onda je trebalo tako da kazes u postu, nisi rekao ko je odlucio. Postujem demokratski donetu odluku ali to ne govori o njenom kvalitetu. Ja sam mislio da bi chat svima koristio, ako se vecina sa tim ne slaze to je to.

Ne moras meni da odgovaras na licna pitanja, ali ovo je bilo opste pitanje.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: I JA IMAM IDEJU!
« Odgovor #25 poslato: Jun 05, 2006, 04:23:09 posle podne »
Citat: dulse
Citat: pedjos
Citat: dulse
i da ih svi nosimo na okupu hehe
.JEL MOZE DA MENJAMO DRESOVE POSLE UTAKMICE :roll:  :roll:  :roll:

veoma interesantna ideja.. ja sam za:D
...premda se rasa javio...evo ja ti u napred obecavam svoju majicu.... :twisted:  :twisted:

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: I JA IMAM IDEJU!
« Odgovor #26 poslato: Jun 05, 2006, 07:14:04 posle podne »
Najzad dorade ideja, bravo big rasho!

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: I JA IMAM IDEJU!
« Odgovor #27 poslato: Jun 05, 2006, 07:34:11 posle podne »
Kako je krenulo, ovaj forum ce se jednom pojaviti na CNN-u i svi clanovi ce postati poznati u svijetu, i zivjeti od marketinga i sponzoraaa....
yupiiiii :)

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: I JA IMAM IDEJU!
« Odgovor #28 poslato: Jun 05, 2006, 07:52:31 posle podne »
Da me rasha pogresno ne shvati, do sad je bilo manje-vise komentara tipa dobra ideja, svidja mi se i kadce to biti , svi ocekuju da ce im peceno pile pasti sa neba a da ne mrdnu prstom.
Ljudi dajte svoje ideje a administatori imaju zavrsnu rec naravno, kako bi glupo izgledalo da ja na kraju kazem e to cemo uraditi a administratori se ne slazu?

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: I JA IMAM IDEJU!
« Odgovor #29 poslato: Jun 05, 2006, 07:53:54 posle podne »
ma sto se mene tice moze samo ja nemam pojma kako i gde i sta tu treba da se radi