Maj 14, 2024, 08:49:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Kreatini novije gen  (Pročitano 6817 puta)

Van mreže Andrei

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Kreatini novije gen
« poslato: Oktobar 29, 2009, 12:46:29 posle podne »
Pozdrav svima,hteo bih da uzmem neki kreatin,ne bitna je cena,razmisljam da li da uzmem monohidrat ili da uzmem neki kreatin novije generacije..
Da li je to bolje,rekli su mi da on ne navlaci vodu!?
Ako ste za obican monohidrat da li uzeti Labradin cuo sam da je on najbolji?
Hvala puno pozdrav...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Kreatini novije gen
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 29, 2009, 01:19:26 posle podne »
uzmi labradin monohidrat,ali naravno moras da imas whey
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kreatini novije gen
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 29, 2009, 02:32:01 posle podne »
monohidrat koji je PURE MICRONIZED ne moze da bude nego to sto jeste...
tako da sve i jedan CREATINE MONOHDIRAT PURE MICRNOIZED na ovom svetu je poptuno isti
to sto su neki brendovi imaju vise marketinga ne mora da znaci nista tj kao ni to da npr C vitamin od NATROLA je bolji od GALENIKINOG C vitamina sto naravno nema veze sa logikog jer i C vitamin ne moze da bude nista drugo osim C vitamina ako se prica o istoj miligrazi....
a tacno je ta creatini novjihih generacija ima tendenciju manjeg navlacanje vode ajd da tako kazem od starog dobroh monohidrata
neko ima problem sa monohidratom pri navlacnjeu vode a neko nema ali to nikako ne znaci da onaj ko ima problem sa tim kupi neki skupi monohdirat i resio je problem..NIJE TACNO i to je MIT

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Kreatini novije gen
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 29, 2009, 05:57:26 posle podne »
po meni taj koji kaze da se ugojio od monohidrata(mislim o gojenju oko 10kg)laze posto monohidrat navlaci vodu ali u misic,ugojila ga je hrana ili ti smece od hrane koje jede............
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Kreatini novije gen
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 29, 2009, 07:32:14 posle podne »
Ja ne znam jesam li dobio 3 kile od monohidrata...mislim vidi se efekat vode, ali po kilazi ne vjerujem da je nesto extra haj...

Van mreže Andrei

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: Kreatini novije gen
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 29, 2009, 07:57:23 posle podne »
monohidrat koji je PURE MICRONIZED ne moze da bude nego to sto jeste...
tako da sve i jedan CREATINE MONOHDIRAT PURE MICRNOIZED na ovom svetu je poptuno isti
to sto su neki brendovi imaju vise marketinga ne mora da znaci nista tj kao ni to da npr C vitamin od NATROLA je bolji od GALENIKINOG C vitamina sto naravno nema veze sa logikog jer i C vitamin ne moze da bude nista drugo osim C vitamina ako se prica o istoj miligrazi....
a tacno je ta creatini novjihih generacija ima tendenciju manjeg navlacanje vode ajd da tako kazem od starog dobroh monohidrata
neko ima problem sa monohidratom pri navlacnjeu vode a neko nema ali to nikako ne znaci da onaj ko ima problem sa tim kupi neki skupi monohdirat i resio je problem..NIJE TACNO i to je MIT
Pa sta mi na kraju preporucujes,da uzimam neki tecni kreatin ili ne?:-)

uzmi labradin monohidrat,ali naravno moras da imas whey
Labrada je najbolji creatin koji ima?
Da li je bolji od Dymatize?

Van mreže malibuilder

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
  • hebem
    • Moja lična galerija
Odg: Kreatini novije gen
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 29, 2009, 07:59:21 posle podne »
monohidrat koji je PURE MICRONIZED ne moze da bude nego to sto jeste...
tako da sve i jedan CREATINE MONOHDIRAT PURE MICRNOIZED na ovom svetu je poptuno isti
to sto su neki brendovi imaju vise marketinga ne mora da znaci nista tj kao ni to da npr C vitamin od NATROLA je bolji od GALENIKINOG C vitamina sto naravno nema veze sa logikog jer i C vitamin ne moze da bude nista drugo osim C vitamina ako se prica o istoj miligrazi....
a tacno je ta creatini novjihih generacija ima tendenciju manjeg navlacanje vode ajd da tako kazem od starog dobroh monohidrata
neko ima problem sa monohidratom pri navlacnjeu vode a neko nema ali to nikako ne znaci da onaj ko ima problem sa tim kupi neki skupi monohdirat i resio je problem..NIJE TACNO i to je MIT

Apsolutno se slazem, sve ostale razlike koje masa "primecuje" je placebo efekat, a sto svi pate od tog navlacenja vode, ako se ne varam misic je preko 70% vode, a salo je samo 20% voda kako onda moze biti problem navlacenje vode...
...sve stvari čuvaj za starost, samo \"onu\" troši u mladosti...

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Kreatini novije gen
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 29, 2009, 08:02:11 posle podne »
monohidrat koji je PURE MICRONIZED ne moze da bude nego to sto jeste...
tako da sve i jedan CREATINE MONOHDIRAT PURE MICRNOIZED na ovom svetu je poptuno isti
to sto su neki brendovi imaju vise marketinga ne mora da znaci nista tj kao ni to da npr C vitamin od NATROLA je bolji od GALENIKINOG C vitamina sto naravno nema veze sa logikog jer i C vitamin ne moze da bude nista drugo osim C vitamina ako se prica o istoj miligrazi....
a tacno je ta creatini novjihih generacija ima tendenciju manjeg navlacanje vode ajd da tako kazem od starog dobroh monohidrata
neko ima problem sa monohidratom pri navlacnjeu vode a neko nema ali to nikako ne znaci da onaj ko ima problem sa tim kupi neki skupi monohdirat i resio je problem..NIJE TACNO i to je MIT

Konacno da je to neko pouzdan pojasnio! Oduvek sam imao nedoumice oko toga, a kontam i mnogi drugi...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Kreatini novije gen
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 29, 2009, 09:43:45 posle podne »
monohidrat koji je PURE MICRONIZED ne moze da bude nego to sto jeste...
tako da sve i jedan CREATINE MONOHDIRAT PURE MICRNOIZED na ovom svetu je poptuno isti
to sto su neki brendovi imaju vise marketinga ne mora da znaci nista tj kao ni to da npr C vitamin od NATROLA je bolji od GALENIKINOG C vitamina sto naravno nema veze sa logikog jer i C vitamin ne moze da bude nista drugo osim C vitamina ako se prica o istoj miligrazi....
a tacno je ta creatini novjihih generacija ima tendenciju manjeg navlacanje vode ajd da tako kazem od starog dobroh monohidrata
neko ima problem sa monohidratom pri navlacnjeu vode a neko nema ali to nikako ne znaci da onaj ko ima problem sa tim kupi neki skupi monohdirat i resio je problem..NIJE TACNO i to je MIT
Pa sta mi na kraju preporucujes,da uzimam neki tecni kreatin ili ne?:-)

uzmi labradin monohidrat,ali naravno moras da imas whey
Labrada je najbolji creatin koji ima?
Da li je bolji od Dymatize?

Tecni i te fore su glupost!

Labrada je bolji od Dym u smislu sto je sitniji i lakse se razmuti u vodi
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: Kreatini novije gen
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 29, 2009, 11:07:59 posle podne »
Pa da, sto kaze sasacq bolji je po tom pitanju. Ja i ne znam kako izgleda od Dymatize-a, ali Labradin je kao brasno, ne vjerujem da moze biti neki bolji za razmucivanje. :) A uglavnom ce te svaki kreatin od tih malo jacih firmi "odraditi", nemoj toliko da te okupira koji ces da kupis. Siguran sam da je i od Dymatize-a dobar. Znam likova koje Labradin jeste, a i likova koje nije odradio. Jedni kazu sranje, jedni super. Tako da moze i tebi da se desi da nema nekog ucinka posle njega. Pa ces znati koji je bolji tek kada i drugi popijes. :)
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Kreatini novije gen
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 30, 2009, 12:08:53 pre podne »
Od Dym je poprilicno krupan,skoro kao i Universal :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: Kreatini novije gen
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 30, 2009, 01:23:10 pre podne »
Ja sam pio samo Optimum. On je cool. :)
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kreatini novije gen
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 30, 2009, 07:03:14 pre podne »
kao sto sada rece
znaci radi se o CISTOCI i KRUPNOCI a ne o tome dali je neki bolji ili ne
druga je prica ukoliko sam creatin ima nekih dodataka da bi mu se smanjila cena,ali to onda nema veze sa tim koji je creatin bolji jer kao sto rekoh monohidrat je monohdirat i ne moze da bude nista drugo
e sad..politike nekih brednova..u to necu da ulazim

Van mreže Andrei

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: Kreatini novije gen
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 30, 2009, 11:54:15 pre podne »
Ok,uzimam LABRADA CREA LEAN....

E DA I JOS JEDNO PITANJ MOLIM VAS SAMO...
Da li kada pijem Whey u toku dana da li ga pijem sa mlekom ili vodom,znam da posle treninga ide sa vodom a pred spavanje sa mlekom,kako ide u toku dana izmedju obroka sa mlekom ili sa vodom i kada je najbolje da ga uzimam?
Hvala...
« Poslednja izmena: Oktobar 30, 2009, 11:58:15 pre podne Andrei »

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Kreatini novije gen
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 30, 2009, 12:24:25 posle podne »
neeeeeeeeeee
posle treninga whey sa vodom
ujturu whey sa ovsenima
pre spavanja whey sa posnim sirom
u toku dana nema potreba da ga pijes

bolje kupi neki blend pa ga pij u toku dana
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!