Maj 17, 2024, 06:17:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: NarancicB pitanja sa -Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....  (Pročitano 3950 puta)

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: NarancicB pitanja sa -Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #15 poslato: Decembar 29, 2009, 09:17:35 posle podne »
hvala puno,nadam se da nije bilo tesko odg i pomoci kolegi :)))))))))))tnx
Ma kaj bi bilo teško,no frx. 8)
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: NarancicB pitanja sa -Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #16 poslato: Decembar 29, 2009, 10:52:05 posle podne »
brate  sto sam ja zamolio devojku je moj problem,a ne tvoj....nju sam pitao jer mi se najvise svido program rada treninga,jer necu da pametujem,i radim programe,skinute odavde pa napraviti sam sebi sra.e.!Da sam trazio na tacni nisam,vec sam trazio samo ukratko objasnjene da sam napravim trening,jer da si ti meni trazio kako da treniras hi kick,pa da nogama skidas paucinu sa zidova ja bi ti pomogao...tako da,opusteno,i i  hvala ti u svakom slucaju.a vidis i sam cim si ti stavio svoj program da meni pomogmnes,napravi se pamean lik i kaze da sve ovo ne valjai i da pedja radi pogresno i ostali...sta jos reci,osim....!hvala jos jednom :)
kako da treniram hi kick,nisam mislio nista lose,nego samti postavio 2-3 treninga da vidis o cemu se radi,niti sam ti rekao da tacno tako treniras,nego eto samo sam hteo davidis o cemu se radi da malo shvatis...
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže narancicb

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: NarancicB pitanja sa -Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima
« Odgovor #17 poslato: Decembar 29, 2009, 11:31:54 posle podne »
ok sory sto sam malo burno reagovao,ali mi je malo zasmetalo to kao sto hocu sve na tacni i sto trazim od devojke savet...al sta sad..bilo proslo  :)))) uzdravlje...

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: NarancicB pitanja sa -Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #18 poslato: Decembar 29, 2009, 11:34:14 posle podne »
ok sory sto sam malo burno reagovao,ali mi je malo zasmetalo to kao sto hocu sve na tacni i sto trazim od devojke savet...al sta sad..bilo proslo  :)))) uzdravlje...
ok,sve u redu,da mi reci kako da treniram high kick,.?
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže narancicb

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: NarancicB pitanja sa -Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima
« Odgovor #19 poslato: Decembar 29, 2009, 11:39:39 posle podne »
sad nemam vremena ali kad prodej ovo ok ng objasnicu ti sve...za pocetak malo radi na dzaku low kick,i pazi na ubacivanje kuka jer tu je caka :)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: NarancicB pitanja sa -Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #20 poslato: Decembar 29, 2009, 11:45:30 posle podne »
ok!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates