Maj 07, 2024, 05:48:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Najsokantniji intervju ikad vodjen u bodibildingu  (Pročitano 12714 puta)

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Najsokantniji intervju ikad vodjen u bodibildingu
« Odgovor #15 poslato: Jun 08, 2006, 09:56:51 pre podne »
Citat: pedjos

vi koji se ne bavite takmicarskim bb vas boli kurac...vama je lepo,.....


Pa Pedjos,da li nam savetujes (nama klincima) da se bavimo u buducnosti takmicarskim BB-om?
Ovo sto si napisao i obrazlozio je jebena ISTINA.
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Najsokantniji intervju ikad vodjen u bodibildingu
« Odgovor #16 poslato: Jun 08, 2006, 01:33:51 posle podne »
Citat: pedjos
nije mi jasno zasto vi svi govorite sa tog stanovista..neka najde lakus profesiju......mislim..na sta to lici...

to je kao kada bi ja vasem ocu rekao...pa ako ti se ne svijda na poslu udri sefa i trazi posao koji ti se svidja.

ljudi....OVO JE POSAO.....TI LJUDI ZIVE OD TOGA....TRDUE SE DA ZIVE...

ma meni je fader pravi ironman, imo je malo  trnovitiji i zajebaniji put u karijeri no ovaj chika pa se nikad nije zalio ni na shto.

jbg takvo je moje misljenje sa ove tacke gledista.
posao ko posao, lik je naravno znao kakve profesionalne deformacije moze da mu donese te silne kolicine hemije i kakvi sve leshinari cherupaju sa svih strana.nije pao s marsa.

Citat
KLJUCNA REC...TRUDITI SE.......on je samo rekao da nije adekvatno placen za ono sto radi.......on se ne zali.......samo govri SUROVU ISTINU...

vi koji se ne bavite takmicarskim bb vas boli kurac...vama je lepo,.....

pa i ja sam poceo konzumirat hemiju i daleeeko sam ja od profija, ovaj lik barem nekako zivi od toga i ima barem neke materijalne koristi. sad da se sutra ne daj boze ja sjebem ne bi nista kuko i pljuvo po rekreativnom bbu i tome sl. nije me niko cero...

Citat
covek je poptun u pravu....neko se truje i gine da bi an kraju onaj ko u zivotu nije za busom potrcao a trenutno se bavi prodajom nekog sranja od suplemenata uzero milione dollara bacivsi njemu koji ga reklmaira samo mrvice.??..

slazem se!
al opet mi nije jasno kako neko ne udari shakom u sto, zasto nema nekih sindikata i tome sl.
Citat
ok..to ej zakon trzista....ali niej samo to krivica.......krivica je i u tome sto je ovaj sport satanizovan do te mere da je biti bb  SINONIM ZA NARKOMANE...nekazem da toga nema.....ALI NISMO SVI....

meni se chini da upravo ovakvi intervjui doprinose blacenju bba. sasvim nepotrebno ovo strasenje ljudi sa sterodima i predstavljanje bildera kao apoteka na dvije noge. mogli su fino angazovat neke bivse bildere koji ne zavise od nikakvih ugovora pa fino da propjevaju ko koga cijedi i ko kome uzima pare, znaci kako generalno stvari stoje.a ne ovako pljuni po steroidima i malo radi reda napishi nesto o zlocestim menadzerima.

Citat
nemojte tako da pricate kada nemate pojma sta se dogadja iza kulisa....

jbg misljenje nas rekreativaca ...

Citat
ovaj momak je ifbb prof...i ako je ista iskomercijonalizovano i ako je iko zaradio trijlijrde dollara na racun bb-ra a njima niej davao nsita onda je to weider i svita oko nejga...cak sto vise........uradili su pakao svkome ko ej sa njima imao ugovr.......

a valaj vise je vrijeme da se stvari promjene
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Najsokantniji intervju ikad vodjen u bodibildingu
« Odgovor #17 poslato: Jun 08, 2006, 02:16:32 posle podne »
Slazem se da je bb industrija takva kakva je tj. da sportisti dobijaju mrvice, ipak ako se profesionalno bavis kosarkom u NBA ligi zaradjujes 1000 puta vise, ali opet i NIKE vjerovatno zbog Jordana zaradjuje vise negoli BSN zbog Colemana, ali opet ponavljam ljudi koji su uspijeli da postano pro, znaci elita, i onda se spreme za neko takmicenje i ne znam budu recimo 6 napr na nekom Ironamnu i dobiju 1000$, to naravno nema veze sa mozgom i napor tih ljudi nije nagradjen...

Ali mi vrlo smeta sledeca stvar...
BB su narkomani, setaju okolo spremni da explodiraju i ubiju nekoga, prodaju svoje dupe zbog aas, i hiljadu takvih nekih pricica... i to samo i iskljucivo oni rade... e takve i slicne price nece doprinijeti popularizaciji ovog sporta...

Ako je neki bb na kokainu, sta to jos jedan tip na kokainu kakvih ima na milione, ako je nekoga polomio na ulici, sta to se desava i drugima, ako je homosexualac ili kurva, pa sta i drugi to rade, smeta mi to generalizovanje...iste takve stvari mozes naci u svakom sportu i drustvu uopste
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Najsokantniji intervju ikad vodjen u bodibildingu
« Odgovor #18 poslato: Jun 08, 2006, 02:24:48 posle podne »
Poenta mog posta je da ljudi koji rade to sto rade i bore se kroz zivot na nacin na koji misle da je najbolji je njihov izbor, to ti isti ljudi odlucuju, bili oni bodi-bilderi ili inzenjeri... Ne slazem se sa satanizovanjem samo i iskljucivo bodi-bildera, a ovakav intervju mislim da ce vise naskoditi nego doprinijeti b.b.

Kompanije koje sponzorisu ove atlete bi trebalo razapeti na krst zbog odnosa, znam da su pokusavali da se pro b.b. organizuju bas je Ray, mislim, bio prvi na njihovom celu, a da je to sada Chick...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Najsokantniji intervju ikad vodjen u bodibildingu
« Odgovor #19 poslato: Jun 08, 2006, 02:35:09 posle podne »
A da i ovo...ako neki pro odluci da se takmici u novoj b.b.organizaciji Wayne DeMilia moze se pozdraviti sa IFBB-om! To je kao da ja recimo igram u Italijanskoj ligi i da budem neka rezerva, da odem u Njemacku i da proigram obezbjedim sebe i porodicu, ali ako nekad kvalitetom isplivam i pozelim da igram ponovo u Italiji mogu da se slikam. To se zove monopol. I to je lose.
A tek kako su Show of strenght natjerali da obori nagrade jel coce ne moze na nekom manjem takmicenju da nagrada bude velika, kao na ACS.

Ma trebalo bi ih zapaliti, ali to je americki sistem JACI KACI a tu najgore prolaze momci koji u stvari drze tu industriju na nogama a to su takmicari...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Najsokantniji intervju ikad vodjen u bodibildingu
« Odgovor #20 poslato: Jun 08, 2006, 03:22:46 posle podne »
Citat: Vladar
Slazem se da je bb industrija takva kakva je tj. da sportisti dobijaju mrvice, ipak ako se profesionalno bavis kosarkom u NBA ligi zaradjujes 1000 puta vise, ali opet i NIKE vjerovatno zbog Jordana zaradjuje vise negoli BSN zbog Colemana, ali opet ponavljam ljudi koji su uspijeli da postano pro, znaci elita, i onda se spreme za neko takmicenje i ne znam budu recimo 6 napr na nekom Ironamnu i dobiju 1000$, to naravno nema veze sa mozgom i napor tih ljudi nije nagradjen...

Ali mi vrlo smeta sledeca stvar...
BB su narkomani, setaju okolo spremni da explodiraju i ubiju nekoga, prodaju svoje dupe zbog aas, i hiljadu takvih nekih pricica... i to samo i iskljucivo oni rade... e takve i slicne price nece doprinijeti popularizaciji ovog sporta...

Ako je neki bb na kokainu, sta to jos jedan tip na kokainu kakvih ima na milione, ako je nekoga polomio na ulici, sta to se desava i drugima, ako je homosexualac ili kurva, pa sta i drugi to rade, smeta mi to generalizovanje...iste takve stvari mozes naci u svakom sportu i drustvu uopste
.BRATE....UZEO SAM OVAJ POST KAO PRIMER ALI SU U SUSTINI SVE REKAO TACNO......OVO ZADNJE I JESTE POENTA CELE PRICE.......MOZDA TJ SIGRUNO OVAJ MOMAK NIJE HTEO DA PLJUJE PO SPROTU KOJEM JE POSVETIO ZIVTO....TO BI BILO ISTO KAO KADA BIH JA TO REKAO...

ALI ZASTO ON NE BI NATRLJAO NOS TOJ CELOJ MASINERIJI DA LJUDI ZNAJU KAKO I NA KOJI NACIN SE DOALZI DO APRA DA BI SE ZARADILO TJ OBEZBEDILA.PA HAJDE DA KAZEM I HEMIJA??..

DALJE..STARI..MNOGI OD PROSA IMAJU FAMILIJE......TREBA DA SE O TOME I VODI RACUNA......

OPET KAZEM..JA NE PODRZAVAM NI U JEDNOM SEGMENTU NEKOGA KO BLATI SPORT GENERLANO......ALI MISLIM DA OVOME MOMEKU TO NIEJ NI NA KRAJ PAMETI D TO URADI  VEC JE SAMO HTEO DA OBAJSNI GDE BOLI OVAJ SPORT NAJVISE..

DAKLE..NIEJ TO ONO STO JE ON REKAO...OK..ZNAM DA NE MOGU IAMTI DECE JER SAM SJEBAO SVOJ SPERMOGRAM SA AAS......JA SAM ODRASTAO COVEK I TO SAM PRIHVATIO I USAO SVESTAN U TAJ RIZIK....

ALI ZASTO TO NEKO DRUGI NE CENI.....???...TO JE POENTA CELE PRICE...

AKO SAM JA NECIJA MORALNA KURVA I ENKO ZARDJUJE PARE NA MENI..PA HAJDE DA I JA ONDA UZMEM DEO TOG KOALCA KOJI NIJE MALI NI MALO...CAK STO VISE....OGROMAN JE.....

PA HADJE NEKA BUDU I ONI MALO MORALNI I ONDA DA KAZE NEKU LEPU REC..

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Najsokantniji intervju ikad vodjen u bodibildingu
« Odgovor #21 poslato: Jun 08, 2006, 03:44:22 posle podne »
Potpuno sam za to da se napravi dobra kampanja sa pravim ljudima , kako bi se na najbolji nacin oslikalo stanje i bijedan odnos prema ovim momcima koji itekako zrtvuju i sebe i svoje porodice zbog sporta...

Koliko je ovaj covjek dobar za tako nesto nisam siguran, cak mislim da je moguce da su ovoga tipa pustili da sve to lijepo isprica, a da sjutra sledecem koji dodje da trazi bolji ugovor kompanije mogu pokazati ovaj isti intervju i reci:
Koji djavo ja tebe da placam vise, pa vi ste svi zavisnici i ovakvi i onakvi...

Bilo je raznih nekih akcija, recimo ovi ljudi redovno nemaju nikavo zdravstveno osiguranje, jedan Mike Matarazzo koji je odusevljavao godinama sve ljubitelje sporta je poslije zadobijene bolesti postao siromasni invalid sa nekoliko stotina hiljada dolara duga, i sta ce da radi, a ti koji su zaradjivali na njemu nista, ni traga ni glasa o njima, slicna je iskustva imao Flex, i sigurno mnogi drugi...

Ali daj takva iskustva da stavimo u prvi plan... Imao sam udes povrijedio vrat, prijeti mi da ostanem invalid za citav zivot, a Weider mi salje raskid ugovora u bolnicu...to su mnogo bolji primjeri... mada vjerovatno treba da se vidi sve, da se sve razotkrije...

U svakom slucaju zaista mi se gadi nacin na koji su vecina pro b.b. tretirani i to sto zaradjuju.. ali sta ces..
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Najsokantniji intervju ikad vodjen u bodibildingu
« Odgovor #22 poslato: Jun 08, 2006, 03:46:37 posle podne »
Citat: Vladar
Potpuno sam za to da se napravi dobra kampanja sa pravim ljudima , kako bi se na najbolji nacin oslikalo stanje i bijedan odnos prema ovim momcima koji itekako zrtvuju i sebe i svoje porodice zbog sporta...

Koliko je ovaj covjek dobar za tako nesto nisam siguran, cak mislim da je moguce da su ovoga tipa pustili da sve to lijepo isprica, a da sjutra sledecem koji dodje da trazi bolji ugovor kompanije mogu pokazati ovaj isti intervju i reci:
Koji djavo ja tebe da placam vise, pa vi ste svi zavisnici i ovakvi i onakvi...

Bilo je raznih nekih akcija, recimo ovi ljudi redovno nemaju nikavo zdravstveno osiguranje, jedan Mike Matarazzo koji je odusevljavao godinama sve ljubitelje sporta je poslije zadobijene bolesti postao siromasni invalid sa nekoliko stotina hiljada dolara duga, i sta ce da radi, a ti koji su zaradjivali na njemu nista, ni traga ni glasa o njima, slicna je iskustva imao Flex, i sigurno mnogi drugi...

Ali daj takva iskustva da stavimo u prvi plan... Imao sam udes povrijedio vrat, prijeti mi da ostanem invalid za citav zivot, a Weider mi salje raskid ugovora u bolnicu...to su mnogo bolji primjeri... mada vjerovatno treba da se vidi sve, da se sve razotkrije...

U svakom slucaju zaista mi se gadi nacin na koji su vecina pro b.b. tretirani i to sto zaradjuju.. ali sta ces..
...TACNO..ZBOG TOGA JE SHAWN I BIO POKRENUO CELU DEBATU..SECAS SE ONE NJEGOVE RECENICE......DAJTE DA SVAKE GODINE SVI MI PROF UPLACUJEMO PO 100 US DOLLARA GODISNJE U NEKI FOND..BILO KOJUI..PA KADA NEKO OD NAS VOJNIKA PADNE DA SE IZ TOG FONDA IZVUKU PARE I DA SE POMGONE..ALI NEEEEEEEEE...TO TATI NIJE PASALO...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Najsokantniji intervju ikad vodjen u bodibildingu
« Odgovor #23 poslato: Jun 08, 2006, 04:01:12 posle podne »
To to! Pazi pa to je smijesno da ovi ljudi koji se takmice nemaju kvalitetno zdravstveno osiguranje! Pa milion stvrari moze krenuti lose, koji je to tek rizik. Citao sam da je Wayne DeMilia u svojoj organizaciji unio novine bas u pogledu tih nekih zdravstvenih beneficija, e sada koliko to stvarno zeli a koliko je to samo pokrenuo da bi privolio profesionalce da predju kod njega ne znam, ali makar je to neki pocetak...

Covjek se sprema za takmicenje i "osvoji" 1000 dolara, ili ne dobije nista pa jebem ti sunce nekakva pjevaljka u CG kafancini uzme toliko za noc, a da ne budu placeni ljudi koji potrose ko zna koliko vise od toga samo da dodju na takmicenje, nevjerovatno...

Ali vjerovatno masinaerija igra na to da b.b. ima dosta i da su svi zamjenjivi, pa ih tako drzi low profile, citao sam Brench Warrena, pobijedio je na takmicenju, poznati pro ali ima svakog dana 5-6-7 klijenata da bi obezbjedio sebe i svoju porodicu, pa jeli to normalno, i kako sve stize nije mi jasno, pa poslije kada se neki razboli kriv mu je aas, kriv mu je ogroman psihicki i fizicki pritisak koji mora da trpi da bi  uposte obezbijedio sebi i svojoj porodici najosnovnije stvari za zivot...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me