Jun 13, 2024, 02:49:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.180 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: DAVID ICKE  (Pročitano 112992 puta)

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: DAVID ICKE
« Odgovor #255 poslato: Jun 28, 2012, 09:56:50 pre podne »
Cak nas i matematiku uce kroz lijevu polutke mozga dok je desna iskljucena, ali desna zato moze puno bolje racunati. ;) Da ukratko objasnim, lijeva polutka bavi se cistim racunanjem i jako je racionalna, dok desna polutka je povezana sa srcem i jako je intuitivna te od tuda potjece vedska matematika u kojoj se koristi mozak i srce i gdje covjek moze izracunavati cak i najkompliciranjije brojeve bez kalkulatora. Nekada su prije davno ubijali ljude koji su znali vedku matematiku i nazivali ih vjesticama, carobnjacimai svakojakim etiketama.

Na Rubu Znanosti - Vedska Matematika
Na Rubu Znanosti - Vedska Matematika
« Poslednja izmena: Jun 28, 2012, 10:02:12 pre podne IGI900 »

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: DAVID ICKE
« Odgovor #256 poslato: Jun 28, 2012, 11:12:09 pre podne »

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: DAVID ICKE
« Odgovor #257 poslato: Jun 30, 2012, 02:57:19 posle podne »
Slucajno sam naisao na ovu pjesmu, ali ovdje cu je postaviti cisto zbog toga sto savrseno docarava ono sto David govori i pise u svojim knjigama. ;) Pa pokrenimo se.  :)

Bare i placenici- pokreni se spot
https://www.youtube.com/watch?v=4ZOhRqNZt64&feature=player_embedded#!
« Poslednja izmena: Jun 30, 2012, 03:13:02 posle podne IGI900 »

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: DAVID ICKE
« Odgovor #258 poslato: Jun 30, 2012, 03:17:07 posle podne »
David Icke Newsletter Preview

THE ‘SILENT WEAPONS’ ...

... ARE GETTING LOUDER


The David Icke Newsletter Goes Out On Sunday

It was back in the early 1990s that I first became aware of a document entitled ‘Silent Weapons for Quiet Wars’. It appears to be a training manual for new recruits to the global conspiracy to explain how to direct economics and public perception to the point where the population become life-long slaves to the few.

I am writing a new book at the moment and getting a new presentation together for Wembley and in the course of this I came across ‘Silent Weapons’ again. It was sobering to see how all these years later the strategy that the document details can be seen so clearly in world events and daily life.

Silent Weapons was dated May, 1979, and was apparently found in July, 1986 in an IBM copier purchased at a surplus sale by an employee of Boeing. It appears to be one of a series of such manuals explaining how the few control the many. I can’t say for sure if it is genuine, but (a) it lays out the strategy in considerable detail and (b) what it describes is blatantly happening by the hour.

It defines silent weapons as social automation – the control of perception while the targets believe they are thinking freely and making their own choices. They ain’t. The use of these weapons means that ‘a state of domestic warfare exists between said person or group of persons and the public’, the documents says.


The manual describes the nature and consequence of these silent weapons of perception control:

Everything that is expected from an ordinary weapon is expected from a silent weapon by its creators, but only in its own manner of functioning.

It shoots situations, instead of bullets; propelled by data processing, instead of chemical reaction (explosion); originating from bits of data, instead of grains of gunpowder; from a computer, instead of a gun; operated by a computer programmer, instead of a marksman; under the orders of a banking magnate, instead of a military general.

It makes no obvious explosive noises, causes no obvious physical or mental injuries, and does not obviously interfere with anyone's daily social life.

Yet it makes an unmistakable ‘noise’, causes unmistakable physical and mental damage, and unmistakably interferes with the daily social life, i.e., unmistakable to a trained observer, one who knows what to look for.

The public cannot comprehend this weapon, and therefore cannot believe that they are being attacked and subdued by a weapon.

The public might instinctively feel that something is wrong, but that is because of the technical nature of the silent weapon, they cannot express their feeling in a rational way, or handle the problem with intelligence. Therefore, they do not know how to cry for help, and do not know how to associate with others to defend themselves against it.

When a silent weapon is applied gradually, the public adjusts/adapts to its presence and learns to tolerate its encroachment on their lives until the pressure (psychological via economic) becomes too great and they crack up.

Therefore, the silent weapon is a type of biological warfare. It attacks the vitality, options, and mobility of the individuals of a society by knowing, understanding, manipulating, and attacking their sources of natural and social energy, and their physical, mental, and emotional strengths and weaknesses.



This is precisely the way that the global population is being manipulated en masse (not least through manufactured economic pressure and chaos) to consent to their own enslavement.

Ahh, but there’s no conspiracy. No, no. This is all a coincidence. Go back to sleep, there’s nothing to see here. We're politicians, law enforcement and journalists. Trust us. People like that Icke bloke are just paranoid nutters. ;D








Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: DAVID ICKE
« Odgovor #259 poslato: Jun 30, 2012, 03:20:21 posle podne »
Join the Great Gathering of Consciousness - Wembley Arena 2012

'You can dam a stream and you can dam a river, but you can't dam a tidal wave.' - David Icke


Remeber Who You Are (Infinitive consensus.)



« Poslednja izmena: Jun 30, 2012, 03:23:14 posle podne IGI900 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.315
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DAVID ICKE
« Odgovor #260 poslato: Jun 30, 2012, 03:45:47 posle podne »
igy
ja sam otvorio ovu temu i verovatno cu i da joj ja i preusudim
ali da te pre toga nesto pitam
dali si ti iakda sebe zapitao tj dali si ikada pomislio da je DAVIDU i zadnjih 2 godine toliko dosadno postalo da je to strasno?

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: DAVID ICKE
« Odgovor #261 poslato: Jul 01, 2012, 05:43:48 posle podne »
Pedja, na ovo pitanje ti ja ne mogu odgovoriti jer to moras njega pitati da li mu je postalo dosadno ili nije, ali i ja sam to isto prvo mislio sve dok nisam poceo citati njegove knjige te sam dosta toga shvatio na cemu se temelji njegov rad, prvo sam mislio da je lik skroz lud. Ali to mozemo pogledati i sa drugoga kuta, on je nekada bio profesionalni nogometas, pa glasnogovornik Britanske stranke zelenih, a zatim sportski komentator na televiziji. Znaci on je imao karijeru u zivotu, a nakon njegovog prosvjetljena u Peruu napustio je politiku i novinarstvo te se poceo  baviti samo onime cime se i dan danas bavi.
Znaci on je zaradio dosta novca u zivotu i kao sto kaze mogao je imati lagan zivot piti whiskey po cijele dane
i uzivati ali to ti ne moze dosaditi ;D, a ne poceti se baviti time da te na kraju ljudi pocinju ismijavati i izrugivati se tobom, jer u najmanju ruku on nije mogao se prosetati ulicom, a da ga ljudi ne ismijavaju.

Nije da ja njega sada nesto branim, nego to su sve cinjenice te se covjek vec 20 godina bavi iskljucivo samo time, te on sigurno moze vidjeti neke stvari puno bolje od ljudi koji po cijele dane samo rade kako bi zaradili za zivot i prehranili svoju obitelj, a kamoli se upustili u "avanturu" kao David.  I ja zato volim citati njegove knjige u svoje slobodno vrijeme, jer meni nije dosadno u zivotu, kao prvo idem na fakultet, a ovo oko Davida sve u svoje slobodno vrijeme pratim jer mi je to zanimljivo, a i uostalom tko moze opovrgnuti cinjenicu da je beskonacna ljubav jedina istina i da smo mi svi u stvari jedna beskonacna svijest sto se ide u prilog tome kako neki ljudi mogu zivjeti cak bez hrane, zatim ljudsko tijelo probijeno stapom, a nigdje ozljeda itd. dok sa druge strane ima puno ljudi koji misle da su "jadni", "mali", "bespomocni", a u stvari mogu postici sto god zele u zivotu.

A ovo Pedja da ces presuditi ovoj temi, ok, ja to postujem, ali ja sve ovo postavljam samo u svoje slobodno vrijeme i ne mislim uvjeravati nikoga u nista sa svime ovime, ali ako nekome smeta onda nista, ipak je ovo BB forum. ;)
« Poslednja izmena: Jul 01, 2012, 06:01:19 posle podne IGI900 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.315
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DAVID ICKE
« Odgovor #262 poslato: Jul 01, 2012, 06:23:13 posle podne »
igy
nisam te pitao da mi obrazlozois dali ti smatras da je on lud ili ne
vec dali si se nekada pitao dali je njemu dosadno ili ne?
ja nemam sansu da ga to pitam
a ti ako ikada budes imao,molio bih da to uradis u moje ime pa nam preneses utiske..

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: DAVID ICKE
« Odgovor #263 poslato: Jul 01, 2012, 08:46:37 posle podne »
Igy sta studiras posto vidim imas dosta slobodnog vremena:-) sve to  je lepo interesovanje ali lako moze odvesti coveka na drugu stranu a da to ni ne primeti zato samo lagano. Ima dosta toga pametnog sto mozes cuti...
Men sana in corpore sano !

Van mreže rodney

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: DAVID ICKE
« Odgovor #264 poslato: Jul 01, 2012, 10:26:48 posle podne »
sve to  je lepo interesovanje ali lako moze odvesti coveka na drugu stranu a da to ni ne primeti

x2

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: DAVID ICKE
« Odgovor #265 poslato: Jul 01, 2012, 10:48:57 posle podne »
Pedja tebe su platili masoni da ugasis temu.
No curling in the squat rack!

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: DAVID ICKE
« Odgovor #266 poslato: Jul 02, 2012, 12:17:25 pre podne »
Pedja tebe su platili masoni da ugasis temu.

Jezuiti .... ;D ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.315
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DAVID ICKE
« Odgovor #267 poslato: Jul 02, 2012, 05:30:36 pre podne »
Pedja tebe su platili masoni da ugasis temu.

jok
rihhana licno :D

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: DAVID ICKE
« Odgovor #268 poslato: Jul 06, 2012, 12:15:56 posle podne »
Nasi komentari proizlaze upravo jednako kao i sa ovoga videa, "ja sumom, a vi drumom". :) Ali nema veze, sve 5.  ;)
The Psychology of Conspiracy Theory - David Icke 7/7 9/11 JFK Diana Propaganda Psyop

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.315
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DAVID ICKE
« Odgovor #269 poslato: Jul 06, 2012, 12:28:47 posle podne »
olll rajtiiiiiii  ;D ;D

LOCK and load ;) ;)