Maj 09, 2024, 07:18:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: RASKIDANJE  (Pročitano 32562 puta)

Van mreže bush

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 145
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #30 poslato: Jun 09, 2006, 10:10:12 posle podne »
Citat: natasa
Kad bi neki frajer poceo da mi kenja ovo sto su Lara i t1000 rekli crkla bih od smeha.Ne mogu da verujem da nego pada na te fore. :roll:


Ja sam raskinuo zato sto jednostavno nisam mogao da zavaravam devojku da sam sposoban da prihvatim da me druge devojke nece privlaciti. I to je slicno onome sto je Lara rekla. Nadam se da neces crci od smeha ali ne mora da znaci da su svi raskidi lazi i izgovori.
The only place success comes before work is in dictionary

Van mreže natasa

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 413
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #31 poslato: Jun 10, 2006, 07:56:22 pre podne »
Citat: bush
Ja sam raskinuo zato sto jednostavno nisam mogao da zavaravam devojku da sam sposoban da prihvatim da me druge devojke nece privlaciti.

Pa kad bi mi frajer tako nesto rekao znala bi da je iskren i to je OK,a ne tipa"volim te ali ne mozemo da budemo zajedno" :lol: ili "zasluzujes boljeg" :roll: ili koje vec tamo fore.Kapiras?
Work like you don't need the money ...

Dance like there's no one watching ...

Live like there's no tomorrow ...

Love like you've never been hurt ...

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #32 poslato: Jun 10, 2006, 10:58:48 pre podne »
Yes iskrenost je najbitnija

Van mreže bush

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 145
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #33 poslato: Jun 10, 2006, 01:01:05 posle podne »
Sve je u iskrenosti i postovanju, zaista. I u vezi, i van veze. Ja svoje bivse devojke koje su iole vredele postujem i cenim i uradio bih prakticno sve za njih. Mislim, ne dopustam sad da zbog toga sto nismo u vezi sve propadne i da se zaboravimo... Pokusavam da odrzim kontakt jer mi je stalo do njih. Ali ono sto mi se ovih dana desava jeste da ne dobijem ni mali deo onoga sto dam bivsoj devojci. Jednostavno devojka me ne zeli vise. Zeli me samo povrsno. Previse povrsno. I onda se zapitas neke stvari... Tipa sta se promenilo kad se ona toliko promenila? Raskinuli smo? Pa je li to toliko bitno? Je l se onda vise ne poznajemo i ne razumemo? Je l to razlog da se potpuno odvojimo? Mozda i jeste i mozda sam ja taj koji je budala i koji ima pogresno vidjenje stvari. Ne znam vise ni sta da mislim.
P.S. Izvinite ako sam vas udavio, ali takva je tema a ja sam bas u tim razmisljanjima, pa eto da vidite cime ja razbijam glavu u slobodno vreme.
The only place success comes before work is in dictionary

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #34 poslato: Jun 10, 2006, 01:11:53 posle podne »
Citat: bush
Citat: natasa
Kad bi neki frajer poceo da mi kenja ovo sto su Lara i t1000 rekli crkla bih od smeha.Ne mogu da verujem da nego pada na te fore. :roll:


Ja sam raskinuo zato sto jednostavno nisam mogao da zavaravam devojku da sam sposoban da prihvatim da me druge devojke nece privlaciti. I to je slicno onome sto je Lara rekla. Nadam se da neces crci od smeha ali ne mora da znaci da su svi raskidi lazi i izgovori.

imati devojku/decka ne znaci prestati ziveti.. ne razumem zasto bi se promenilo to da li tebe privlace druge devojke ili ne samo zato sto imas devojku????  :roll:
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

laracroft

  • Gost
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #35 poslato: Jun 10, 2006, 01:28:41 posle podne »
u svakom slucaju nisam za prijateljstva sa bivsima........da ste bili predodredjeni da budete prijatelji od pocetka ne biste se ni smuvali


postovanje posle znaci cestitati slavu,rodjendan,kad se vidite na ulici pozdravite se i to je to.

sta kooji moj sad tu,imas gomilu pravih drugova
ako je ona ostavljena a nije to zelela uvek ce koristiti kontakt za nesto vise ili za cist sex a ni jedno ni drugo nije ok
smara prosto i jednostavno.....

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #36 poslato: Jun 10, 2006, 01:31:50 posle podne »
ee to se slazem Laro.... samo iskreno ja ne bih ni rodjendane cestitala... evo recimo meni to postaje bezmisleno obziro da sam sa tim frajerom raskinula pre 2 godine.. a kao `srecan rodjendan`..... ma bezi bre...  kad te sretnem.. cao kako si je sasvim dovoljno.....  
ako hoces sex sa bivsim brate lepo nazoves i pitas/zamolis ili sta vec.... :D
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

Van mreže bush

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 145
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #37 poslato: Jun 10, 2006, 02:10:55 posle podne »
Citat: laracroft
u svakom slucaju nisam za prijateljstva sa bivsima........da ste bili predodredjeni da budete prijatelji od pocetka ne biste se ni smuvali

Nije tacno. Uopste. Koliko devojaka sa kojima sam hteo nesto su mi postale drugarice i obrnuto. Nema tu sudbine, sve je kako se postavis.
The only place success comes before work is in dictionary

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #38 poslato: Jun 10, 2006, 02:27:59 posle podne »
Prijateljstvo posle sexa.
Tesko ali, svi smo razliciti.

Van mreže dadap

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #39 poslato: Jun 10, 2006, 04:40:19 posle podne »
Citat: bush
Citat: laracroft
u svakom slucaju nisam za prijateljstva sa bivsima........da ste bili predodredjeni da budete prijatelji od pocetka ne biste se ni smuvali

Nije tacno. Uopste. Koliko devojaka sa kojima sam hteo nesto su mi postale drugarice i obrnuto. Nema tu sudbine, sve je kako se postavis.

Da ali "...hteo nesto..." znaci nisi bio sa njima.
Slazem se da bi trebalo ostati u OK odnosima, ali sad bas neko druzenje ne veruje da je moguce. Pre ili kasnije doci ce do skakljive situacije...
Per aspera, ad astra...

Vojislav

  • Gost
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #40 poslato: Jun 10, 2006, 05:38:34 posle podne »
Kad sam imao 14 godina, mnogo sam zeleo da imam devojku. Nadao sam se da cu je jednoga dana naci.
Sa 16 godina imao sam devojku, ali me ona nije bas volela pa sam zakljucio da mi treba strastvena devojka puna zivotnog zara.
Na fakultetu sam se zabavljao sa strastvenom devojkom, ali je ona bila suvise emotivna. Bilo je to spektakularno, bila je kraljica drame, odusevljavala se i plakala, pretila samoubistvom... Tada sam zakljucio da mi je potrebna stabilna licnost.
Sa 28 godina nasao sam veoma stabilnu devojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbudjivala ni oko cega. Zivot je postao toliko dosadan da sam zakljucio da mi treba malo uzbudljivija devojka.
Sa 32 godine nasao sam uzbudljivu devojku, ali nisam mogao da drzim korak sa njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigde ne zadrzavajuci. Cinila je lude, iznenadne stvari i cinila mene isto toliko jadnim koliko i srecnim. U pocetku je bila zabavna i vrlo energicna, ali sam na kraju zakljucio da ona jednostavno ne sledi nikakav pravac u zivotu. I tako sam odlucio da nadjem devojku koja zna sta hoce.
Kad sam napunio 35 godina, nasao sam pametnu, ambicioznu devojku, koja je stajala cvrsto na zemlji i njom sam se ozenio. Ona je bila toliko ambiciozna da se ubrzo razvela od mene i uzela mi sve sto sam imao.
Sad sam stariji i mudriji, pa trazim sto mladje plavuse sa sto vecim sisama.

laracroft

  • Gost
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #41 poslato: Jun 10, 2006, 06:05:58 posle podne »
ih vojo pusti tudje aforizme,pricice....otkrij nam sta se kod tebe desvalo?

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #42 poslato: Jun 10, 2006, 07:01:11 posle podne »
Meni samo nije jasno kako vas to cure 'pogadja' ta raskidanja, duge veze, obilne emocije itd. Nazovite me 'neeticnim i bezdusnim' ali sve je to slobodna aktivnost koja treba da bude opustajuca, za razliku od stresnih zivotnih obaveza. Znaci, ako ta aktivnost nije ono sto treba da bude, treba je eliminisati.
Hehe, ja da razbijam glavu sto bivsa nece nista sa mnom, haha, pa na sam pokusaj da razmisljam o tome prvo bih sam sebi opalio samar. Bez uvrede bush, mozda gresim, ali hehe, ma ne mogu da prestanem da se smejem, ajd pozzzz.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #43 poslato: Jun 10, 2006, 07:58:30 posle podne »
pa rapidu mozda nisi stvarno voleo..... mislim glupo je pricati da posle duge veze nema patnje iako ti sam raskines....
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

Van mreže dadap

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #44 poslato: Jun 10, 2006, 08:06:39 posle podne »
Bitan faktor u toj igri je i povredjena sujeta... :roll:
Per aspera, ad astra...