Maj 09, 2024, 02:13:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Oral turanabol?  (Pročitano 49336 puta)

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #15 poslato: Decembar 10, 2009, 10:43:34 posle podne »
ja bih umesto turanabola ubacio stari dobri dbol - isplativije je

Van mreže dijamant

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #16 poslato: Decembar 10, 2009, 11:06:20 posle podne »
zasto onda ne razmislis o Anadrolu 50,mozda je taj jos isplatljiviji,ako se uzme u obzir stecena kilaza i snaga na kraju kure

Van mreže Hrvoje_26

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #17 poslato: Decembar 10, 2009, 11:27:21 posle podne »
Dianabol još i dolazi u obzir ali anadrol nikako ne....mislim da nema potrebe da govorim zbog čega anadrol ne dolazi u obzir...em zbog nakupljanja vode em zbog svoje toksičnosti za jetru...zašto bi tvoj izbor bio anadrol konkretno?

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #18 poslato: Decembar 10, 2009, 11:34:24 posle podne »
Ja ti ne bih preporucio D-bol....prva ti je kura...imas cilj kvalitetnu masu, a D-bol ti je i nece bas dati...ako vec neces solo test..onda bih pre boldenon...

A o Anadrolu u prvoj kuri..je izlisno i komentarisati...

Van mreže Hrvoje_26

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #19 poslato: Decembar 10, 2009, 11:38:18 posle podne »
Ja ti ne bih preporucio D-bol....prva ti je kura...imas cilj kvalitetnu masu, a D-bol ti je i nece bas dati...ako vec neces solo test..onda bih pre boldenon...

A o Anadrolu u prvoj kuri..je izlisno i komentarisati...

Potpuno se slažem s tobom što kvalitetnija masa mi je cilj pa mislim da bi turanabol bio puno bolja opcija od dianabola ili boldenon,a što se tiče anadrola to mi ne pada napamet bilo da se radi o prvoj ili bilo kojoj drugoj kuri....
Još samo me zanima dali je nakon kure ovakve npr propionat + turanabol potrebno i nakon kure neko vrijeme još uzimati proviron ili mogu udrit samo po tribulusu ili tribestanu kojih mj dana po 6 komada dnevno???

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #20 poslato: Decembar 10, 2009, 11:42:29 posle podne »
Zasto da ne???
Svaki rodi moze da da ``kvalitetnu`` masu (sta god to nekima znacilo) ako se radi kako treba !
Toliko ljudi je uzimalo dbol kao prvi izbor,u kombinaciji sa testom pa su dobro napredovali

Van mreže Hrvoje_26

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #21 poslato: Decembar 10, 2009, 11:50:30 posle podne »
misliš na anadrol zašto da ne ili d-bol ;D?
Ako misliš na d-bol ja osobno ga ne bih zbog nakupljanja vode i krvnog tlaka koji mi je malkice povišen 140/75,pa ako več imam u kuri test propionat nebih jos i d-bol,a mislim da je sto se tlaka tiče onda nekako bolja opcija turanabol...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #22 poslato: Decembar 11, 2009, 12:01:04 pre podne »
Pozdav!
Napravi kuru sa testP i Boldenonom, savjetujem ti 8 nedelja, a ako te strah ili nesto, uradi kako si zamislio 6 nedjelja, ali ce ti poslije biti zao sto nisi isao na 8 ;D .
D-bol, nije los, ako znas da ga pravilno koristis, doduse sa njim lako mozes i da zastranisa, ako ti popusti paznja vezano za ishranu. Ja sam ga koristio tek u 5. ili 6. kuri, ali tad sam vec znao neke stvari, pa je mene bas dobro "uradio".
Anadrol? Ne bih se ja stime igrao.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #23 poslato: Decembar 11, 2009, 12:02:30 pre podne »
Pa, mozes jos 10-ak dana..a i mogao bi za to vreme da smanjis na 25mg...sve zavisi od tvog organizma...

Mozes izvaditi krv kao proveru...npr. nedelju dana nakon prestanka, pa 20-25 dana kasnije i videti gde to ide..pogotovo sto ti je prva kura...

A mislim ni da ti nolva nece trebati...

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #24 poslato: Decembar 11, 2009, 12:08:16 pre podne »
Zasto da ne???
Svaki rodi moze da da ``kvalitetnu`` masu (sta god to nekima znacilo) ako se radi kako treba !
Toliko ljudi je uzimalo dbol kao prvi izbor,u kombinaciji sa testom pa su dobro napredovali

Pa ako uzmemo u obzir da momak zeli lean masu, a ne vodenastu naduvenost...eto zbog toga ne D-bol...a i posto mu je prva kura, pametnije mu je da ne ukljucuje odmah D-bol...

A to sto su je mnogi koristili u prvoj kuri...govori koliko su tada bili upoznati. Poznat je taj stack (Depo+Dbol), a poznata su i misljenja o njemu...biti bilder za 1000-2000 dinara i preko noci nece ici  ;D

I niko ne spori da da nisu napredovali od te kure...ali mislim da je izlisno pricati o tom stacku..toliko puta je govoreno...

Van mreže Hrvoje_26

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #25 poslato: Decembar 11, 2009, 12:12:19 pre podne »
Malo me strah jer ne znam kako če mi organizam odreagirati na kemiju to  malo...ovo sa dbol mislis da se moze zastraniti ako se npr počneš nepravilno hraniti pa se nakupi previše vode pa ličiš na balon ;D?
znači propionat + boldenon je bolji izbor nego prop+ turanabol što se tiče kvalitwetnih dobitaka mišične mase?
A da vas pitam kombinacija propionat + masteron ;D?

Van mreže Hrvoje_26

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #26 poslato: Decembar 11, 2009, 12:15:28 pre podne »
ako netko može iskomentirati ovo za tlak koji nije alarmantan vu granicama je ali opet....zato me najviše zanima koja bi kombinacija bila najbolja u mom slučaju?
bulldog mislis na kompletnu krvnu sliku?

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #27 poslato: Decembar 11, 2009, 12:24:54 pre podne »
Sta za pritisak? Verovatno propustih negde...

Krvna slika mozes  test, estrogen i enzime jetre u prvom vadjenju...a u drugom dodas jos i LH, a ako su enzimi bili OK u prvom, nema potrebe da ih ponavljas...

EDIT

Enzime jetre ako uzimas turanabol

Van mreže Hrvoje_26

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #28 poslato: Decembar 11, 2009, 12:28:27 pre podne »
malo gore više je za tlak tlak mi je 140/75 tu se vrti uvijek nekako zato sam i napisao da uz propionat nebi nikako jos i dbol...pa me zanimalo obzirom na to sto bi jos uz propionat najbolje sjelo u ovu kuru obzirom na tlak koji nije alarmantan ali ko zna koliko bi varirao i isao gore...

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #29 poslato: Decembar 11, 2009, 12:41:03 pre podne »
Tvoj pritisak je razlog vise da ne uzimas Dbol...

Ne bi trebalo ni bolda, a ni turanabol da ti prave problema sa pritiskom...