Maj 21, 2024, 10:28:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.146 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: MIX!  (Pročitano 2237 puta)

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
MIX!
« poslato: April 13, 2010, 05:43:21 posle podne »
pa prije svega recimo da sam sad malo u corsokaku shto se tiche preparata..
do sad sam uzimao u kombinaciji kreatin etil ester sa kreatin trimalatom.. zajedno sa animal pakom,i glutaminom..
e sad mi je sve to hvalilo,pa sam mislio da promijenim neshto.. i jedan mi profi bilder reche da probam zma,anabolic pak i glutamin da pijem.. neki me navukuju na power horse.. tako da ne znam koga da slusham.. ako ima neko neki pamet savjet rado bih ga poslushao..

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MIX!
« Odgovor #1 poslato: April 13, 2010, 05:47:38 posle podne »
a gde je ovde osnova??
whey,bcaa??
a ja jednsotavno ne mogu da shvatim da u opste npr postoji neko i da ti udjes u radnju i da ti on prepruci creatin etil ester i kaze da je jos ojacan sa trimalatom...mislim jbt.....odista to lepo zvuci ovako...ali ipak treba znati onda razjanisti sta realno mozes da ocekujes od tog i takvog preparata jbg...
a prof bilder koji ti je rekao da uzimas zma i anabolic pak.....koja je namjera uzimanja istih?...bolji san ili misicna masa?sta je rekao po pitanju toga...

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Odg: MIX!
« Odgovor #2 poslato: April 13, 2010, 05:57:40 posle podne »
pa zato sam sad malo i u k.... bash zbog toga.. svakako da sam uzimao whey nego sam ga preskochio u prethodnoj poruci a nije etil ester ojachan tri malatom nego sam imao po 300gr dvije kutije.. pa sam ih uzimao zajedno,da ne bih uzimao power horce uzeo sam etil ester,tri malate i alkatech jer su to sastojci koji idu u power horce-u a i ispane jeftinije.. a bcaa nisam uzimao nikako,valjda cu trebati..

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MIX!
« Odgovor #3 poslato: April 13, 2010, 06:04:37 posle podne »
pazi momak
sastav power horsa zna samo njihov laborant i ne samo power horsa vec svih ostalih No busetra
ovo ti govrim iz razloga sto sam LICNO JEDAN RADIO po necijim upuststvma i znam kako treba da izlgeda
to sta pise da ima etil ester,malat,tri malat,bamcitrulin malat itd itd itd je tacno
ali ti si prevideo jednu stvar
trimalat i etil ester su smesne samostalne komponente i mogu da deuluju samo u sinergiji s ostalim vrstama creatina i poptuno su besmomocno bez pomoci beta alanina i cretain mono hidrata
dakle...
ti imas dve vrste veoma slabih vrsta creatina i nikako ne mozes ni u ludilu da tvoju kombinaciju poreds sa sastavom power hrosa niti bilo kog drugog busetra jer u tim busterima glavnu ulogu ne igraju samo razni oblici creatina kojih ima u svakom najmanje tri vec komplex AK koje zaokruzuju celu pricu oko toga za cega sluzi No buster!!
dakle niz stvari si pogresno povezao

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Odg: MIX!
« Odgovor #4 poslato: April 13, 2010, 06:10:08 posle podne »
pa i dalo se primjetiti da mi ova kombinacija kreatina i nije bash dala neki rezultat dok me je mnogo vishe za mnogo krace vrijeme 'uradio' ovaj animal pak.. ali ipak po 22 tablete dnevno mi se chini mnogo,a i zaudara u pm..
pa shto da radim,na chem da predjem..

ps. gledam sad ove cijene vashe,1kg glutamina 36€,ja sam do sad uzimao 1kg od biotecha za 52€.. razlika je znatna,a nisam bio upucen u to da ova radnja postoji u Podgorici..
pps.. teku li pripreme za Bachku palanku?:)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MIX!
« Odgovor #5 poslato: April 13, 2010, 06:16:17 posle podne »
pa nije tebe bas mnogo mogao da uradi animal pak.
ali nije bitno
moja ti je prepruka..
whey
beta alanin 3 gr pre i 3 posle treninga
5 gr crm pre i 5 gr crm posle treninga

tecne AK u toku treninga
BCAA i GLM pred trening skupa sa ba i crm ili neki dobar No buster
a ako uzmes buster onda bcaa i glm u pwm.

veoma stvari su jasne..
i ovde mozes da ockujes sigurno rezulatate

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: MIX!
« Odgovor #6 poslato: April 13, 2010, 09:15:30 posle podne »
Pedja izvini,a jel BA samo u danima treninga ili i u off danima,i dali se radi ono njegovo punjenje
No time...

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: MIX!
« Odgovor #7 poslato: April 13, 2010, 09:23:17 posle podne »
Pedja sto tri creatine malat ne moze sam?To je isto sto i monohidrat samo sto ima dodatu malicnu kiselinu valjda jedan molekul malicne kiseline vezuje dva molekula monohidrata,tako sam bar procitao jbm. li ga...Mene je taj kreatin  jako dobro odradio iako inace ne verujem da bilo koji preparat moze da uradi nesto specijalno uvek sam imao dobre efekte sa njim u kombinaciji sa whey-om,navuce malo vode ali snaga skoci dosta i imao sam bolji napredak na masi sa njim..Stvarno imam licno pozitivno iskustvo sa njim i to jos firma scitec je bila koju inace ne mirisem bas nesto..

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: MIX!
« Odgovor #8 poslato: April 13, 2010, 09:41:24 posle podne »
Pedja je verovatno mislio u odnosu na NO bustere.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MIX!
« Odgovor #9 poslato: April 14, 2010, 06:37:36 pre podne »
mortar je u pravu
to kako je vezan molekul matne kisline sa molekul monohidrata ti ostaje samo da nagadjas-veruj mi
a to dali te je radio ili nije,jbg..ti kazes da jeste a ja znam npr da sam ga ja probao u xxxx dozama i da je bio vise nego smesan i to ne od te firme koje si naveo vec od jednge druge,veoma renomirane,i ne samo ja vec mnogi momic koji su probali da ga uzimaju solo
ali dobro,nije ni bitno apsolutno to vec ako nekoga radi onda je to-to.
tebe radi i kazes da ima reuzlatate i nema razloga onda da menjas.drugi treba da rpobaju i da vide.
ja sam samo hteo da pojasnim da ti i takvi creatini veoma tesko mogu da bilo sta rade samostalno osim monohodrata koji je vec odavno dokazan i beta alanina
kada se na ova dva doda jos 2 ili 3 vrste creatina onda se prica produbljuje U MNGOGOME id obija se idealna kombinacija creatniskih matrica.
i sada je jos jedna stva bitna
od cratina 90% populacije ocukuje MASU a 10% snagu.
ti si rekao da te je "uradio",mada nisi objasnio sta bi to u praksi trebalo da znaci,a o povecanju snage moze biti govora
samo opet naglasvam,nije mi jasno da bilo ko ocekuje da nakon npr 2 ili 3 godine vezbanja i pravline suplemtacije itd itd i i sto je najbitnije NATURAL STATUSA ockeuje povecanje na bcnhu npr od 10 kg od cratins ee ili cretain malata ili bilo kojeg vrste creatina..
meni to nije jasno da covek u opste to ocekuje a kamoli da kaze da je to uradio
evo..mojke je uzimao cratin pre 10 godina i tek sada mu proradio

nema potrebe za pun jenjem sa Ba i uzimaj ga u dane treninga

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: MIX!
« Odgovor #10 poslato: April 14, 2010, 12:02:40 posle podne »
Snagu dobijem od njega mada mozda jos vise na izdrzljivosti mogu da istrajem u vise serija sa tezinama vecim,ali ja retko pijem kreatin mozda 1-2 puta godisnje po mesec dana i onda primetim razliku ...A od suplemenata do sada sam pio samo whey(i vitamnine i omegu) konstantno vec par godina..Jbg. ja sam ispod prosecnog vezbaca sto se tice suplementacije ali popravljavam to polako(sad sam se nedavno obezbedio i glutaminom)..Inace generalno dobro sam reagovao i na sve ostale tipove kreatina osim na kre alkalin...E da i jos samo da napomenem da sam taj malat sasvim slucajno probao,poklonio mi drug(njemu imao gadan ukus) nebi ga ja verovatno nikada kupio jer i ja volim monohidrat...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MIX!
« Odgovor #11 poslato: April 14, 2010, 05:57:09 posle podne »
evo tipican primer
npr krea alky radi odlicno cak i SAM
a ti npr nisi reagovao na njega...
jbg..prilicno individualno