Maj 16, 2024, 10:08:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Moji egzoticni ljubimci :)  (Pročitano 13690 puta)

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: Moji egzoticni ljubimci :)
« Odgovor #60 poslato: Septembar 30, 2010, 09:54:49 pre podne »
Citat
mislim da je problem u ljudima koji drze te ljubimce,
BATO TO JE KLJUCNA RECENICA,SVAKA CAST NA RAZUMEVANJU,BAS I JESTE PROBLEM U TIM 'LJUDIMA',KAO RETARDIRANI AMERI,
KOJIMA JE PITON POJEO DETE, I NA VESTIMA ONI PRICAJU KAKO SU SE ZAJEBALI STO NISU PITONU OKACILI ZVONCE,DA MOGU DA GA CUJU,I PRICAJU NEKE NEBULOZE KAKO JE DETE VOLELO ZMIJU I ZMIJA NJEGA, A PRE TOGA IM JE UDAVIO I POJEO BOSTON TERIJERA :( JADAN TERIJER A TEK STA RECI  ZA TO MUCENO DETE KOJE NIJE POCELO NI DA ZIVI CESTITO  ::)A ISKUSILO JE UZASNU SMRT... GDE CE IM DUSA!!?? :(  ::) ??? :o
JAO JAO JAO JAO....LELE LELE LELE LELELE,NIJE NICUDO STO CE BITI SMAK SVETA KOLIKO SU LJUDI IZOPACENI I....... NEMAM RECI DA TO OPISEM

EDIT:DRUGO SU EGZOTICNI LJUBIMCI,A NESTO SASVIM TRECE SU GMIZAVCI I REPTILI....BRUKA I SRAMOTA
« Poslednja izmena: Septembar 30, 2010, 09:59:14 pre podne Jeep »

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Moji egzoticni ljubimci :)
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 02, 2010, 04:19:56 pre podne »
Gde si ti video da je piton progutao dete?
Meni su zmije zanimljive jos kao dete dok sam bio.. a ti sto su te roditelji naucili da ih hejtujes jos kao dete to je tvoj problem.. ja ti garantujem da su bezbedniji od kucica.. a da imam malo dete.. svakako da ga ne bih drzao u istom objektu kao pitona.. ali ako ga hranis i sve kako treba ne bi trebalo da bude problema ali jbg..
a ovaj sto nije hranio zmiju mesecima, pritom je terarijum neobezbedjen.. stvarno je pukoo sa mozgom
Ne vole amerikanci nista vise zmije nego Srbi.. ni1 dete ih ne mrzi .. to je nesto sto roditelji nauce dete.. mozes pogledati slike kako deca drze velike zmije bez straha.. jedino sto su zmije odande i lakse su im dostupne..
« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2010, 04:23:35 pre podne BokY_LA »

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Moji egzoticni ljubimci :)
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 02, 2010, 02:08:50 posle podne »
Gde si ti video da je piton progutao dete?

Ja sam skoro citao o tome, sad dali ga je udavio ili progutao nisam bas siguran.
Mislim da je bilo negde u americi.

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: Moji egzoticni ljubimci :)
« Odgovor #63 poslato: Oktobar 02, 2010, 03:18:13 posle podne »
I ja sam čuo za to. I to ne bih okarakterisao kao nesrećan slučaj već bih te roditelje optužio za smrt dijeteta.
Ko normalan voli više zmiju od sopstvenog dijeteta?
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: Moji egzoticni ljubimci :)
« Odgovor #64 poslato: Oktobar 02, 2010, 03:20:51 posle podne »
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Moji egzoticni ljubimci :)
« Odgovor #65 poslato: Oktobar 04, 2010, 01:02:44 posle podne »
pa znam i ja ali nije progutao :O i nije ovaj piton sa slike vec albino, zuti ako uopste ima veze

Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426
Odg: Moji egzoticni ljubimci :)
« Odgovor #66 poslato: Januar 10, 2011, 12:32:03 pre podne »
Gosn Leks...  ;D

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Moji egzoticni ljubimci :)
« Odgovor #67 poslato: Januar 10, 2011, 12:42:32 pre podne »
sta mu dodje to, cincila?
super je.

Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426
Odg: Moji egzoticni ljubimci :)
« Odgovor #68 poslato: Januar 10, 2011, 12:47:37 pre podne »
Leming, cincila je 3,4 puta veca. Ali imacu i nju jednog lepog dana, kad ubedim ukucane da je to jedno divno stvorenje! :D U cast cincilama, evo i jedne njihove fotke! ;D